Nie znaleziono TensorFlow przy użyciu pip


566

Próbuję zainstalować TensorFlow przy użyciu pip:

$ pip install tensorflow --user
Collecting tensorflow
Could not find a version that satisfies the requirement tensorflow (from versions: )
No matching distribution found for tensorflow

Co ja robię źle? Do tej pory korzystałem z Pythona i pipa bez problemów.14
spróbuj tego:pip install --upgrade https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-1.0.1-py2-none-any.whl
lkahtz

2
Prawidłowy sposób instalacji to code'$ pip install --upgrade TF_BINARY_URL # Python 2.7 $ pip3 install --upgrade TF_BINARY_URL # Python 3.Nkod ”
Rahul Thakur,

44
Dla mnie dzieje się tak w przypadku Pythona 3.7. Po godzinach walki użyłem 3.6 i to zadziałało.
clankill3r

2
Użyj Anakondy do instalacji
tensorflow

Odpowiedzi:


715

Znalazłem to, by w końcu zadziałać.

python3 -m pip install --upgrade https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-1.12.0-py3-none-any.whl

Edycja 1: Zostało to przetestowane w systemach Windows (8, 8.1, 10), Mac i Linux. Zmienić python3się pythonw zależności od konfiguracji. Zmienić py3się py2w url jeśli używasz Pythona 2.x.

Edytuj 2: Lista różnych wersji, jeśli ktoś potrzebuje: https://storage.googleapis.com/tensorflow

Edycja 3: Lista adresów URL dostępnych pakietów kół jest dostępna tutaj: https://www.tensorflow.org/install/pip#package-location


45
To może być właściwa odpowiedź, ale użytkownicy powinni pamiętać, że to polecenie dotyczy tylko komputerów Mac, a nie Linux.
penta

8
To dziwne. Jako adres URL, który podałeś wymienia Maca i jeśli spróbujesz użyć tego adresu URL, zostanie zainstalowany. Ale tensorflow faktycznie nie zadziała.
penta

8
Wersja okna adresu URL (na v.1.2.1) jest storage.googleapis.com/tensorflow/windows/cpu/... . Działa to tylko z wersją Pythona AMD64. Pełną listę wersji tensorflow jest tutaj: storage.googleapis.com/tensorflow
c2huc2hu

1
Odpowiedni link do magazynu można znaleźć tutaj: tensorflow.org/install/pip
SadSeven

1
Dla każdego z systemem Windows / anaconda / python 3.7x, tensorflow działa tylko do Pythona 3.6.8. conda install tensorflowdziała, ale obniży do wersji Python 3.6.8. powyższe wydaje się działać, ale rzucają problem podczas próby import tensorflowPythona w wersji 3.7x, więc jeśli nie działa instalacja PIP, spróbuj obniżyć wersję do Pythona 3.6
Freya W

271

Potrzebujesz 64-bitowej wersji Pythona, a w twoim przypadku używasz wersji 32-bitowej. Obecnie Tensorflow obsługuje tylko 64-bit versions of Python 3.5.x and 3.6.xw systemie Windows. Zobacz dokumenty instalacyjne, aby zobaczyć, co jest obecnie obsługiwane

Aby sprawdzić, która wersja Pythona używasz, typ pythonlub python3rozpocząć tłumacza, a następnie wpisz import struct;print(struct.calcsize("P") * 8)i że będzie drukować albo 32albo 64powiedzieć, który bitowa wersja Pythona używasz.

Z komentarzy:

Aby pobrać inną wersję Python dla Windows, przejdź do python.org/downloads/windows i przewiń w dół, aż zobaczysz żądaną wersję, która kończy się na „64”. To będzie wersja 64-bitowa, która powinna współpracować z tensorflow


27
>>> importuj platformę; drukuj (platform.architecture ()) („64bit”, „WindowsPE”), ale wciąż widzę ten wyjątek
Sujoy

1
Podejrzliwa odpowiedź „na górę”; w porównaniu z tym wydaje się to proste, intuicyjne, szybkie i bezpieczne. Testowane w porządku z Pythonem 3.6.4 w systemie Windows 7.
omatai

