Dlaczego TFS nie pobiera najnowszej wersji?


177

Dlaczego dlaczego DLACZEGO TFS nie otrzymuje stale najnowszych prac?

Można by pomyśleć, że ta funkcja zostanie dokładnie przetestowana.

Muszę tylko pobrać konkretną wersję, a następnie sprawdzić oba pliki nadpisz do zapisu + nadpisz wszystkie pliki.

Czy moja lokalna konfiguracja jest zepsuta, czy też to robisz?


Najgłupszą rzeczą, jaką widzę, jest to, że „Pobierz najnowszą wersję” nic nie robi, nawet jeśli plik lokalny został usunięty z jakiegokolwiek powodu. Pomyślałbym, że sprawdzenie, czy plik lokalny przynajmniej istnieje, było dość oczywistą rzeczą. Ale dlaczego nie może po prostu porównać znacznika czasu każdego pliku na serwerze z czasem ostatniego pobrania (który może być przechowywany gdzieś lokalnie), wprawia mnie w zakłopotanie.
Dylan Nicholson

To powinien być komentarz.
Jimenemex

Odpowiedzi:


118

TFS na nowo zdefiniował funkcję „Pobierz najnowsze”. W terminologii TFS Pobierz najnowsze oznacza pobranie najnowszej wersji plików, ale zignoruj ​​te, które według serwera znajdują się już w obszarze roboczym. Co dla mnie i prawie wszystkich innych na tej planecie jest w błędzie.

Zobacz ten link: http://blogs.microsoft.co.il/blogs/srlteam/archive/2009/04/13/how-get-latest-version-really-works.aspx

Jedynym sposobem, aby zrobić to, co chcesz, jest pobranie określonej wersji, a następnie zaznaczenie obu pól „Zastąp ...”.


7
To nie jest poprawne. TFS „pobierz najnowsze” działa dokładnie tak, jak w reklamie, o ile TFS wie o zmianach w plikach. Pobierz najnowsze tylko „spieprzy”, gdy ludzie wychodzą i modyfikują pliki poza IDE bez wcześniejszego ich sprawdzania. Następnie TFS uważa, że ​​masz najnowsze źródło na dysku i nie otrzymuje go.
Robaticus

18
@Robaticus Jak naprawdę reklamowane jest „pobieranie najnowszych” tfs. tak jak powiedział wcześniej Chris Lively, on i wszyscy na świecie rozumieją, że „pobierz najnowszą”, pobierz najnowszą wersję, co nie jest tym, co zrobiłby tfs. nie musisz edytować źródła poza tfs, żeby to zepsuć. Mam 2 stacje robocze i pracuję zamiennie i po prostu nie mogę uzyskać synchronizacji źródła. pobranie najnowszej wersji jest już kłopotliwe w przypadku tfs i nie mogę sobie wyobrazić, jakie byłoby połączenie.
Syaiful Nizam Yahya

2
@publicENEMY, pracowałem z tfs na dwóch maszynach i rzeczywiście jest to problem z synchronizacją źródeł. Możesz potrzebować do tego dwóch użytkowników tfs ...
kroiz

11
Fuj! To jest ból. Program Visual Studio może łatwo się zepsuć, a czasami najłatwiejszym sposobem jest naprawienie go w systemie plików. Inne systemy kontroli źródła, takie jak Subversion, mają zaczepy do eksploratora Windows i zarówno to, jak i integracja VS, lepiej monitorują zmiany. Brakuje mi SVN!
Dan Csharpster

3
Zgadzam się z autorem. Przeczytałem „Pobierz najnowszą wersję” jako „Pobierz najnowszą wersję z serwera” (skąd jeszcze miałbym ją pobrać?). W VS2010 zrobiłem Pobierz najnowszą wersję i powiedziałem, że mam najnowszą wersję, ale jeśli zrobię porównanie, pokazuje różnice między lokalną i najnowszą wersją serwera. Nie mam nic przeciwko nadpisywaniu pracy lokalnej, ale powinno przynajmniej zrobić porównanie znaczników czasu i nie wprowadzać mnie w błąd „Masz najnowszą wersję”. Kiedy usunąłem wersję lokalną, Pobierz najnowszą wersję działało zgodnie z oczekiwaniami.
Swanny

42

Czasami Get specific version nawet zaznaczenie obu pól wyboru nie daje najnowszego pliku. Prawdopodobnie dokonałeś zmiany w pliku i chcesz cofnąć te zmiany, ponownie pobierając najnowszą wersję. Cóż ... po to Undo pending changesjest, a nie celem Get specific version.

