Gdzie są przechowywane zrzuty ekranu z symulatora iOS?


252

Zapisałem kilka zrzutów ekranu w Symulatorze iPhone'a z systemem iOS 5, ale nie mogę ich znaleźć.

Miałem już ten problem i zajęło mi wiele lat, aby znaleźć je w systemie plików. Czy to takie proste, że jestem po prostu tępakiem, czy nikt nie korzysta z tej funkcji?

Wiem, że mogę pobrać zrzuty ekranu z mojego prawdziwego telefonu, ale nie chcę zrzutów ekranu siatkówki - chcę normalne zrzuty ekranu.


6
Są dla mnie zapisane na pulpicie?
Can Berk Güder 27.11.11

6
Nie mówienie (ani nawet pozwalanie ci wybierać), gdzie mają być przechowywane zrzuty ekranu, jest dość wadą projektową ... może zdecydowali, że prawdziwi użytkownicy komputerów Mac mają tylko jedno otwarte okno i nigdy go nie maksymalizują. Dziwne.
Henrik Erlandsson,

Odpowiedzi:


313
  1. Jeśli tworzyć zrzuty ekranu z wykorzystaniem symulatora w Plik -> Zapisz zrzut ekranu (Command-S), pliki te lądują na pulpicie jako coś w rodzaju: iOS Simulator Screen shot Apr 22, 2012.png.

  2. W Xcode 6 i nowszych zrzuty urządzeń wykonane za pomocą przycisku „Zrób zrzut ekranu” w menu „Urządzenia” Xcode pojawią się na pulpicie. Wyszukaj plik o nazwie „ Screen Shot 2014-MM-DD at HH.MM.SS.png

  3. W przypadku Xcode 5 i starszych, jeśli tworzysz zrzuty ekranu z poziomu Xcode (Organizer), znajdziesz je w ~/Library/Application Support/Developer/Shared/Xcode/Screenshots. Aby robić zrzuty ekranu z Xcode (Organizer), musisz mieć podłączone urządzenie. Wygląda na to, że organizator nie wykonuje zrzutów ekranu z symulatora.

I poza Xcode:

  1. Jeśli tworzysz zrzuty ekranu za pomocą Findera (Command-Shift-3 lub Command-Shift-4), trafią one również na pulpit jako coś w rodzaju: „ Zrzut ekranu 2012-04-22 o _ AM.png”

  2. Jeśli korzystasz z aplikacji Grab (znalezionej w /Application/Utilities), możesz zapisać te pliki w dowolnym miejscu. :-)

  3. Jeśli zapisałeś zrzut ekranu do biblioteki Zdjęcia z poziomu aplikacji, na przykład z UIGetScreenImage i UIImageWriteToSavedPhotosAlbum, kończą się na ~/Library/Application Support/iPhone Simulator/***version***/Media/DCIM/100APPLE


i zaledwie kilka sekund przed tym, jak Claus wpisał swoją odpowiedź, to technika, której użyłem. Więc +1 dla niego. :-) :-)
Michael Dautermann 27.11.11

2
Ponieważ jest to zaakceptowana odpowiedź, myślę, że należałoby ją edytować, aby uwzględnić również odpowiedź Udo na „Pulpit”. To była właściwa lokalizacja dla mnie (iOS 5 Simulator)
Mihai Timar,

1
Dla mnie nie ma nic w tym folderze. Wszystko na pulpicie. Nie pewny dlaczego? : /
chakrit

Dla mnie ten folder nie istnieje. Wszystko na pulpicie.
Fatso

Dla mnie też pulpit - znowu iOS 5
davidfrancis

44

Są zapisywane na pulpicie, szukają pliku PNG z konwencją nazewnictwa „iOS Simulator Zrzut ekranu [DATA] .png”


6
Obawiam się, że tak nie jest.
Flyingkiwi

Przykro mi to słyszeć. Żenująco miałem ten sam problem co ty i zajęło mi trochę czasu, aby go znaleźć w tym naprawdę oczywistym miejscu ... Dziwne, że XCode najwyraźniej używa bardzo różnych lokalizacji dla tych plików.
Udo

Wydaje się, że jest to zachowanie najnowszej wersji Xcode 4.3.1.
James J

9

W widoku Organizatora kliknij prawym przyciskiem myszy zrzut ekranu i wybierz „Pokaż w Finderze ...”.

