„Pip install unroll”: „python setup.py egg_info” nie powiodło się z kodem błędu 1


325

Jestem nowy w Pythonie i próbowałem zainstalować niektóre pakiety pip.

Ale pip install unrolldaje mi

Komenda „python setup.py egg_info” nie powiodła się z kodem błędu 1 w C: \ Users \ MARKAN ~ 1 \ AppData \ Local \ Temp \ pip-build-wa7uco0k \ unroll \

Jak mogę to rozwiązać?


1
Jakiego polecenia używasz, aby to uzyskać?
zondo

16
pip install unroll
benjaminh

Z jakiej wersji systemu Windows korzystasz? Jak mówi @hackndo, jest to problem z uprawnieniami, spróbuj uruchomić to samo ponownie w wierszu polecenia jako administrator.
Hayden Crocker

@alaye Czy masz ślad stosu dla błędu?
Peter Brittain,

Polecam wszystkim śledzenie tego adresu URL w celu zainstalowania digitalocean.com/community/tutorials/... zamiast obserwowania oficjalnej strony. Wystąpił ten sam błąd, ale kiedy zastosowałem metody z tej strony, zadziałało.
Krishnadas PC

Odpowiedzi:


183

Informacje o kodzie błędu

Zgodnie z dokumentacją w języku Python :

Ten moduł udostępnia standardowe symbole systemowe errno. Wartość każdego symbolu jest odpowiednią wartością całkowitą. Nazwy i opisy są zapożyczone z linux / include / errno.h , co powinno być dość kompleksowe.

Kod błędu 1 jest zdefiniowany w errno.hi oznacza Operation not permitted.

O twoim błędzie

Twoje konfiguracje nie wydają się być zainstalowane. Wystarczy postępować zgodnie Installation Instructionsze stroną PyPI.

Jeśli jest już zainstalowany, spróbuj

pip install --upgrade setuptools

Jeśli jest już aktualny, sprawdź, czy nie brakuje modułu ez_setup. Jeśli tak, to wtedy

pip install ez_setup

Następnie spróbuj ponownie

pip install unroll

Jeśli nadal nie działa, być może pip nie zainstalował / zaktualizował setup_tools poprawnie, więc możesz spróbować

easy_install -U setuptools

I ponownie

pip install unroll

317
Mam ten sam problem i to nie rozwiązało problemu.
Manu,

17
Mam ten sam problem z oknami i wciąż nie działa
TsTeaTime

4
Mam nadzieję, że zostanie to zindeksowane i zwrócone, jeśli ktoś będzie go szukał ... To rozwiązało mój problem podczas próby instalacji pylint. lazy-object-proxynie można zainstalować: „ error: [Errno 2] No such file or directory: 'examples'” „ Command "python setup.py egg_info" failed with error code 1”. Aktualizacja setuptoolsnaprawiła to.
vimist

1
pip install ez_setupbyło dla mnie rozwiązaniem :)
ivanleoncz

1
Perfekcyjnie pracował Biorąc pod uwagę błąd uprawnień, dodaj po prostu „sudo -H”, tj. Sudo -H pip install ez_setup
Vishal Dalve

87

Oto mały przewodnik wyjaśniający, jak zwykle instaluję nowe pakiety w Python + Windows. Wygląda na to, że używasz ścieżek systemu Windows, więc ta odpowiedź będzie się trzymać tego konkretnego SO:

 • Nigdy nie używam ogólnosystemowej instalacji Pythona. Używam tylko virtualenvs i zwykle staram się mieć najnowszą wersję 2.x i 3.x.
 • Moja pierwsza próba polega zawsze pip install package_i_wantna niektórych poleceniach programu Visual Studio. Jaki wiersz polecenia programu Visual Studio? Cóż, idealnie Visual Studio, które pasuje do tego, którego użyto do zbudowania Pythona. Załóżmy na przykład, że mówi Twoja instalacja w języku Python Python 2.7.11 (v2.7.11:6d1b6a68f775, Dec 5 2015, 20:40:30) [MSC v.1500 64 bit (AMD64)] on win32. Wersja Visual Studio użyta do kompilacji Pythona można znaleźć tutaj , więc wersja 1500 oznacza, że ​​użyję wiersza polecenia vs2008 x64
 • Jeśli z jakiegoś powodu poprzedni krok nie powiódł się, po prostu próbuję go użyć easy_install package_i_want
 • Jeśli z jakiegoś powodu poprzedni krok nie powiódł się, idę na stronę gohlke i sprawdzam, czy moja paczka jest tam dostępna. Jeśli tak, to mam szczęście, po prostu pobieram go do mojej wirtualnej witryny, a następnie idę do tej lokalizacji za pomocą wiersza polecenia i robię topip install package_i_want.whl
 • Jeśli poprzedni krok nie powiódł się, po prostu spróbuję zbudować koło i po wygenerowaniu spróbuję je zainstalować pip install package_i_want.whl