W razie wątpliwości:

 • cofnij oczekujące zaewidencjonowanie pliku (ów)
 • następnie wykonaj porównanie, aby upewnić się, że plik jest zgodny z oczekiwaną wersją
 • Następnie przeprowadź rekurencyjne „porównanie” całego projektu, aby zobaczyć, co jeszcze jest inne
 • miej oko na okno oczekujących zmian i czasami możesz potrzebować sprawdzić `` pobierz wersję serwera '', aby rozwiązać niekompatybilną oczekującą zmianę

A ten jest moim ulubionym, który właśnie odkryłem:

 • wypatruj Outputokna w poszukiwaniu takich wiadomości:

  Ostrzeżenie - nie można odświeżyć R: \ TFS-PROJECTS \ www.example.com \ ExampleMVC \ Example MVC \ Example MVC.csproj, ponieważ masz oczekującą edycję.

Ten krytyczny komunikat pojawia się w oknie wyjściowym. Brak innych powiadomień! Nie ma żadnych oczekujących zmian ani żadnego innego komunikatu dialogowego informującego, że plik, którego właśnie zażądałeś, nie został pobrany! I tak - rozwiązujesz ten problem, po prostu uruchamiając Undo pending changesi pobierając plik.


Dziękuję, twoja odpowiedź ( Undo pending changes) zadziałała dla mnie.
RAM

Tylko pamiętaj, aby cofnąć tylko zmiany w pliku, który naprawdę chcesz zastąpić, a nie wszystko, nad czym pracujesz
Simon_Weaver,

@Simon_Weaver Dzięki temu rozwiązałem mój problem, ale ma sens, dlaczego dzieje się to nadal bardzo irytujące.
nulltron

12

TFS, podobnie jak niektórzy inni dostawcy kontroli źródła, tacy jak Perforce, robi to, ponieważ system wie, jaka była ostatnia wersja, którą pomyślnie uzyskałeś, więc uzyskaj najnowsze zmiany w „pobierz zmiany od x”. Jeśli grasz zgodnie z jego zasadami i faktycznie sprawdzasz rzeczy przed ich edycją, nie mylisz spraw, a „pobierz najnowsze” naprawdę robi to, co mówi.

Jak widziałeś, możesz zmusić go do ponownej oceny wszystkiego, co ma znacznie większe wykorzystanie przepustowości, ale zachowuje się bliżej tego, jak kiedyś SourceSafe.


11

Trudno jest odpowiedzieć na stwierdzenie bez przykładów, jak to nie działa, ale ważne jest, aby zrozumieć, że TFVC (w trybie „Server Workspace”, który był mechanizmem przed TFS 2012) nie sprawdza stanu lokalnego systemu plików . Obszary robocze serwera TFVC to system typu „wyewidencjonuj-edytuj-zamelduj”, w którym jest to zgodne z projektem, celową decyzją podjętą w celu znacznego zmniejszenia ilości plików we / wy wymaganych do określenia stanu obszaru roboczego. Zamiast tego informacje o obszarze roboczym są zapisywane na serwerze.

Umożliwia to bardzo wydajne skalowanie obszarów roboczych serwera TFVC do bardzo dużych baz kodów. Jeśli jesteś w wielogigabajtowej bazie kodu (takiej jak Visual Studio lub drzewo źródłowe Windows), twój klient nie musi skanować lokalnego systemu plików w poszukiwaniu plików, które mogły się zmienić, ponieważ umowa, którą masz z TFS, jest taka, jawnie wypisze plik, gdy będziesz chciał go edytować.

Oczekuje się, że nie będziesz oznaczać pliku jako tylko do zapisu i zmieniać go bez uprzedniego jawnego sprawdzenia. Jeśli pójdziesz tą trasą, serwer nie wie, że wprowadziłeś zmiany w pliku, a wykonanie operacji „Pobierz najnowsze” nie zaktualizuje lokalnego obszaru roboczego, ponieważ nie poinformowałeś serwera o tym zmiany.

Jeśli zrobić obalić ten mechanizm następnie można użyć tfpt reconcilepolecenia, aby zbadać swoją lokalną przestrzeń roboczą dla zmian, które zostały wykonane na miejscu.

