Lokalizacja w Mapach Google Wielkiego Dzwonu (Ōgane + Daishōrō) świątyni Chion-in w Kioto


4

Chciałbym wiedzieć, czy źle popełniłem lokalizację Wielkiego Dzwonu w świątyni Chion-in w Kioto w Mapach Google , czy też jest on tymczasowo zamknięty w tym piśmie (kwiecień 2018 r.).

Duży dzwon (Ōgane + Daishōrō) świątyni Chion-in w Kioto

Dzwonek ten odwiedziłem wcześniej przypadkiem około 2015 r., Ale mam problemy z lokalizacją go w Mapach Google. Myślałem, że go tu znalazłem , ale ostatnio dostęp do niego (w godzinach otwarcia) nie był możliwy. Wszystkie ścieżki dostępu wydają się być zablokowane. (Co najmniej 4-5 innych grup sfrustrowanych turystów próbowało uzyskać do niego dostęp z kilku różnych miejsc widocznych na mapie, ale bezskutecznie.) Być może bloki są tymczasowe i dzwonek rzeczywiście znajduje się w tym miejscu?

Odpowiedzi:


2

Lokalizacja wydaje się poprawna, ponieważ pasuje do oficjalnej mapy , na której znajduje się # 8 大 鐘楼. (Pamiętaj, że musisz obrócić oficjalną mapę 3D w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara o około 45 stopni, aby uzyskać wyrównanie.)

Według strony internetowej świątyni hala Miei-do jest w trakcie budowy i nie zostanie w pełni otwarta do 2019 r. Nie wspomina się jednak o żadnej pracy związanej z dzwonnicą.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.