Teraz, jeśli skupimy się na konkretnym problemie, w którym masz trudności z zainstalowaniem pakietu rozwijania . Najszybszym sposobem instalacji jest zrobienie czegoś takiego:

 • git clone https://github.com/Zulko/unroll
 • cd unroll && python setup.py bdist_wheel
 • Skopiuj wygenerowany plik unroll-0.1.0-py2-none-any.whl z utworzonego folderu dist do virtualenv.
 • pip install unroll-0.1.0-py2-none-any.whl

W ten sposób zostanie zainstalowany bez żadnych problemów. Aby sprawdzić, czy to naprawdę działa, zaloguj się do instalacji Pythona i spróbujimport unroll , nie powinno narzekać.

Ostatnia uwaga: ta metoda działa prawie w 99% przypadków, a czasami można znaleźć pakiety pip specyficzne dla systemów Unix lub Mac OS X, w takim przypadku obawiam się, że najlepszym sposobem na uzyskanie Wersja systemu Windows albo publikuje pewne problemy głównym programistom, albo samodzielnie się zabawia, przenosząc się do systemu Windows (zazwyczaj kilka godzin, jeśli nie masz szczęścia) :)


2
Co rozumiesz przez „zbudowanie koła samodzielnie”? Czy możesz podać przykład? Pozdrawiam
wujek Ben Ben,

Sry, to nie działa dla mnie, mówi unroll-0.1.0-py2-none-any.whl nie jest obsługiwane koło na tej platformie
Devashish Prasad

Aby zbudować koło: „pip install wheel”, a następnie „python setup.py bdist_wheel”. Jeśli bdist_wheel nie zostanie znaleziony, przejdź do pliku setup.py i skomentuj „z konfiguracji importu distutils.core” i zamiast tego zaimportuj: „z konfiguracji importu setuptools”. Następnie cd do folderu dist i 'pip install nazwa_kola.whl'
Sol

Najpierw spróbuj zaktualizować setuptools przez pip pip install --upgrade setuptools. Pomoże to w większości przypadków.
Fa11enAngel

Śledziłem twoje kroki: git clone Ale bez powodzenia. Próbuję zainstalować kanały django. Nadal pojawia się ten sam błąd. Nie udało się zbudować koła do kryptografii Nie można zbudować kół do kryptografii, które używają PEP 517 i nie można ich zainstalować bezpośrednio
rahim.nagori

36

Zostało to rozwiązane po aktualizacji pip:

python -m pip install --upgrade pip
pip install "package-name"

Miałem ten sam problem i aktualizacja pip rozwiązała problem również dla mnie.
Sia

4
po zrobieniu python -m pip install - upgrade pip Mam Traceback (ostatnie połączenie ostatnio): Plik "/ usr / bin / pip", wiersz 9, w <module> z importu pip main ImportError: nie można zaimportować nazwy main Jakby złamał mi pip?
bleh10

Tak, to zadziałało również dla mnie, ponieważ żadna z powyższych ofert rozwiązań nie rozwiązała problemu w moim przypadku.
Goeksenin

Jeśli używasz, pipenvpamiętaj, aby zaktualizować pipenv za pomocą pip install --upgrade pipenv.
Toon

25

Utknąłem dokładnie z tym samym błędem psycopg2. Wygląda na to, że pominąłem kilka kroków podczas instalowania Pythona i powiązanych pakietów.

 1. sudo apt-get install python-dev libpq-dev
 2. Idź do wirtualnego środowiska
 3. pip install psycopg2

(W twoim przypadku musisz zastąpić psycopg2pakiet, z którym masz problem.)

Działa bezproblemowo.


1
Zainstalowano te pakiety na Ubuntu, problem nadal występuje. Może jeśli podzieliłeś się swoim procesem, moglibyśmy zainstalować odpowiednie pakiety w naszych systemach.
Nagev

Cześć Nagev, przepraszam, nie patrzyłem na moje wiadomości. mam nadzieję, że to rozgryzłeś. Śledziłem standardowy proces instalacji Pythona. Niedługo będę instalować na nowej maszynie wirtualnej i wrócę.
SriSri