2
Aby sprawdzić, którą wersję Pythona używasz, wpisz pythonlub, python3aby uruchomić interpreter, a następnie wpisz import struct;print(struct.calcsize("P") * 8)i wydrukuje 32 lub 64, aby poinformować Cię, który typ uruchomisz.
Pro Q

19
Moim problemem okazało się to, że Tensorflow w tej chwili nie obsługuje jeszcze Pythona 3.7 (obsługuje do 3.6.x). Po dokładniejszym przeczytaniu zagadnień związanych z Githubem, o które go poproszono, prawdopodobnie wsparcie wkrótce się pojawi.
JakeJ

4
Czy obsługiwane wersje Pythona są gdziekolwiek udokumentowane?
obrabować

74

Musisz użyć odpowiedniej wersji Pythona i pip

W systemie Windows 10, z wersją Python 3.6.X, miałem do czynienia z tym samym, a po celowym sprawdzeniu zauważyłem, że mam instalację 32-bitową w Pythonie na moim komputerze 64-bitowym. Pamiętaj, że TensorFlow jest kompatybilny tylko z 64-bitową instalacją Pythona. Nie 32-bitowy język Python

Wizerunek

Jeśli pobierzemy Python z python.org, domyślna instalacja będzie 32-bitowa. Musimy więc ręcznie pobrać 64-bitowy instalator, aby zainstalować 64-bitowy Python. A następnie dodaj poniżej do PATHśrodowiska.

C:\Users\AppData\Local\Programs\Python\Python36
C:\Users\AppData\Local\Programs\Python\Python36\Scripts

Następnie uruchom gpupdate /Forcew wierszu polecenia. Jeśli komenda python nie działa przez 64-bit, uruchom ponownie komputer.

Następnie uruchom python w wierszu polecenia. Powinien pokazywać 64 bity

C:\Users\YOURNAME>python
Python 3.6.3 (v3.6.3:2c5fed8, Oct 3 2017, 18:11:49) [MSC v.1900 64 bit (AMD64)] on win32
Type "help", "copyright", "credits" or "license" for more information.

Następnie uruchom poniższe polecenie, aby zainstalować wersję procesora tensorflow (zalecane)

pip3 install --upgrade tensorflow

Aktualizacja - Python 3.7

Obecnie oficjalnie obsługiwane są tylko Python 3.5 i Python 3.6. Tensorflownie wydał jeszcze plików binarnych dla Pythona 3.7, ale być może będziemy musieli trochę poczekać na jego wydanie. Na razie możesz używać Python 3.6.x lub Anaconda ze środowiskiem wirtualnym Python <3.7.


Podanie linku, który może odpowiedzieć na pytanie, jest w porządku, ale lepiej będzie, jeśli w odpowiedzi znajdziesz również odpowiednie wyjaśnienie. Link może nie działać w najbliższej przyszłości z wielu powodów, dla których autor usuwa / zmienia strony itp.
n4m31ess_c0d3r

5
Nie zdawałem sobie sprawy, że zainstalowałem 32-bitową wersję Python 3.6.x na moim 64-bitowym komputerze. Musisz go odinstalować i postępować zgodnie z instrukcjami w tym poście. Wszystko działa teraz. Dziękuję Ci!
yangli.liy

2
Dzięki. Aby uprościć tę odpowiedź, 2 punkty pomogły mi 1.) użyć wersji 64-bitowej. 2.) Obsługiwane są tylko python 3.5 i 3.6. Nie próbuj używać 3.7
Harry

42

Ze strony tensorflow: „Będziesz potrzebował pip w wersji 8.1 lub nowszej, aby następujące polecenia działały”. Uruchom to polecenie, aby zaktualizować pip, a następnie spróbuj ponownie zainstalować tensorflow:

pip install --upgrade pip

10
$ pip3 - wersja pip 9.0.1 z c: \ work \ apps \ python \ lib \ site-packages (python 3.6) Ale nadal widzę ten błąd.
Sujoy

8
tensorflow nie działa z Pythonem 3.6. Potrzebujesz wersji 3.5
Jodo

Musiałem też użyć python -m pip install - upgrade pip. W przeciwnym razie
dostałbym

dlaczego nie python 3.6 (najnowsza wersja), ale python 3.5 (niższa wersja) działa To nie ma sensu @Jodo
guru_007

