Podróżowanie po kogoś i powrót tym samym lotem


2

Moje pytanie brzmi: czy mogę kupić lot w obie strony, aby polecieć i odebrać inną osobę i wrócić tym samym lotem z tą osobą? Mam dzieci, które nie są w stanie latać samotnie. Mam zamiar kupić wycieczkę w obie strony dla nas wszystkich, ale będę latał, aby odebrać ich na lotnisku i poprosić, aby wrócili ze mną. nie jestem pewien, czy to możliwe.

Odpowiedzi:


6

Nie, nie możesz być na tej samej rezerwacji, co twoje dzieci, jeśli zamierzasz wylecieć i wrócić (AAA-BBB-AAA), ale będą Ci towarzyszyć tylko po powrocie (BBB-AAA).

Jeśli pasażer opuści dowolny odcinek trasy lotu, wszystkie kolejne segmenty przepadają . Ponieważ twoje dzieci nie latały AAA-BBB, nie mogliby latać BBB-AAA. System rezerwacji automatycznie anuluje bilety.

Możesz oczywiście kupić osobne bilety, AAA-BBB-AAA w obie strony dla siebie i jednokierunkową BBB-AAA dla dzieci. Możesz ponadto zadzwonić do linii lotniczej i poprosić o połączenie dwóch rekordów, aby w przypadku komplikacji z jednym z nich, agent linii lotniczych sprawdził obie rezerwacje. Pociągnie to za sobą również trochę więcej wysiłku w koordynowaniu miejsc siedzących i grup pokładowych.


1

Jasne, zostało to zrobione. To nic specjalnego.

Rezerwujesz w obie strony, powiedzmy LHR-LAX-LHR. Rezerwujesz dzieci a w jedną stronę w tym samym locie LAX-LHR jak ty.

W zależności od linii lotniczej możesz połączyć rezerwacje, aby każdy agent, który Ci pomoże, zobaczył, że podróżujesz z innymi pasażerami.

Ponadto, zakładając, że chcesz siedzieć z dziećmi, możesz, w zależności od klasy biletu i swojego statusu w tej linii lotniczej, zapłacić opłatę za wybranie miejsc razem.

Zasadniczo nic cię nie powstrzymuje przed tym, to wymaga trochę więcej koordynacji.


brakuje Ci pierwszego „żadnego problemu”, który planował kupić dwie podróże w obie strony - to nie zadziała. tak mówisz w szczegółach, ale to nie było to, co planował
Aganju

@Aganju Nie, nie przegapiłem tego. Opisywałem, że OP nie musi rezerwować biletów dla dzieci. choster zrobić to samo w swojej odpowiedzi.
Johns-305
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.