Czy istnieje strona, która może śledzić wszystkie nazwy moich domen?


58

Korzystam z arkusza kalkulacyjnego do śledzenia nazw domen. Czy jest gdzieś usługa internetowa, która utrzymuje bazę nazw domen i śledzi wszystkie nasze domeny? Najważniejszą cechą jest to, że będzie musiał mi przypomnieć, kiedy nadejdzie czas odnowienia, ale będzie także śledził wszystkich rejestratorów w moim życiu.

Odpowiedzi:


46

Domain Monitor to zrobi.

Jedynym problemem jest to, że chociaż będą wysyłać Ci powiadomienia e-mail o zmianie statusu domeny, nie są tak szybkie, jak wolałbym. Próbowałem obejrzeć domenę, którą chciałem kupić, a powiadomienie, które wysłali, pojawiło się około 8 lub 9 godzin po faktycznej zmianie statusu.

Monitoring domen z Domain Monitor i nie tylko - DomainTools

Ale przynajmniej jest darmowy i całkiem przydatny. Twierdzą także, że nie sprzedają twoich „odnośników” squattersom (co oznacza, że ​​gdy sprawdzisz, czy xyz.com jest dostępny, nie sprzedadzą tych informacji squatterowi, jeśli nie kupisz go w ciągu 24 godziny, jak najwyraźniej wiele usług domenowych).


Mam problem z dodaniem domen .co.uk, ale .com jest w porządku? Jakieś pomysły?
optyk

14

Obecnie mam wszystkie moje domeny w GoDaddy i mają świetnego menedżera, który pozwala mi z łatwością zobaczyć wszystkie moje domeny i wyświetla mi powiadomienia o odnowieniu na 60, 30, 10 i 5 dni. Byłoby chętnie migrować je wszystkie tam.

Jeśli nie, uważam, że mydomain.com ma pewne usługi, których możesz użyć do zarządzania swoimi domenami, nawet jeśli nie są dla nich rejestratorem. Używałem ich dawno temu, kiedy uruchomiłem niektóre serwery z domu i wygląda na to, że zarządzanie jest nadal aktywne.

Mam nadzieję że to pomoże!


5

Przechowuję listę na stronie wiki, errm, FogBugz i tworzę skrzynki do konserwacji, w tym do odnowienia. W tym sposobie lubię to, że wiki / skrzynki pozwalają łatwo śledzić wszystko, co wydarzyło się w życiu domen.


3

DNZoom to system zarządzania portfelem domen, który podłącza się do różnych rejestratorów, umożliwiając zarządzanie domenami na wielu różnych kontach.


wygląda bardzo obiecująco
Joel Spolsky

1
DNZoom nie działa.
Jonathan Rioux,

2

Po pierwsze, poniższe rozwiązanie nie jest najlepszą odpowiedzią dla każdej osoby za każdym razem.

Zostałem sprzedawcą nazw domen dla potrzeb mojej firmy, ale przekonałem się, że jest to bardzo przydatne do zarządzania wszystkimi moimi własnymi nazwami domen.

Po wygaśnięciu nazw domen przeniosłem je na moje konto sprzedawcy, otrzymuję dobre stawki i wszystkie są w jednym miejscu i mogę robić takie rzeczy, jak „masowe zmiany Whois”.

Używam Tucows, a także oferują bezpłatną usługę dns i mają API do robienia wszystkiego za pomocą skryptów, jeśli wolisz.


2

Czy masz jakieś niezwykłe domeny, takie jak .com.au? To może rzucić klucz w prace.


10
Dzień dobry kolego! Co jest takiego dziwnego w .au, cobber?
nickf

1

Korzystam z Dokumentów Google, aby śledzić takie rzeczy, ale nie przypomina mi to o nadchodzących przedłużeniach. Dostaję te przypomnienia e-mail od dostawców DNS lub usług hostingowych. Może korzystasz z niewłaściwych usług hostingowych? Myślę, że powinno to być dość standardowe powiadomienie dla takiej firmy.


1

Wiem, że nie odpowiadam bezpośrednio na twoje pytanie, ale dla każdej domeny skonfigurowałem coroczne powtarzanie wydarzeń w Kalendarzu Google. Następnie po prostu dodaj wszelkie inne potrzebne informacje w opisie wydarzenia (np. Rejestrator).
0

Are My Sites Up to naprawdę czysta, prosta strona do śledzenia statusu witryny. Powiadomi Cię (e-mail, SMS lub Twitter DM) o zmianie statusu i poda kod błędu HTTP.


Niestety OP nie chce śledzić czasu działania serwera, ale statusu jego nazw domen, tj. Daty wygaśnięcia, który rejestrator itp.
Martijn Heemels


0

Świadome monitorowanie zapewnia usługę śledzenia domen, ale większy nacisk kładziony jest na wydajność i czas monitorowania.

Ich strona internetowa znajduje się w Aware Monitoring

Są dość podatni i jeśli zostaną poproszeni, mogą dołączyć dodatkowe pole do swojego systemu, aby śledzić również datę odnowienia?


Wydaje się, że ta usługa nie zapewnia tego, o co poprosił plakat.
Martijn Heemels,

0

myDomains to aplikacja na iPhone'a, którą stworzyłem do zarządzania nazwami domen; te, które posiadasz lub są zainteresowane zakupem. Ma funkcje przypominania i może śledzić dla dowolnego rejestratora.


0

Używam Robodomain od dłuższego czasu. Prawdopodobnie jest to lepsze niż większość podanych tutaj odpowiedzi.

Mogę dodać całą domenę, wysyłają mi e-maile, gdy domena wkrótce wygaśnie. Kiedy się loguję, widzę wszystkie szczegóły, takie jak informacje WHOIS, serwery nazw i tak dalej.

Ma kilka innych funkcji, nie tyle, tylko to, czego potrzebujesz. Ma również dobry układ i przyjemny w dotyku.

Korzystam już od około 2 lat, ale ostatnio dostałem e-mail, że przejdą na płatną usługę, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat na samej stronie internetowej. Mam nadzieję, że pozostaną wolni.

link: www.robodomain.com

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.