@ guru_007 trzymają się wersji dostępnej na najnowszym Ubuntu LTS, która jest w tej chwili 3.5 (16.04), o ile wiem.
Jodo,

41

Jeśli próbujesz zainstalować go na komputerze z systemem Windows, musisz mieć 64-bitową wersję Pythona 3.5. Jest to jedyny sposób, aby go faktycznie zainstalować. Ze strony :

TensorFlow obsługuje tylko 64-bitowy Python 3.5 w systemie Windows. Przetestowaliśmy pakiety pip z następującymi dystrybucjami Pythona:

Python 3.5 od Anaconda

Python 3.5 z python.org.

Można pobrać odpowiednią wersję Pythona z tutaj (upewnij się chwycić jedną z tych, które mówi „Windows x86-64”)

Powinieneś być teraz w stanie zainstalować przy pomocy pip install tensorflowlub python -m pip install tensorflow(upewnij się, że używasz właściwego pipa z python3, jeśli masz zainstalowane zarówno python2, jak i python3)

Pamiętaj, aby zainstalować Anacondę 3-5.2.0, ponieważ najnowsza wersja 3-5.3.0 ma wersję 3.7 Pythona, która nie jest obsługiwana przez Tensorflow.


41

Doszedłem do wniosku, że TensorFlow 1.12.0 działa tylko z wersją Python 3.5.2. Miałem Python 3.7, ale to nie działało. Musiałem więc obniżyć wersję Pythona, a następnie mogłem zainstalować TensorFlow, aby działał.

Aby obniżyć wersję Pythona z 3.7 do 3.6

conda install python=3.6.8

jak obniżyć wersję v3.6 do v3.5.2?
Essam Mohamed Fahmi

Zainstaluj 3.5.2 i zaktualizuj ścieżkę klasy, tak aby wskazywała na 3.5.2. Możesz zmienić z powrotem na 3.6 dla innych rzeczy w Pythonie.
Sujoy

RuntimeWarning: kompilacja wersji 3.6 modułu „tensorflow.python.framework.fast_tensor_u do” nie odpowiada wersji 3.7 środowiska wykonawczego .... Z powodu tego błędu nie można pobrać
Sumit Kumar Saha

W momencie pisania tego komentarza python 3.7 był kompatybilny z tensorflow, ale python 3.8 nie był.
Charlie

20

Zaktualizowano 28.11.2016 : TensorFlow jest teraz dostępny w PyPI, począwszy od wersji 0.12. Możesz pisać

pip install tensorflow

...lub...

pip install tensorflow-gpu

... aby zainstalować odpowiednio wersję TensorFlow tylko z procesorem lub z akceleracją GPU.


Poprzednia odpowiedź: TensorFlow nie znajduje się jeszcze w repozytorium PyPI , więc musisz podać adres URL odpowiedniego „pliku koła” dla twojego systemu operacyjnego i wersji Pythona.

Pełna lista obsługiwanych konfiguracji znajduje się na stronie internetowej TensorFlow , ale na przykład, aby zainstalować wersję 0.10 dla Python 2.7 w systemie Linux, używając tylko procesora, wpisz następującą komendę:

$ pip install https://storage.googleapis.com/tensorflow/linux/cpu/tensorflow-0.10.0rc0-cp27-none-linux_x86_64.whl

czy to zadziała, czy też będę musiał skonfigurować inne rzeczy również zgodnie z tym, co mówi tensorflow.org/versions/r0.10/get_started/os_setup.html ?

4
Nadal pojawia się ten sam błąd w OSX, czy działa on dla wszystkich innych?
lemonzi

@lemonzi, miałem również błąd w OSX, właśnie opublikowałem rozwiązanie, które działało dla mnie (rozwiązaniem było upewnienie się, że mam zainstalowany Python 3.6)
Julia Schwarz

@JuliaSchwarz To nie był problem; Używam Python 2.7, a także próbowałem ze świeżą instalacją Python 3.6. Skończyło się na ręcznym podaniu adresu URL dla wersji 1.0.0 alfa i zadziałało.
lemonzi

