Pytania otagowane jako typeface

30
Jak zmienić fontFamily z TextView w Androidzie
Więc chciałbym zmienić android:fontFamily w Androidzie, ale nie widzę żadnych wstępnie zdefiniowanych czcionek w Androidzie. Jak wybrać jeden ze wstępnie zdefiniowanych? Tak naprawdę nie muszę definiować własnego TypeFace'a, ale wszystko, czego potrzebuję, to coś innego niż to, co pokazuje teraz. <TextView android:id="@+id/HeaderText" android:layout_width="wrap_content" android:layout_height="wrap_content" android:layout_alignParentTop="true" android:layout_centerHorizontal="true" android:layout_marginTop="52dp" android:gravity="center" android:text="CallerBlocker" android:textSize="40dp" …7
Wizualna lista czcionek iOS?
Szukam listy czcionek iOS dla iOS 7. Znalazłem listę na stronie programistów Apple. Zastanawiam się tylko, czy ktoś zna wizualną listę, na której każda nazwa czcionki jest wpisana krojem pisma. Widziałem wcześniej jeden lub dwa, ale ostatni, który widziałem, dotyczył iOS 5, a od tego czasu dodano znacznie więcej.
102 ios  uifont  typeface 

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.