Jeśli korzystasz z opcji „Pobierz określoną wersję” i wybierasz opcje „wymuś” i „nadpisz”, jest bardzo prawdopodobne, że masz zwyczaj omijania wszystkich wymuszeń wdrożonych przez TFS, aby nie zrobić sobie krzywdy, i prawdopodobnie powinieneś rozważyć lokalne obszary robocze TFVC.

Lokalne obszary robocze TFVC zapewniają system kontroli wersji typu „edycja-scalanie-zatwierdzenie”, co oznacza, że nie trzeba jawnie wypisywać plików przed ich edycją i nie są one dostępne tylko do odczytu na dysku. Zamiast tego wystarczy edytować plik, a klient przeskanuje system plików, zauważy zmianę i przedstawi ją jako oczekującą.

Lokalne obszary robocze TFVC są zalecane w przypadku małych projektów, które nie wymagają szczegółowej kontroli uprawnień, ponieważ zapewniają znacznie ładniejszy przepływ pracy. Nie musisz być w trybie online i nie musisz jawnie wypisywać plików przed ich edycją.

Lokalne obszary robocze TFVC są ustawieniami domyślnymi w programie TFS 2012 i jeśli nie są włączone, należy zapytać administratora serwera. (Organizacje z bardzo dużymi bazami kodów lub surowymi wymaganiami kontrolnymi mogą wyłączyć lokalne obszary robocze TFVC).

Doskonała książka Erica Sinka Version Control By Example przedstawia różnice między systemami checkout-edit-checkin i edit-merge-commit oraz kiedy jeden jest bardziej odpowiedni od drugiego.

Książka Professional Team Foundation Server 2013 zawiera również doskonałe informacje na temat różnic między obszarami roboczymi serwera TFVC a lokalnymi obszarami roboczymi TFVC. Dokumentacja i blogi MSDN również zawierają szczegółowe informacje:


Świetna, pouczająca odpowiedź, ale nie jestem pewien, czy „oznaczenie pliku jako tylko do zapisu” odpowiada OP. Wiem, że używam programu Visual Studio (obecnie 2013 r.) Do wprowadzania wszystkich zmian w plikach * .cs w projekcie MVC .NET, a kiedy uruchamiam laptopa, polecenie „Pobierz najnowsze” często powoduje, że zawieszam się do momentu, w którym Jestem prawie hodowla ładunków „Zaawansowane >>> Uzyskaj szczegółowe informacje >>> Najnowsze >>> Zastąp” teraz. Nie ma edycji ani zameldowania poza VS. VS znajduje pliki, które edytowałem i prawidłowo umieszcza je w Oczekujących zmianach. Sprawdzam je w VS. Nie widzę niczego, co mogłoby „zrobić sobie krzywdę”, ale pobieranie najnowszych informacji nie działa niezawodnie. ??
ruffin

@ruffin Mówisz, że otrzymujesz najnowsze zawieszenia ? To nie było to, co zinterpretowałem jako pytanie OP. Czy to się kiedykolwiek kończy? Czy inne operacje są powolne, czy po prostu Get? Czy pobieranie z nadpisywaniem jest kiedykolwiek wolne, czy tylko zwykłe pobieranie najnowszych?
Edward Thomson

Nie, nie wisi. Mogę pobrać najnowsze i wydaje się, że działa (i działa dość szybko), ale pliki się nie zmieniają. Jeśli tak, Pobierz konkretne >>> Najnowsze >>> Zastąp, tak jak w sugestiach @NotMe , pliki „ nadrobią zaległości”. Prawdopodobnie czerwony śledź: czasami zdarza się również w przypadku zestawów półkowych. Tak, moje ścieżki robocze są poprawne lub Get Specific nie zadziała, nie wierzę.
ruffin

Nie mam tutaj dobrej sugestii. Chciałbym, żebyś skontaktował się z pomocą, jeśli masz długotrwały problem, który Twoim zdaniem może być błędem. Niezależnie od tego, czy jest to błąd, czy nie, powinieneś rozwiązać ten problem.
Edward Thomson