Po wypróbowaniu każdego innego rozwiązania zadziałało to dla mnie. Używam Pythona 2.7 na Linuksie.
StatsSressress

13

Zainstalować Python 3.5.x 64 bit AMD wersja tutaj . Upewnij się, że dodajesz Python do zmiennej PATH. Następnie otwórz wiersz polecenia i wpisz

python -m pip install --upgrade pip

powinien dać następujący wynik:

 Collecting pip
 Using cached pip-9.0.1-py2.py3-none-any.whl
 Installing collected packages: pip
 Found existing installation: pip 7.1.2
 Uninstalling pip-7.1.2:
 Successfully uninstalled pip-7.1.2
 Successfully installed pip-9.0.1

Teraz wpisz

 pip3 install --upgrade tensorflow

Błąd krytyczny w programie uruchamiającym: Nie można utworzyć procesu przy użyciu „”
DJ Howarth,

11

Miałem ten sam problem i rozwiązałem to:

# Ubuntu/Linux 64-bit, CPU only, Python 2.7
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/linux/cpu/tensorflow-0.12.1-cp27-none-linux_x86_64.whl

# Ubuntu/Linux 64-bit, GPU enabled, Python 2.7
# Requires CUDA toolkit 8.0 and CuDNN v5. For other versions, see "Installing from sources" below.

# Mac OS X, CPU only, Python 2.7:
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-0.12.1-py2-none-any.whl

# Mac OS X, GPU enabled, Python 2.7:
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/gpu/tensorflow_gpu-0.12.1-py2-none-any.whl

# Ubuntu/Linux 64-bit, CPU only, Python 3.4
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/linux/cpu/tensorflow-0.12.1-cp34-cp34m-linux_x86_64.whl

# Ubuntu/Linux 64-bit, GPU enabled, Python 3.4
# Requires CUDA toolkit 8.0 and CuDNN v5. For other versions, see "Installing from sources" below.
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/linux/gpu/tensorflow_gpu-0.12.1-cp34-cp34m-linux_x86_64.whl

# Ubuntu/Linux 64-bit, CPU only, Python 3.5
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/linux/cpu/tensorflow-0.12.1-cp35-cp35m-linux_x86_64.whl

# Requires CUDA toolkit 8.0 and CuDNN v5. For other versions, see "Installing from sources" below.
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/linux/gpu/tensorflow_gpu-0.12.1-cp35-cp35m-linux_x86_64.whl

# Mac OS X, CPU only, Python 3.4 or 3.5:
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-0.12.1-py3-none-any.whl

# Mac OS X, GPU enabled, Python 3.4 or 3.5:
(tensorflow)$ export TF_BINARY_URL=https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/gpu/tensorflow_gpu-0.12.1-py3-none-any.whl

Plus:

# Python 2
(tensorflow)$ pip install --upgrade $TF_BINARY_URL

# Python 3
(tensorflow)$ pip3 install --upgrade $TF_BINARY_URL

Znaleziono w Dokumentach .

AKTUALIZACJA!

Istnieją nowe linki do nowych wersji

Na przykład, aby zainstalować tensorflow v1.0.0 w OSX, musisz użyć:

https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-1.0.0-py2-none-any.whl

zamiast

https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-0.12.1-py2-none-any.whl

11

Miałem ten sam błąd podczas próby instalacji na komputerze Mac (przy użyciu Python 2.7). Podobne rozwiązanie do tego, które tu podaję, wydawało się również działać dla Pythona 3 w systemie Windows 8.1, zgodnie z inną odpowiedzią na tej stronie autorstwa Yash Kumar Verma

Rozwiązanie

Krok 1: przejdź do adresu URL sekcji pakietu TensorFlow na stronie instalacyjnej TensorFlow i skopiuj adres URL odpowiedniego łącza do instalacji Pythona.

Krok 2: Otwórz terminal / wiersz polecenia i uruchom następujące polecenie:
pip install --upgrade [paste copied url link here]

Dla mnie było to następujące:
pip install --upgrade https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-1.2.0-py2-none-any.whl

Aktualizacja (21 lipca 2017 r.): Próbowałem tego z kilkoma innymi, którzy działali na komputerach z systemem Windows z Python 3.6 i musieli zmienić linię w kroku 2, aby: python -m pip install [paste copied url link here]

Aktualizacja (26 lipca 2018 r.): W przypadku Python 3.6.2 (nie 3.7, ponieważ jest on w wersji 3.6.2 w Dokumentacji TF), można również użyć pip3 install --upgrade [paste copied URL here]w kroku 2 .


