Hotel nie mówi „Brak odwiedzających”, ale opinie mówią. Co powinienem zrobić? [duplikować]


2

NIGDY w życiu nie przebywałem w hotelu, w którym goście nie są mile widziani. Jadę do Nowego Jorku, a mój przyjaciel chciał mnie odwiedzić, a nie spędzić noc. Zrobiliśmy to już wcześniej w innym hotelu, ale ten był już zarezerwowany.

Dlatego upewniłem się, że przeczytałem zasady dotyczące hotelu, który zarezerwowałem. Nie mówiło nic o odwiedzających ani nic w ogóle, ale w dwóch recenzjach hotelu stwierdzili, że odwiedzający są niedozwoleni. Próbuję skontaktować się z kierownikiem, ale najwyraźniej pracownicy mają dość słaby angielski. Czy mogą obciążyć mnie opłatą za odwiedziny mojego przyjaciela? Czy w ogóle go nie wpuścić?

Nie proszę nikogo o spędzenie nocy tylko dla Odwiedzającego.


7
To nie jest twoje pytanie, ale jestem dość sceptycznie nastawiony do każdego hotelu w Nowym Jorku, który nie może odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące ich zasad. Chociaż nie każdy członek personelu może mieć doskonałą znajomość języka angielskiego, fakt, że nikt nie jest w stanie udzielić Ci odpowiedzi, sam w sobie jest czerwoną flagą.
Zach Lipton

2
@AakashM Nie, to nie ja, nie proszę o dzielenie pokoju z kimś. Proszę o gościa, bez noclegu.
Shaylene,

@ZachLipton Rozumiem, jak to może być czerwona flaga, ale tam, gdzie Nowy Jork jest tak różnorodny, to trochę trudne. Znowu wysłałem wiadomość do hotelu, może uda mi się uzyskać odpowiedź. W jednej recenzji stwierdzono, że w recepcji widniał napis „Brak odwiedzających”. Cały czas czytam ich zasady i nie widzę gdzie indziej.
Shaylene,

14
Zawsze myślałem, że żaden gość nie jest językiem kodowym bez eskorty i że każdy inny gość jest w porządku.
gerrit

@Shaylene, oczywiście, ale obowiązują te same odpowiedzi - ich dom, ich zasady.
AakashM

Odpowiedzi:


0

Kupiłem wcześniej randkę do mojego pokoju hotelowego bez problemu. Nie poprosiłem o pozwolenie, po prostu wszedłem, jakbyśmy byli tam oboje przez cały czas.

Jeśli wcześniej umówiłem się, byłem też w tej sprawie z hotelem, albo podczas rezerwacji (tj. Rezerwacji dla 2 osób), albo przy odprawie z prośbą o duplikat klucza dla mojego przyjaciela, który dołączy ja później". Nigdy nie miałem problemu.

Moim zdaniem kluczowe jest, aby nigdy nie oddawać kluczy do pokoju do recepcji, dopóki się nie wymeldujesz. W ten sposób nigdy nie pojawisz się w recepcji (z prośbą o klucz) z kimś, kogo jeszcze nie widział, ale zamiast tego jesteś tylko 2 gośćmi idącymi przez foyer do wind.

To powiedziawszy, zatrzymałem się także w innych hotelach, w których regulamin domu mówi „nie ma noclegu”. I tak, często w miejscach, które zmieniają różne stawki w zależności od liczby gości w pokoju.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.