6

Team Foundation Server (TFS) śledzi swoją kopię lokalną w ukrytym katalogu o nazwie $ TF. Kiedy wydajesz polecenie „pobierz najnowszą wersję”, TFS zagląda do tego folderu i sprawdza pogodę. Mam najnowszą kopię lub nie. Jeśli tak, nie pobierze najnowszej kopii. Nie ma znaczenia, czy masz oryginalny plik, czy nie. W rzeczywistości mogłeś usunąć cały folder (jak w moim przypadku), a TFS nie pobierze najnowszej kopii, ponieważ nie zagląda do rzeczywistego pliku, ale do ukrytego katalogu, w którym rejestruje zmiany. Wada tego projektu polega na tym, że wszystko, co zrobiono poza systemem, nie zostanie zapisane w TFS. Na przykład możesz przejść do Eksploratora Windows, usunąć folder lub plik, a TFS go nie rozpozna. Będzie całkowicie ślepy. Przynajmniej spodziewałbym się, że system Windows nie pozwoli ci usunąć tego pliku, ale tak!

Jednym ze sposobów wymuszenia najnowszej kopii jest ręczne usunięcie ukrytego folderu $ TF. Aby to zrobić, przejdź do wiersza polecenia i przejdź do folderu głównego, w którym został wyrejestrowany projekt, i wydaj to polecenie

rd/s $tf          // remove $TF folder and everything inside it

Jeśli chcesz po prostu sprawdzić ukryty folder, możesz to zrobić za pomocą

dir /ah          // display hidden files and folders

Uwaga: jeśli to zrobisz, tf pomyśli, że nie masz żadnej lokalnej kopii, mimo że masz ją w plikach i zsynchronizuje wszystko ponownie.

Uwaga: użyj tej metody na własne ryzyko. Nie używaj go do krytycznych prac.


To działało dla mnie, gdy nic innego nie działało. Próbowałem pobrać konkretną wersję i zaznaczyłem oba pola wyboru, aby wymusić pobieranie, ale to nie dostało plików. Myślę, że coś było zepsute. Ale to rozwiązanie zadziałało.
Francisco d'Anconia

3

Opcja „Pobierz najnowszą wersję” domyślnie pobierze tylko te pliki, które uległy zmianie na serwerze od ostatniego uruchomienia polecenia „Pobierz najnowszą wersję”. TFS śledzi pobierane pliki, aby nie tracić czasu na ponowne pobieranie tej samej wersji plików. Jeśli modyfikujesz pliki poza programem Visual Studio, może to powodować problemy ze spójnością, które wyglądają tak, jak widzisz.


3

Niestety, w TFS 2008 musi być jeden lub więcej błędów, ponieważ ten problem regularnie pojawia się na maszynach deweloperskich i buduję serwery, na których również pracuję.

Mogę pobrać najnowsze, widzę na liście historii projektu, że zostały zatwierdzone po ostatnim wykonaniu polecenia Pobierz najnowsze, w żaden sposób nie dotykałem plików na dysku, ale po tym, jak funkcja „Pobierz najnowsze” ma zakończone, kiedy sprawdzam kartę TFS, niektóre pliki nadal zawierają komunikat, że nie są najnowszą wersją.

Oczywiście TFS jest w stanie określić, czy lokalnie mam stare pliki, ponieważ lista tak mówi. Jednak Pobierz najnowsze nie uda się tego zrobić, pobierz najnowszą wersję. Jeśli zrobię to, co zrobiłeś, użyj wersji Pobierz konkretną i zaznacz dwa pola wyboru u dołu okna dialogowego, a następnie pliki zostaną pobrane.

Zmieniliśmy nasze serwery kompilacji, aby zawsze korzystały z funkcji typu Pobierz konkretną wersję, więc ta część teraz działa, ale ponieważ nasz serwer kompilacji (TeamCity) również polega na sprawdzaniu, czy nastąpiły zmiany w plikach w celu rozpoczęcia kompilacji , czasami przechodzi w tryb „nic się nie zmieniło, nic tu nie widać, przejdź dalej” i nic nie robi, dopóki na siłę nie uruchomimy konfiguracji kompilacji.

Zauważ, że napotkałem ten problem na maszynie, której nigdy nie dotykano, z wyjątkiem pobierania najnowszej + kompilacji, obie ręcznie, więc nic nie manipuluje plikami. To tylko pomieszanie TFS.

Kiedyś to się pojawiło, sprawdziłem, że pliki na dysku są rzeczywiście binarnie identyczne z wersją pobraną wcześniej, więc nie dokonano ręcznego manipulowania plikami.