1
To rozwiązanie instaluje się, ale gdy importuję tensorflow, pojawia się błąd:
Tensigh

Użyłem tylko Keras z Tensorflow jako backendem i działa dobrze. Jaki komunikat o błędzie pojawia się?
Jonny Brooks,

Właśnie przetestowane i tensorflow importuje się dobrze dla mnie.
Jonny Brooks,

Moim problemem była wersja Pythona, z której korzystałem. Nie wiedziałem, że Python 3.5 jest wymagany. Teraz działa. Dzięki za wskazówkę.
Tensigh,

Wspaniale jest słyszeć, że w końcu zadziałało. Gdybyś musiał zrobić coś innego, warto opublikować osobną odpowiedź. W przeciwnym razie, jeśli mógłbyś udzielić mojej odpowiedzi, głos byłby świetny. Przez jakiś czas starałem się znaleźć rozwiązanie, które sprawdziło się, więc zrobienie jednego z nich pomoże innym
Jonny Brooks

8

Wypróbuj to, powinno działać:

 python.exe -m pip install --upgrade https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-0.12.0-py3-none-any.whl7

Jeśli napotkasz ostatnio ten problem (powiedzmy po wydaniu Python 3.7 w 2018 r.), Najprawdopodobniej jest to spowodowane brakiem (jeszcze) obsługi języka Python po stronie tensorflow. Spróbuj użyć Pythona 3.6, jeśli nie masz nic przeciwko. Istnieje kilka sztuczek, które można znaleźć na stronie https://github.com/tensorflow/tensorflow/issues/20444 , ale używaj ich na własne ryzyko. Użyłem sugerowanego jednego harponu - najpierw pobrałem koło tensorflow dla Pythona 3.6, a następnie ręcznie zmieniłem jego nazwę ...

cp tensorflow-1.11.0-cp36-cp36m-linux_x86_64.whl tensorflow-1.11.0-cp37-cp37m-linux_x86_64.whl
pip install tensorflow-1.11.0-cp37-cp37m-linux_x86_64.whl

Dobrą wiadomością jest to, że jest już prośba o wsparcie dla wersji 3.7. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie wydany.


6

Miałem ten sam problem. Po odinstalowaniu 32-bitowej wersji Pythona i ponownej instalacji wersji 64-bitowej spróbowałem ponownie zainstalować TensorFlow i zadziałało.

Link do przewodnika TensorFlow: https://www.tensorflow.org/install/install_windows


tak, wersja 64-bitowa to naprawiła. Instalacja ze strony głównej pobierania jest 32-bitowa. Powyższy link zawiera adres URL wersji 64-bitowej.
Vladan

6

Jeśli próbujesz zainstalować tensorflow w anaconda i to nie działa, być może będziesz musiał obniżyć wersję Pythona, ponieważ 3.6.xjest ona obsługiwana tylko wtedy, gdy anaconda ma najnowszą wersję.

 1. sprawdź wersję Pythona: python --version

 2. jeśli wersja>, 3.6.xto wykonaj krok 3, w przeciwnym razie przestań, problem może być gdzie indziej

 3. conda search python

 4. conda install python=3.6.6

 5. Sprawdź wersję jeszcze raz: python --version

 6. Jeśli wersja jest poprawna, zainstaluj tensorflow (krok 7)

 7. pip install tensorflow


4

Jeśli korzystasz z instalacji Anaconda Python, pip install tensorflowpodany zostanie błąd wskazany powyżej, pokazany poniżej:

Collecting tensorflow
Could not find a version that satisfies the requirement tensorflow (from versions: )
No matching distribution found for tensorflow

Zgodnie ze stroną instalacji TensorFlow, będziesz musiał użyć --ignore-installedflagi podczas uruchamiania instalacji pip.

Jednak zanim będzie to możliwe, zobacz ten link, aby upewnić się, że zmienna TF_BINARY_URL jest poprawnie ustawiona w stosunku do żądanej wersji TensorFlow, którą chcesz zainstalować.