Uporządkowałem to dawno temu @SriSri, używając „apt-get install”, dzięki.
Nagev,

@SriSri Też dostaję błąd dla psycopg2. Czy sudo apt-get install python-dev libpq-dev powinien być wykonywany poza venv? A czy wiesz, jakie jest równoważne polecenie dla systemu Windows? Dzięki!
rahs

sudo apt-get install python-devwykonał lewę. Dziękuję Ci. Obrzydliwe postawy innych osób, które odpowiedziały nieprawidłowymi rozwiązaniami, są obrzydliwe.
Daniel Soutar

19

Ten sam błąd wystąpił podczas instalacji mitmproxyprzy użyciu pip3. Poniższe polecenie naprawiło to:

pip3 install --upgrade setuptools

8
 • Pobierz i zainstaluj Microsoft Visual C++ Compiler for Python 2.7z https://www.microsoft.com/en-in/download/details.aspx?id=44266 - ten pakiet zawiera kompilator i zestaw nagłówków systemowych niezbędnych do produkcji kół binarnych dla pakietów Python 2.7.
 • Otwórz wiersz polecenia w trybie podwyższonym (uruchom jako administrator)
 • Po pierwsze pip install ez_setup
 • Następnie zrób pip install unroll(zacznie się instalować numpy, music21, decorator, imageio, tqdm, moviepy, unroll) # Prosimy o cierpliwość podczas music21instalacji

Użyto 64-bitowego języka Python 2.7.11


1
Po prostu pojawia się ten sam błąd: polecenie „python setup.py egg_info” nie powiodło się z kodem błędu 1 w / tmp / pip-build-QRMQDo / ez-setup /
Nagev

1
@Nagev, na jakim typie systemu operacyjnego pracujesz? Czy można opublikować pełny link śledzenia?
be_good_do_good

Jestem na Ubuntu 16.04. Jest za długi, dodałem tylko koniec, kiedy wykonuję „pip install ez_setup”: return eval (compiled_marker, environment) Plik „<marker środowiskowy>”, wiersz 1, w <module> NameError: nazwa „sys_platform” nie jest zdefiniowane ---------------------------------------- Polecenie „python setup.py egg_info” nie powiodło się z kodem błędu 1 w / tmp / pip-build-NRUrS7 / HTML /
Nagev

5

Inny sposób:

sudo apt-get install python-psycopg2 python-mysqldb

To jedyne rozwiązanie na tej stronie, które do tej pory działało dla mnie. Użyłem „apt-get install python-pycurl”. Jednak wykonanie „pip install decalage.info/files/HTML.py-0.04.zip ” przywraca ten problem. Tak więc instalacja pip jest nadal potrzebna ...
Nagev

Zdałem sobie sprawę, że nie zainstalowałem ważnej zależności, którą jest python-mysqldb. Po zainstalowaniu dwóch działało jak magia. :)
Muema

3

Miałem ten sam problem.

Problem polegał na :

pyparsing 2.2został już zainstalowany, a ja requirements.txtpróbowałem zainstalować, pyparsing 2.0.1który generuje ten błąd

Kontekst : Korzystałem z virtualenv i wygląda na to, że 2.2 pochodzi z mojego globalnego Pythona w systemie operacyjnym site-packages, ale nawet z --no-site-packagesflagą (teraz domyślnie w ostatnim virtualenv) 2.2 był nadal obecny. Z pewnością dlatego, że zainstalowałem Python z ich strony internetowej i dodałem do niego biblioteki Python $PATH.

Może a pip install --ignore-installedby zadziałało.

Rozwiązanie : ponieważ musiałem iść do przodu, właśnie usunąłem pyparsing==2.0.1z mojego requirements.txt.


Co to jest plik wymagania.txt? Wydaje mi się, że nie mam go na moim Ubuntu 16.04.
Nagev

1
jest to lista pakietów do zainstalowania. patrz pip.readthedocs.io/en/1.1/requirements.html
fadomire

3

Natknąłem się na ten sam kod błędu podczas próby instalacji modułu Python z pipem. @Hackndo zauważył, że dokumentacja wskazuje na problem bezpieczeństwa.

Na podstawie tej odpowiedzi mój problem został rozwiązany przez uruchomienie polecenia pip install z prefiksem sudo:

sudo pip install python-mpd2

3

Miałem ten sam problem podczas instalowania biblioteki „Twisted” i rozwiązałem ją, uruchamiając następującą komendę w systemie Ubuntu 16.04 (Xenial Xerus):

sudo apt-get install python-setuptools python-dev build-essential

2

Próbowałem wszystkich powyższych bezskutecznie. Następnie zaktualizowałem moją wersję Pythona z 2.7.10 do 2.7.13 i rozwiązało to problemy, które napotykałem.