Ponadto nie widzę, jak TFS może „wiedzieć”, czy pliki na dysku uległy zmianie, czy nie, bez faktycznego przeglądania zawartości. Jeśli jedna część TFS widzi, że pliki rzeczywiście nie są najnowszą wersją, wówczas wersja Pobierz najnowszą powinna absolutnie mieć możliwość uzyskania najnowszej wersji. To w odniesieniu do komentarzy do innych odpowiedzi tutaj.


TFS zależy od numeru wersji plików, aby wiedzieć, czy masz „najnowszą” wersję, czy nie. Ten numer jest utrzymywany w całości w TFS i jest aktualizowany tylko wtedy, gdy ktoś dokona wpisu. Tak więc, kiedy „Pobierz najnowsze”, TFS sprawdza swoją bazę danych, aby zobaczyć, jaka była ostatnia wysłana do ciebie wersja. Jeśli ta liczba jest równa aktualnej wersji, to uważa, że ​​masz najnowszą; niezależnie od tego, co faktycznie znajduje się w lokalnym systemie plików. Pomysł polegał na ograniczeniu ruchu sieciowego. Niestety, jedyny sposób działania tego modelu to sytuacja, w której wszystkie zmiany są przeprowadzane w aplikacji, która ma wiedzę o TFS.
NotMe

Zgadzam się również, że jest co najmniej jeden błąd w wersji 2005/08 tego. Widziałem dokładnie problemy, które opisałeś na wielu komputerach; co skłoniło mnie do religijnego korzystania z wersji Get Specific.
NotMe

W niektórych przypadkach zmiany zostały wprowadzone całkowicie w programie Visual Studio na jednym komputerze, na drugim, którego jedynym celem jest uzyskanie najnowszej + kompilacji, nigdy nie są wprowadzane żadne lokalne zmiany. Jednak udaje mu się to schrzanić. Co najmniej nie jestem pod wrażeniem kontroli źródła TFS. Miejmy nadzieję, że rok 2010 będzie miał mniej takich problemów.
Lasse V. Karlsen

3

Może tak być, ponieważ logujesz się do TFS jako ten sam użytkownik, a nazwa obszaru roboczego (domyślnie oparta na nazwie komputera) jest również taka sama, więc TFS uważa, że ​​jesteś na tym samym komputerze i tym samym obszarze roboczym, więc masz już najnowszą wersję pliki, więc nie dostanie ich za Ciebie.

spróbuj zmienić nazwę swojego komputera i utwórz nowy obszar roboczy jako nowy komputer.


2

Miałem ten sam problem z Visual Studio 2012. Niezależnie od tego, co zrobiłem, kod nie został pobrany z kontroli źródła TFS.

W moim przypadku przyczyną było mapowanie folderu + podfolderu z kontroli źródła oddzielnie, ale do tego samego drzewa w moim lokalnym HD.

Rozwiązaniem było usunięcie mapowania podfolderów za pomocą okna „Zarządzaj obszarami roboczymi”.


1

Większość problemów, które widziałem u deweloperów, którzy narzekają, że Pobierz najnowsze nie robi tego, czego oczekują, wynika z faktu, że wykonują oni polecenie Pobierz najnowsze z Eksploratora rozwiązań, a nie z Eksploratora kontroli źródła. Eksplorator rozwiązań pobiera tylko pliki, które są częścią rozwiązania i ignoruje wszystko, co może być wymagane przez pliki w rozwiązaniu, a zatem część kontroli źródła, podczas gdy Eksplorator kontroli źródła porównuje lokalny obszar roboczy z repozytorium na serwerze, aby określić, które pliki są potrzebne.


