Pytanie wizowe Wielkiej Brytanii na poziomie 4 dotyczące krajów, które odwiedziłem


0

Prosi o kraje, w których byłem w ciągu ostatnich 10 lat, w tym datę podróży i powód, dla którego tam pojechałem. Problem polega na tym, że chociaż pamiętam, gdzie poszedłem i dlaczego, w ogóle nie pamiętam, kiedy tam poszedłem. Czy ktoś wie, co robić w takim przypadku?


2
Sprawdź swoją historię podróży w paszporcie i na swojej stronie linii lotniczych?
Michael Hampton

Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć moich poprzednich paszportów. W zeszłym roku zmieniłem go na nowy i wszystkie moje podróże są rejestrowane w poprzednim. Poza tym nie pamiętam, z których linii lotniczych korzystałem i nie sądzę, żebym je od nich wysyłał, ponieważ prawdopodobnie je usunąłem.
Jorge

Rób to najlepiej, jak potrafisz. Nie kłam (po prostu „przybliżony”). Przybliżona data i długość jest najważniejszą rzeczą. Uwaga: jeśli masz Androida (i masz połączenie z WiFi), prawdopodobnie Google wiedział, gdzie byłeś (sprawdź swoją historię podróży / oś czasu)
Giacomo Catenazzi

Odpowiedzi:


2

Szukałem jakiejś pomocy i zauważyłem, że wiele brytyjskich uniwersytetów ma dział pomocy społecznej, który oferuje pomoc w aplikacjach poziomu 4 https://www.google.com/search?q=uk+visa+tier+4+travel+history&oq=uk+visa+tier+4+travel+history&ie=UTF-8 ). Spośród tych, na których chciałem się przyjrzeć, najbardziej pomocne wydawało się to z „Przewodnika po ukończeniu aplikacji online dla studentów poziomu 4 (ogólne) na Uniwersytecie Oksfordzkim” (ostatnia aktualizacja 1 marca 2018 r.):

Historia podróży międzynarodowych

Jesteś proszony o zapisanie wizyt na liście   pięciu krajów oraz strefy Schengen w ciągu ostatnich 10 lat.
Postępuj zgodnie z instrukcjami i jeśli nie pamiętasz ich wszystkich,   umieść te informacje w sekcji „informacje dodatkowe” na stronie   koniec formularza

Formularz nadal pyta o podróże do wszystkich innych krajów. Jeszcze raz   odpowiedz na to najlepiej, jak potrafisz i jeśli często   podróżnik umieścił to w sekcji „informacje dodatkowe” na stronie   koniec

Może twoja uczelnia oferuje pewne konkretne porady i zdaje sobie sprawę, że porady mogą się zmienić w dowolnym momencie.


Sprawdziłem wiele przewodników z różnych uniwersytetów, ale po prostu stwierdzają, że wprowadziłem dokładną datę, w której tam byłem, co jest również powodem mojego problemu, ponieważ naprawdę nie pamiętam, a najbardziej pamiętam rok, w którym Poszedłem, ale nie jest to przydatne, ponieważ wymaga to również miesiąca i daty. Wysłałbym e-mail do VISA, ale nadal nie odpowiedzieli na e-mail wysłany 2 miesiące temu w związku z pytaniem, więc lepiej zapytać gdzie indziej, ponieważ potrzebuję go na następny miesiąc ...
Jorge
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.