Python NameError: nazwa „include” nie jest zdefiniowana [zamknięte]


91

Obecnie tworzę stronę internetową z frameworkiem Django (jestem bardzo początkujący), ale mam problem z Pythonem: od kiedy stworzyłem swoje szablony, nie mogę już uruchomić serwera z tego powodu (ślad stosu wskazuje na wiersz w pliku urls.py ):

<stacktrace>
...
path('apppath/', include('myapp.urls')),
NameError: name 'include' is not defined

Skąd mogę importować include?


3
dołącz swój kod i pełny stos błędów plz.
Ali Nikneshan

3
Moderatorzy, chcę tylko zaznaczyć, że tego typu pytanie jest BARDZO przydatne, ponieważ jest krótkie i ma odpowiedź. Sugerujesz opublikowanie kilku kodów itp., W wyniku czego nikt na nie nie odpowiada. (ref stackoverflow.com/questions/46158714/include-is-not-defined )
Rob Bailey

Odpowiedzi:


226

Zgadując na podstawie jakichkolwiek niewielkich informacji zawartych w pytaniu, myślę, że mogłeś zapomnieć o dodaniu następującego importu w swoim urls.pypliku.

from django.conf.urls import include

Dziękuję, to było to! Ale mam teraz inny problem: django.core.exceptions.ImproperlyConfigured: dołączony URLconf '<module' project.urls 'from' /Users/anatole/Desktop/Web/project/urls.py '>' nie wydaje się zawierają jakieś wzory. Jeśli widzisz prawidłowe wzorce w pliku, przyczyną problemu jest prawdopodobnie cykliczny import.
eloiletagant

Prześlij swój urls.pyplik.
Rahul Gupta

Znalazł rozwiązanie, napisałem urlspatterns zamiast urlpatterns! Teraz mój problem polega na tym, że nie znaleziono strony 404; to jest mój urls.py:
eloiletagant

1
from django.conf.urls import url, wzorce z. import views urlpatterns = [url (r '^ date $', views.date_actuelle),]
eloiletagant

2
To zadziałało dla mnie! Dzięki! : D
kevthanewversi
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.