4

Niestety moja reputacja jest zbyt niska, aby dowodzić pod odpowiedzią @Sujoy.

W swoich dokumentach twierdzą, że wspierają Python 3.6. Link podany przez @mayur pokazuje, że w rzeczywistości jest to tylko pakiet koła python3.5. Oto moja próba instalacji tensorflow:

Microsoft Windows [Version 10.0.16299.371]
(c) 2017 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\>python3 -m pip install --upgrade pip
Requirement already up-to-date: pip in d:\python\v3\lib\site-packages (10.0.0)

C:\>python3 -m pip -V
pip 10.0.0 from D:\Python\V3\lib\site-packages\pip (python 3.6)

C:\>python3 -m pip install --upgrade tensorflow
Collecting tensorflow
Could not find a version that satisfies the requirement tensorflow (from versions: )
No matching distribution found for tensorflow

podczas gdy Python 3.5 wydaje się instalować pomyślnie. Bardzo chciałbym zobaczyć wersję python3.6, ponieważ twierdzą, że powinna ona również działać na python3.6.

Cytowany:

"TensorFlow supports Python 3.5.x and 3.6.x on Windows. Note that Python 3 comes with the pip3 package manager, which is the program you'll use to install TensorFlow."

Źródło: https://www.tensorflow.org/install/install_windows

Instalacja Python3.5:

Microsoft Windows [Version 10.0.16299.371]
(c) 2017 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\>python3 -m pip install --upgrade pip
Requirement already up-to-date: pip in d:\python\v3\lib\site-packages (10.0.0)

C:\>python3 -m pip -V
pip 10.0.0 from D:\Python\V3_5\lib\site-packages\pip (python 3.5.2)

C:\>python3 -m pip install --upgrade tensorflow
Collecting tensorflow
 Downloading 
  ....
  ....

Mam nadzieję, że się tutaj mylę, ale jeśli nie, zadzwoń na dzwonek alarmowy 😛

Edycja: Kilka postów poniżej ktoś wskazał, że następujące polecenie zadziała i zadziałało.

python3 -m pip install --upgrade https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-0.12.0-py3-none-any.whl

Dziwny pip nie działa 🤔


3

Działa to dla mnie z Python 2.7 na Mac OS X Yosemite 10.10.5:

sudo pip install --upgrade https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/tensorflow-0.5.0-py2-none-any.whl

3

Istnieje wiele grup odpowiedzi na to pytanie. Ta odpowiedź ma na celu uogólnienie jednej grupy odpowiedzi:

Może nie istnieć wersja TensorFlow, która jest kompatybilna z twoją wersją Pythona. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli używasz nowej wersji Pythona. Na przykład może wystąpić opóźnienie między wydaniem nowej wersji Pythona a wydaniem TensorFlow dla tej wersji Pythona.

W tym przypadku uważam, że masz następujące opcje: 1) Przejście na poprzednią wersję Pythona. 2) Skompiluj TensorFlow z kodu źródłowego. 3) Poczekaj na pasującą wersję TensorFlow.


2

W przypadku systemu Windows zadziałało to dla mnie,

Pobierz koło z tego linku . Następnie z wiersza poleceń przejdź do folderu pobierania, w którym znajduje się koło, i po prostu wpisz następujące polecenie -

pip install tensorflow-1.0.0-cp36-cp36m-win_amd64.whl


2

Miałem ten sam problem. Próbowałem następujących i działało. instalacja dla Mac OS X, anaconda python 2.7

pip uninstall tensorflow export TF_BINARY_URL=<get the correct url from http://tflearn.org/installation/> pip install --upgrade $TF_BINARY_URL

Zainstalowano tensorflow-1.0.0


2
 1. Uruchom wiersz polecenia z uprawnieniami administracyjnymi
 2. Wpisz następujące polecenie python -m pip install --upgrade pip
 3. Następnie wprowadź polecenie pip install tensorflow

error: Fatal error in launcher: Nie można utworzyć procesu za pomocą „” ”
DJ Howarth

2

Adres URL instalacji TensorFlow w systemie Windows, poniżej to adres URL. Dla mnie działało dobrze.

python -m pip install --upgrade https://storage.googleapis.com/tensorflow/mac/cpu/tensorflow-0.12.0-py3-none-any.whl

2

Nic tutaj nie działało dla mnie w systemie Windows 10. Być może zaktualizowane rozwiązanie poniżej, które zadziałało dla mnie.

python -m pip install --upgrade tensorflow.

