Jak znaleźć pozostałą wartość na bilecie Charlie?


5

Zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, aby znaleźć pozostałą wartość na bilet Charlie Boston ? Mam kilka „pozostałych” i chciałbym wiedzieć, czy zgromadzili na nich dolary.


2
O co chodzi z opiniami? Wydaje się, że to dość rozsądne pytanie.
Zach Lipton

1
To też nie jest oczywiste. Kiedyś była na stronie MBTA, ale ostatnio „przeprojektowano” ją i ta informacja zginęła.
Michael Hampton

Nie moja opinia negatywna, ale wydaje mi się, że najłatwiejszym sposobem sprawdzenia byłby ten sam sposób, w jaki sprawdzasz pozostałą wartość w zasadzie na każdej karcie przechowywanej wartości. Jeśli pozostała wartość nie jest wydrukowana na samej karcie, po prostu przeprowadź ją przez czytnik lub automat, kiedy będziesz na stacji. Bilety Charlie nie są rejestrowane centralnie, więc zasadniczo nie ma innego wyjścia niż odczytanie karty fizycznej.
choster

Odpowiedzi:


2

Możesz włożyć je do dowolnego automatu z taryfami na dowolnym metrze lub stacji kolejowej, aby zobaczyć, jaką wartość mają na nich. W tej chwili nie ma możliwości sprawdzenia wartości online (i prawdopodobnie nigdy nie będzie).


Zapytałem MBTA o to i tam odpowiedź była zgodna z twoją odpowiedzią. MyCharlie Card account can only registar CharlieCards were (sp) you can check fare. If you would like to check the fare for a Charlie Ticket you will have to go to a Fare Vending Machine at an MBTA Station.
SomeGuyOnAComputer
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.