Spowoduje to otwarcie folderu zrzutów ekranu w Finderze.


1
Tak, to pierwsza rzecz, której spróbowałem. Nie widzę symulatora jako urządzenia w moim Organizatorze w XCode, co jest dziwne. Widzę tylko wszystkie urządzenia sprzętowe, które podłączyłem w przeszłości.
Flyingkiwi

8

Wygląda na to, że najnowszy Xcode (korzystam z wersji 4.2.1) zawiera zrzuty ekranu dotyczące zapisywania błędów z symulatora iOS. Nawet po naciśnięciu Plik> Zapisz zrzut ekranu nie mogę znaleźć żadnych plików obrazów na pulpicie. Ostatnio zauważyłem to niesamowite oprogramowanie Cropper na iOS-Simulator . Umożliwia przechwytywanie obrazów z symulatora przy różnych ustawieniach.


3
Też miałem ten problem. Jednak użycie cmd-shift-C, a następnie cmd-N w Podglądzie działa.
Jon Tirsen,

7

Alternatywnie, jeśli napotykasz błąd, możesz użyć Edycja-> Kopiuj ekran, aby skopiować do schowka.


5

Są one przechowywane w:

~/Library/Application\ Support/Developer/Shared/Xcode/Screenshots

Lubię umieszczać je w moim Dropbox, aby mieć je również na innych urządzeniach.

cd ~/Library/Application\ Support/Developer/Shared/Xcode/
mkdir ~/Dropbox/Pictures/xcode/
mv Screenshots/* ~/Dropbox/Pictures/xcode/
rm -rf Screenshots
ln -sf ~/Dropbox/Pictures/xcode/ Screenshots

Spowoduje to utworzenie symbolicznego łącza do Twojego Dropbox w Pictures / xcode


5

Miałem dokładnie ten sam problem, ale stwierdziłem, że chociaż (Command + s) nie zapisał obrazu na pulpicie (Command + Ctrl + C) skopiował zrzut ekranu do schowka. Następnie możesz otworzyć i zapisać zrzut ekranu za pomocą opcji Preview.


3

Uważam, że bardzo przydatnym sposobem na ich znalezienie jest użycie skrótu do wyszukiwania w centrum uwagi CMD + spacja a następnie wprowadzenie tekstu „zrzut ekranu” lub „zrzut ekranu symulatora iOS”

Jeśli nie ma tego na początkowym ekranie wyszukiwania, zawsze możesz użyć opcji Pokaż wszystko w Finderze , która jest pierwsza na liście

Nie tylko działa to za pierwszym razem, za każdym razem, ale także przypomina mi, kiedy zapomniałem, gdzie przeniosłem poprzednie zrzuty ekranu :)


3

Dzięki Xcode 9+ symulator zapisuje plik zrzutu ekranu (zalogowany użytkownik) Desktop i jest to domyślna ścieżka.

Aby zmienić domyślną ścieżkę (z Xcode 9+), naciśnij i przytrzymaj ⌥ Optionprzycisk (alt) na klawiaturze podczas robienia zrzutu ekranu. Wyświetli się okno dialogowe z opcjami przechowywania plików, a także pozwala ustawić / zmienić domyślną ścieżkę.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2

Zmień urządzenie: Sprzęt> Urządzenie> iPhone (Retina 4 cale)

Naciśnij Command + S.

Zrzut ekranu pojawi się automatycznie na pulpicie


1

Przejrzałem wszystkie posty, dla których nie mogłem znaleźć miejsca, w którym są zapisywane zrzuty ekranu ... Więc właśnie użyłem Command + Shift + 4, po zwolnieniu klawiszy zobaczysz strzałkę w myszy. Kliknij i przeciągnij sekcję ekranu, którą chcesz skopiować. Po zwolnieniu kliknięcia myszą obraz zostanie zapisany na pulpicie. Lepiej niż dowiedzieć się, gdzie Simulator przechowuje zrzuty ekranu.Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.