To używa Pythona 3.6 i tensorflow 1.5 w systemie Windows 10


Odinstaluj Python 3.6 i zainstaluj Python 3.5, następnie zaktualizuj wersję pip i ciesz się z tensorflow!
Gabriel Andrés Brancolini


2

Poniższe kroki pozwalają zainstalować tensorflow i keras

 1. pobieranie Anaconda3-5.2.0, która pochodzi z python 3.6 z https://repo.anaconda.com/archive/
 2. Zainstaluj Anaconda i otwórz Anaconda Monituj i wykonaj poniższe polecenia conda install jupyter conda install scipy pip install sklearn pip install msgpack pip install pandas pip install pandas-datareader pip install matplotlib pip install pillow pip install requests pip install h5py pip install tensorflow pip install keras

2
Pytanie dotyczy standardowego Pythona i samego tensorflow.
ivan_pozdeev

2

aktualizacja 2019: do zainstalowania wersji zapoznawczej TensorFlow 2 w Google Colab można użyć:

!wget https://developer.nvidia.com/compute/cuda/10.0/Prod/local_installers/cuda-repo-ubuntu1604-10-0-local-10.0.130-410.48_1.0-1_amd64 -O cuda-repo-ubuntu1604-10-0-local-10.0.130-410.48_1.0-1_amd64.deb !dpkg -i cuda-repo-ubuntu1604-10-0-local-10.0.130-410.48_1.0-1_amd64.deb !apt-key add /var/cuda-repo-10-0-local-10.0.130-410.48/7fa2af80.pub !apt-get update !apt-get install cuda !pip install tf-nightly-gpu-2.0-preview

i do instalacji pipera TensorFlow 2 bye możesz użyć: pip install tf-nightly-gpu-2.0-previewdo GPU i pip install tf-nightly-2.0-preview do procesora.


Dziękujemy za przypomnienie o wypróbowaniu nocnej wersji tensorflow (niestabilnej). To działało dla mnie.
Matthew Redmond,

1

Miałem ten problem na OSX Sierra 10.12.2. Okazuje się, że zainstalowałem niewłaściwą wersję Pythona (miałem Python 3.4, ale pakiety pypi tensorflow dla OSX są tylko dla Pythona 3.5 i nowszych).

Rozwiązaniem było zainstalowanie Pythona 3.6. Oto, co zrobiłem, aby to działało. Uwaga: Użyłem Homebrew do zainstalowania Pythona 3.6, możesz zrobić to samo, używając instalatora Python 3.6 na python.org

brew uninstall python3
brew install python3
python3 --version # Verify that you see "Python 3.6.0"
pip install tensorflow # With python 3.6 the install succeeds
pip install jupyter # "ipython notebook" didn't work for me until I installed jupyter
ipython notebook # Finally works!

1

Fragment strony internetowej tensorflow https://www.tensorflow.org/install/install_windows

Instalowanie za pomocą natywnego pipa

Jeśli następująca wersja Pythona nie jest zainstalowana na twoim komputerze, zainstaluj ją teraz:

Python 3.5.x z python.org TensorFlow obsługuje tylko wersję 3.5.x Pythona w systemie Windows. Zauważ, że Python 3.5.x jest dostarczany z menedżerem pakietów pip3, który jest programem, którego użyjesz do zainstalowania TensorFlow.

Aby zainstalować TensorFlow, uruchom terminal. Następnie wydaj odpowiednie polecenie instalacji pip3 w tym terminalu. Aby zainstalować tylko wersję procesora TensorFlow, wprowadź następujące polecenie:

C:\> pip3 install --upgrade tensorflow
To install the GPU version of TensorFlow, enter the following command:

C:\> pip3 install --upgrade tensorflow-gpu

jakiś powód, by głosować w dół?
Ravinder Payal
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.