Czy to niewielkie zagięcie w paszporcie będzie problemem?


0

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Czy to załamanie będzie stanowić problem podczas podróży


2
Znam ludzi (często podróżujących) noszących paszport w tylnej kieszeni dżinsów przez cały czas podróży, a po kilku latach wyglądają, jakby zostali potrąceni przez czołg. Nigdy nie stanowi problemu.
Aganju,

Odpowiedzi:


3

Jest bardzo mało prawdopodobne, że spowoduje to problem.

Paszporty wydawane są zwykle na 10 lat. Oczekiwanie, że będą w idealnym stanie pod koniec tego okresu, jest nieuzasadnione.


5

Nie jestem urzędnikiem imigracyjnym / celnym, ale bardzo wątpię, by to był problem. Jest na zewnątrz, więc nie wygląda na potencjalne naruszenie. Mój paszport prawdopodobnie wygląda gorzej i nie miałem problemów.


1

To absolutnie nie będzie problem.

Aby poczuć się lepiej, oto moja historia. Mój stary paszport był w bardzo okropnym stanie po tym, jak wylałem na niego trochę Pepsi z KFC. Problem polegał na tym, że zdałem sobie sprawę dopiero kilka tygodni później, kiedy wyjąłem go z szuflady, a wszystkie strony były mokre, lepkie i śmierdzące. Strona biodata nie została uszkodzona, ale na każdej innej stronie widniała ogromna brązowa plama i nieprzyjemny zapach (który na szczęście zniknął po „wyczyszczeniu” go i wysuszeniu). Nadal korzystałem z tego paszportu jeszcze przez kilka lat, aż do jego wygaśnięcia, i zapytano mnie o uszkodzenie tylko raz, a po śmiechu z mojej historii agent graniczny kazał być bardziej ostrożny.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.