Czy możesz przedłużyć wizę Filipin przed ostemplowaniem paszportu?


4

W Ten artykuł , pisarz mówi, że twoja 30-dniowa wiza może zostać przedłużona w urzędzie imigracyjnym, zanim będziesz miał stemplowany paszport.

Nigdy nie byłem na lotnisku. Jak można przedłużyć wizę przed ostemplowaniem paszportu, co, jak zakładam, zdarza się, gdy wjeżdżasz do kraju, nie mając innego wyboru, jak tylko ostemplować paszport?

Czy możesz jeszcze przedłużyć swoją wizę, jeśli paszport zostanie ostemplowany? A jeśli masz już wizę? Czy musisz również wziąć wizę wjazdową?

Przepraszam, jeśli moje pytania są wszędzie.

Odpowiedzi:


1

Specyficzne dla Filipin oraz w odnośnym artykule znajdziesz biura imigracyjne bezpośrednio w terminalu (terminalach) przylotów. Wiza nie jest aktywowana ani skuteczna do czasu przybycia i przedstawienia się w celu wjazdu do kraju, za pośrednictwem hali przylotów międzynarodowych lub części lotniska. W niektórych krajach uprawnieni obywatele mogą otrzymać wizę w dniu przyjazdu, proces, który odbywa się przed przedstawieniem poświadczeń (paszportu, wizy) i uzyskaniem zezwolenia na wejście.

Niektóre kraje zezwalają obecnym posiadaczom wiz na ubieganie się o pozwolenie na przedłużenie pobytu, zazwyczaj odwiedzając biura odpowiednich władz (np. Imigracja, cudzoziemcy). Potrzebujesz paszportu, aktualnej (niewygasłej) wizy, zdjęć, opłaty i wszelkich innych wymaganych dokumentów (np. Formularza wniosku, weryfikacji zakwaterowania, kopii stron paszportu itp.)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.