Pytanie paszportowe [zamknięte]


-1

Niedawno otrzymałem nowy paszport, stary posiadał informacje mojego opiekuna, gdy byłem nieletni. Kiedy opuściłem swój kraj, po otrzymaniu go, użyłem nowego paszportu, ponieważ jest obecny, ale wjechałem do Turcji, używając starego paszport, ponieważ mam zarejestrowaną kartę zezwolenia. Czy to może być problem? Co mogę zrobić? Muszę iść i powiadomić ich o zmianie. Byłem w ambasadzie mojego kraju, a oni dali mi dokument potwierdzający informację o zmianie. Czy jednak pieczęć w moim nowym paszporcie pokazuje, że opuściłem swój kraj, ponieważ znaczek wjazdu z Turcji znajduje się w moim starym paszporcie?


1
Który kraj to „twój kraj”?
Nate Eldredge

Dlaczego miałbyś mieć paszport z danymi swojego opiekuna i dlaczego miałby to być powód otrzymania nowego paszportu? Jakie informacje pokazuje twój nowy paszport w miejscu, w którym twój stary przedstawił informacje twojego opiekuna? Czy stary paszport został anulowany w momencie wydania nowego?
phoog

Cześć, dziękuję bardzo za odpowiedź, mój stary paszport nie został anulowany, ponieważ użyłem go do wpisania tutaj, ponieważ tutaj jest zarejestrowane moje zezwolenie. Mój paszport zawierał informacje o moich opiekunach, ponieważ kiedy go otrzymywałem, byłem niepełnoletni i nie miałem dokumentu tożsamości, więc użyli moich opiekunów, a następnie powiedziano mojej małej ambasadzie w Turcji, aby wróciła do Zambii i zmieniła to, co zrobiłem i kiedy Zostawiłem używany nowy, ale dostałem się tutaj, korzystając ze starego, ponieważ mam w nim kartę pozwolenia i nie przesłałem go jeszcze do mojego nowego paszportu
NV5000,

Proszę edytować swoje pytanie. Wszystko, na co odpowiadasz w komentarzach, również powinno znajdować się w pytaniu, ponieważ komentarze mogą zniknąć. I odpowiedz na pytanie Nate'a.
Jan Doggen,

Przepraszam, że jestem nowy, aby odpowiedzieć na pytanie Nate'a, którego błędnie postawiono w moim pytaniu nie „mój kraj”, ale kraj narodowości, którym jest Zambia.
NV5000,

Odpowiedzi:


0

Tak długo, jak stary paszport ma ważne potwierdzenie (jak pieczęć wizowa), należy go nosić przy sobie.

Na granicy zapytaj urzędnika imigracyjnego, czy musisz przenieść wizę do nowego paszportu. Czasami nie potrzebują cię, dopóki masz przy sobie oba paszporty.


Dziękuję bardzo za to. Wspomniałem, że opuszczając mój kraj, użyłem nowego paszportu, więc ma on ten znaczek, a wjeżdżając do Turcji, użyłem mojego starego paszportu, ponieważ jest on tym, co mają w systemie, dopóki to się nie zmieni, czy stempel w moim nowym paszporcie podczas opuszczania mojego kraju stanowi problem? Uprzejmie
asystuj

Wszystkie nowe znaczki można wykonać tylko na nowym paszporcie, ponieważ stary nie jest już ważny. Więc nie ma problemu z połową znaczka na starym, a drugą połową na nowym. Nie martw się o to. Upewnij się tylko, że masz przy sobie oba paszporty.
Burhan Khalid

Dziękuję bardzo Burhan, naprawdę się o to martwię. Wróciłem do Turcji, żeby tu wejść. Stemplowali stary paszport i kazano im iść i powiedzieć im o zmianie paszportu pieczęć opuszczenia mojego kraju iOS w nowym jeden, ale stary został tam stemplowany, ponieważ w ich systemie, czyli tam, gdzie jest zarejestrowane pozwolenie, naprawdę się boję, jeśli go
sprawdzą

Jest * przykro z powodu błędów w pisaniu
NV5000,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.