Odmowa wydania wizy w Wielkiej Brytanii z powodu błędu systemu i wyciągu bankowego


2

wprowadź opis zdjęcia tutaj

  1. ECO powiedziało, że nie dostarczyłem planu wakacyjnego, ale to nieprawda, podałem 10-dniowy szczegółowy plan podróży.

  2. To musiał być błąd systemowy, ponieważ wybrałem walutę Ghs, ale trochę jak 2 z podanej kwoty były w GBP. Zarabiam Ghs5000 miesięcznie, moje miesięczne wydatki to Ghs 1500, a moje zamierzone pieniądze do wydania w Wielkiej Brytanii to 10 000 Ghs. Ale nie rozumiem, jak moja aplikacja pokazała GBP. To nie ma żadnego sensu (dlaczego miałbym podawać mój miesięczny dochód jako Ghs 5000 i twierdzić, że moje miesięczne wydatki wynoszą 1500 GBP, czyli prawie 10 000 Ghs po przeliczeniu, to dwa razy więcej niż moje zarobki.)

  3. Jeśli chodzi o wyciąg z rachunku bankowego, prowadzę obecnie rodzinny biznes. Jestem wystawcą drewna (dostarczyłem wszystkie certyfikaty i licencje mojej firmy) czasami sprzedaję niektóre z moich kontenerów w Ghanie i pozwalam kupującym wysyłać pieniądze bezpośrednio na moje konto osobiste, co skutkuje regularnymi transakcjami / kredytami. Dostarczyłem nawet wyciąg bankowy mojej firmy.

Jak im to wyjaśnić i jak udowodnić źródło funduszy, aby moje kolejne podanie nie zostało ponownie odrzucone?


Możesz zaadresować 1 i 2 w następnym wniosku, dokładnie sprawdzając dane przed złożeniem i wyjaśniając w dalszej części sekcji na końcu wniosku i / lub listu motywacyjnego. Ad 3 - Zazwyczaj wystarczałyby faktury, deklaracje podatkowe i rachunki handlowe (rachunek zysków i strat, bilans). Kredyty na twoje osobiste konto, które rzekomo pochodzą z transakcji biznesowych bez żadnych dowodów potwierdzających, nie będą wystarczające. travel.stackexchange.com/questions/66104/…
Podróżnik

2
Jestem pewien, że nadal masz pdf. Czy możesz sprawdzić, czy w GBP jest napisane GHS?
Hanky ​​Panky

1
Instrukcje Traveler są pouczające, obsługują jak najwięcej transakcji bankowych wraz z dokumentacją. Bardzo podejrzliwie patrzą na różne losowe przychodzące fundusze, nie zdając sobie jednak sprawy z tego, że biznesmen rutynowo ma takie przepływy pieniężne. Należy również pamiętać, że Ghana jest jednym z krajów, w których odsetek uciekinierów jest wysoki, więc brytyjscy wizarze często nie chcą zaprzeczyć. W twoim przypadku jednak błąd w samej walucie był śmiertelny. Napraw te błędy i zastosuj ponownie, ale nie są zbyt obiecujące. Te decyzje wizowe są czasem dziwne.
użytkownik 56513,

@Hanky ​​Penny, tak, i próbowałem ponownie złożyć wniosek, aby zobaczyć, czy to się stanie, ale tak się stało. Wysłałem im wiadomość e-mail, aby to sprawdzić.
Adjoa Love
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.