1
Jak zaktualizowałeś, ręcznie pobierałeś i budowałeś? Wolałbym tego nie robić, ponieważ chciałbym, aby nim zarządzano. Kiedy próbuję „sudo apt-get install python2.7”, mówi mi, że już używam najnowszej wersji (2.7.12).
Nagev

@Nagev W jakiej wersji jesteś obecnie? Oto link, który podaje instrukcje, jak określić wersję. Nie pamiętam dokładnie, jak to zrobiłem. link
J_Heywood

Nadal korzystam z wersji 2.7.12, mój oryginalny problem został rozwiązany, dziękuję za link. Nadal uważam, że instalacja za pośrednictwem repozytoriów prowadzi do zmniejszenia liczby problemów w przyszłości.
Nagev

2

Oznacza to, że niektóre pakiety w PIP są stare lub nieprawidłowo zainstalowane.

 1. Spróbuj sprawdzić wersję, a następnie zaktualizować pip. Użyj automatycznego usuwania, jeśli to działa.

 2. Jeśli polecenie pip cały czas wyświetla błąd dla dowolnego polecenia lub zawiesza się itp.

 3. Najlepszym rozwiązaniem jest odinstalowanie lub całkowite usunięcie.

 4. Zainstaluj świeżą pip, a następnie zaktualizuj i zaktualizuj system.

 5. Podałem tutaj rozwiązanie instalowania pipa świeżo - python: nie można otworzyć pliku get-pip.py błąd 2] nie ma takiego pliku ani katalogu


Aby zaktualizować pip do najnowszej wersji: python -m pip install
Alejandro Blasco

1

To był dla mnie łatwiejszy sposób:

pip2 install Name

Więc jeśli korzystałeś z pip, spróbuj użyć pip3 lub pip2

To powinno rozwiązać problem.


1

instalacja pip3 - aktualizacja setuptools OSTRZEŻENIE: pip jest wywoływany przez stare opakowanie skryptu. To się nie powiedzie w przyszłej wersji pip. Porady dotyczące rozwiązania podstawowego problemu można znaleźć na https://github.com/pypa/pip/issues/5599

****** Aby uniknąć tego problemu, możesz wywołać Python z „-m pip” zamiast bezpośrednio uruchamiać pip. ******

użyj polecenia „pyt” dla python3 -m pip, np .: python3 -m pip install --user pyqt5


0

Napotkałem ten sam problem z tym samym komunikatem o błędzie, ale zamiast tego na Ubuntu 16.04 LTS (Xenial Xerus):

Komenda „python setup.py egg_info” nie powiodła się z kodem błędu 1 w / tmp / pip-install-w71uo1rg / poster /

Przetestowałem wszystkie powyższe rozwiązania i żadne z nich nie działało dla mnie. Przeczytałem pełną wersję TraceBack i dowiedziałem się, że musiałem stworzyć środowisko wirtualne z Pythonem w wersji 2.7 (domyślnie zamiast niego używa Python 3.5):

virtualenv --python=/usr/bin/python2.7 my_venv

Po aktywacji biegnę pip install unirestpomyślnie.


0

spróbuj na linux:

sudo apt install python-pip python-bluez libbluetooth-dev libboost-python-dev libboost-thread-dev libglib2.0-dev bluez bluez-hcidump

0

Rozwiązałem go na Centos 7, używając:

sudo yum install libcurl-devel

0

Miałem ten sam problem na moim komputerze Win10 z różnymi pakietami i próbowałem wszystkiego, co do tej pory wspomniano.

W końcu rozwiązał to, wyłączając Comodo Auto-Containment .

Ponieważ nikt jeszcze o tym nie wspominał, mam nadzieję, że komuś to pomoże.


0

Miałem ten sam problem i udało mi się rozwiązać, wykonując następujące czynności.

Python systemu Windows wymaga bibliotek Visual C ++ zainstalowanych za pomocą zestawu SDK, aby zbudować kod, na przykład za pośrednictwem setuptools.extension.Extension lub numpy.distutils.core.Extension. Na przykład, budowanie modułów f2py w systemie Windows za pomocą Pythona wymaga Visual C ++ SDK, jak zainstalowano powyżej. W systemach Linux i Mac biblioteki C ++ są instalowane wraz z kompilatorem.

https://www.scivision.co/python-windows-visual-c++-14-required/


0

Poniższe polecenie działało dla mnie

[root@sandbox ~]# pip install google-api-python-client==1.6.4

0

Metody rozwiązywania problemu setup.pu egg_info podczas aktualizacji setuptools lub innych metod nie działają.

 1. Jeśli dostępna jest wersja biblioteki CONDA do zainstalowania, użyj conda zamiast pip.
 2. Sklonuj repozytorium biblioteki, a następnie spróbuj zainstalować przez pip install -e .lub przezpython setup.py install
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.