Serwer SMTP w systemie Windows 7


30

Czy można zainstalować serwer SMTP, który można zainstalować w systemie Windows Server 2008 w systemie Windows 7? Czy coś podobnego?

Tworzę aplikację, która będzie z niego korzystać i chcę móc ją przetestować i wypróbować lokalnie.

Odpowiedzi:


44

Ponieważ potrzebowałem tego tylko do programowania, ostatecznie wykorzystałem smtp4dev , czyli dokładnie tego, czego potrzebujesz przy tworzeniu aplikacji, która wysyła e-maile.

Opis projektu:

Atrapa serwera SMTP, który znajduje się w zasobniku systemowym i nie dostarcza odebranych wiadomości. Otrzymane wiadomości można szybko przeglądać, zapisywać i sprawdzać źródło / strukturę. Przydatny do testowania / debugowania oprogramowania generującego wiadomości e-mail.


1
Ładne narzędzie, lepsze niż uzupełnienie mojego konta Gmail;)
rdkleine

6

W przypadku aplikacji .NET w systemie Windows możesz dodać następujące elementy do pliku web.config lub app.config, aby przechwytywać wychodzące wiadomości e-mail w folderze lokalnym do przeglądania.

W specifiedPickupDirectory potrzeby elementem, który należy dostosować ze ścieżki na dysku twardym, który pozwala użytkownikowi strona internetowa lub aplikacja basen zapisywalnych uprawnienia (np usługa sieciowa lub cokolwiek strona działa pod).

</configuration>

 <!-- other configuration elements -->

 <system.net>
  <mailSettings>
   <smtp deliveryMethod="SpecifiedPickupDirectory">
    <specifiedPickupDirectory pickupDirectoryLocation="C:\capture\mail" />
   </smtp>
  </mailSettings>
 </system.net>

</configuration>

To jest po prostu niesamowite !! Dałbym 10 głosów pozytywnych, gdybym mógł!
Alfero Chingono

To najprostsze rozwiązanie w większości przypadków! Dzięki
kwoodfriend


2

Nie, Microsoft nie obejmuje już żadnych usług SMTP / POP3 w systemie Windows.


1

IIRC Windows 2008 zawiera starą usługę SMTP dostarczoną z IIS6 (znajdziesz ją w sekcji kompatybilności / starszej wersji II6 lub w obszarach funkcji / ról), chociaż jest mało prawdopodobne, aby pojawiła się w późniejszych wersjach systemu Windows Server i nie jest dostępna w systemie Vista w ogóle, więc odradzam poleganie na tym.

W starszych wersjach systemu Windows polecam port exim Cygwina, ale miałem z tym problem w 2008 r. (Ostatnim razem, gdy sprawdziłem, że Vista i 2008 nie były oficjalnie obsługiwanymi platformami, choć do tej pory mogło się to zmienić, ale wątpię, aby 7 było jeszcze obsługiwane).

Szybkie Google wyświetla hMailServer, który wydaje się być darmowy, choć nie jest już open source (nadal możesz pobrać źródło dla starszych wersji 4.x).

Poza tym możesz dodać podstawową instalację Linuksa gdzieś w sieci, być może na maszynie wirtualnej działającej na jednej z istniejących maszyn lub na starym komputerze, który masz zapasowy. Bardzo prosta (bez X) instalacja Debiana z Exim4 powinna zmieścić się w 64Mb.


-1

Gdybym to był ja, uruchomiłbym Linuksa i wybrane przez Ciebie MTA na maszynie wirtualnej za pomocą VMware Server lub VirtualBox. Trochę więcej narzutów niż uruchamianie natywnego MTA, ale o wiele potężniejsze i samodzielne.


To długo czeka na przetestowanie mojej aplikacji wysyłającej pocztę dwa razy, a także na serwerze produkcyjnym wyśle ​​ona przez localhost i potrzebuję tego samego na mojej maszynie programistycznej.
pupeno

-1

Wystarczy zainstalować IIS i usługi ASP dla IIS, a następnie sprawdzić, czy menedżer IIS SMTP zostanie zainstalowany automatycznie. i stamtąd możesz go skonfigurować.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.