Uzyskanie paszportu amerykańskiego na podróż do USA


Odpowiedzi:


6

Musisz podążać instrukcje z ambasady USA w Meksyku ubiegać się o paszport USA.

Obejmuje to ukończenie formularz wniosku DS-11 i uzyskanie wymagane dokumenty . Obejmują one akt urodzenia i zatwierdzone formy dowodu osobistego („wiele dokumentów tożsamości pochodzących z dzieciństwa do aktualnej daty”, aby udowodnić, że jesteś tą samą osobą co akt urodzenia). Jeśli nie masz akceptowalnego dokumentu tożsamości dla wniosku paszportowego, być może będziesz musiał najpierw uzyskać dowód od rządu meksykańskiego. Potrzebne będzie także zdjęcie paszportowe w rozmiarze amerykańskim, a będziesz musiał uiścić opłatę.

Możesz zadzwoń lub wyślij e-mail do Departamentu Stanu jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące potrzebnych form identyfikacji.

Po tym wszystkim możesz umówić się w wybranym konsulacie. Przywieziesz tam wszystkie swoje dokumenty, podpisasz formularz, a Twój paszport amerykański zostanie ci przesłany po przetworzeniu wszystkich dokumentów.


4
„Zauważ, że dorośli, którzy są kandydatami po raz pierwszy, powinni również dostarczyć wiele dokumentów tożsamości pochodzących z dzieciństwa do obecnej daty”.
phoog
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.