Czas potrzebny na wizytę w Seattle Space Needle


11

Planuję wybrać się na jednodniową wycieczkę do strefy Puget Sound. Jednym z miejsc, które chciałbym odwiedzić, jest Space Needle. Ile czasu zwykle zajmuje wejście w kosmiczną igłę i ile ogólnie byś polecił?

Odpowiedzi:


10

Po prostu zobaczyć widok? Godzina, szczyty.

Na górze znajduje się obrotowa restauracja, w której jedzenie nie jest złe, choć trochę drogie ... ale widok i wrażenia są spektakularne. Pełna rewolucja zajmuje około godziny, a zdobycie stolika na godzinę zachodu słońca jest warte ceny kolacji w letni wieczór przy dobrej pogodzie.

Z drugiej strony możesz spędzić cały dzień w pobliżu Kosmicznej Igły. Pacific Science Center i Experience Music Project znajdują się właśnie w Seattle Center. I przespaceruj się także do fontanny przed Key Arena.

Wspaniałe miejsce do spędzenia zaledwie godziny lub spędzenia całego popołudnia / wieczoru.


2
Jeśli interesujesz się muzyką, graniem na instrumentach lub niesamowitą architekturą Franka Gehry'ego, EMP jest świetną zabawą i dosłownie jest podstawą Space Needle.
justinl

5

Jeśli pójdziesz tylko na widok, to może półtorej godziny. Jest tam też naprawdę fajna restauracja ($$$), więc jeśli planujesz tam pojechać, rób rezerwacje i może około 3 godzin.

Jestem z Seattle i naprawdę nie polecam wchodzić na górę, więc może im mniej czasu, tym lepiej, może godzinę. (Więcej czasu na wizytę na EMP lub Pike Place Market)


1
Dlaczego tego nie polecasz? To świetny widok. Jedynym powodem, dla którego nie wchodzę tam za każdym razem, gdy jestem w Seattle, jest cena.
Peter Hahndorf,

1
Są znacznie lepsze bezpłatne widoki.
anton2g

Jestem w Seattle i czuję pogodny dzień, warto zobaczyć widok. Przynajmniej raz.
Ida,

4

Cóż, rewolucja zajmuje 45 minut , więc jeśli masz zamiar zjeść w restauracji (co daje ci darmową przejażdżkę), możesz poświęcić 45 minut, aby usiąść i zobaczyć wszystko.

Oczywiście, jeśli chodzisz, nawet mniej!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.