Wypróbowałem to z Team Explorer, wciąż ten sam wynik. W moim przypadku usunąłem folder i chciałem ponownie uzyskać najnowszą kopię, ale bez powodzenia.
Hammad Khan

1
Nie zgadzam się z tą odpowiedzią. Jeśli mają wspólne projekty wykorzystywane przez różnych rozwiązań, to mają to zrobić w oknie Solution Explorer, inaczej będzie po prostu zrobić dostać się na danej ścieżce TFS
Heliac

Po co dodawać opcję z Eksploratora rozwiązań, jeśli nie należy jej używać? Kiedy kliknąłem „Pokaż wszystkie pliki”, plik był tam, ale nie został uwzględniony w moim projekcie. Dziwne, bo nawet nie ja to dodałem.
mokumaxCraig

1

Kiedy napotkam ten problem z nie pobieraniem najnowszej i niezgodnymi wersjami, najpierw wykonuję polecenie „Pobierz określoną wersję”, ustawiam zestaw zmian i wstawiam 1. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików z lokalnego obszaru roboczego (dla tego projektu, folderu, plik itp.), a także będzie mieć aktualizację TFS, dzięki czemu będzie wiedział, że nie masz teraz POBRANEJ WERSJI. Możesz wtedy zrobić „Pobierz najnowsze” i altówkę, tak naprawdę będziesz mieć najnowsze


1

Może się to zdarzyć, gdy używasz TFS z dwóch różnych komputerów z tym samym kontem, jeśli tak, powinieneś porównać, aby zobaczyć zmienione pliki i sprawdzić je, a następnie uzyskać najnowsze, a następnie cofnąć oczekujące zmiany, aby usunąć wyewidencjonowanie


1

To zadziałało dla mnie:
1. Zamknij program Visual Studio
2. Otwórz okno poleceń i przejdź do folderu: „% localappdata% \ Local \ Microsoft \ Team Foundation \”
3. Przejdź do podfolderów każdej wersji i usuń podfolder „Pamięć podręczna” i jej zawartość
4. Uruchom ponownie program Visual Studio i połącz się z TFS.
5. Przetestuj Pobierz najnowszą wersję.


0

chcę tylko dodać TFS MSBuild nie obsługuje znaków specjalnych w folderach, np. „@”

W przeszłości doświadczyłem, że jeden z naszych folderów projektu nosi nazwę External @ Project1

utworzyliśmy definicję kompilacji TFS, aby uruchomić niestandardowy plik msbuild, a następnie folder obszaru roboczego nie otrzymuje żadnej zawartości z folderu External @ Project1 podczas pobierania najnowszej przestrzeni roboczej. Wygląda na to, że tfs get nie działa, ale nie wyświetla żadnego błędu.

po kilku próbach i błędach i zmianie nazwy folderu na _Project1. voila, mamy pliki w folderze (_Project1).


TFS czy nie, nigdy nie powinieneś używać znaków specjalnych w nazwach folderów projektów!
Heliac,

@ nie jest specjalny. Tak samo jak%, itp., Itd. To po prostu lenistwo Microsoftu powoduje, że takie znaki są traktowane inaczej niż „normalne” znaki.
Kevin Whitefoot,

0

Narzędzie: TFS Power Tools

Źródło: http://dennymichael.net/2013/03/19/tfs-scorch/

Polecenie: tfpt scorch / recursive / deletes C: \ LocationOfWorkspaceOrFolder

Spowoduje to wyświetlenie okna dialogowego z prośbą o usunięcie lub pobranie listy plików. Wybierz lub usuń zaznaczenie plików odpowiednio i naciśnij OK. Wygląd w siatce (CheckBox, FileName, FileAction, FilePath)

Przyczyna: TFS będzie porównywać tylko z elementami w obszarze roboczym. Jeśli zmiany zostały wprowadzone poza obszarem roboczym, TFS nie będzie o nich wiedział.

Mam nadzieję, że ktoś uzna to za przydatne. Znalazłem ten post po usunięciu kilku folderów w różnych lokalizacjach. Nie pamiętając, które foldery usunąłem, wykluczono zwykłą opcję Wymuś pobranie / zamianę, której bym użył.


0

W moim przypadku Pobierz określoną wersję, nawet zaznaczenie obu pól wyboru i cofnięcie wszystkich oczekujących zmian nie zadziałało.

Sprawdziłem miejsca pracy. Edytuj bieżący obszar roboczy. Sprawdź wszystkie ścieżki. Ścieżka rozwiązania była niepoprawna i wskazywała na usunięty folder.

Naprawiono ścieżkę i najnowsze działa dobrze.


0

Kliknij prawym przyciskiem myszy: Zaawansowane> Uzyskaj określoną wersję . Wybierz „Letest Version” i teraz, ważne, zaznacz dwie kontrole: wprowadź opis obrazu tutaj

Kontrole są następujące:
Zastąp pliki z możliwością zapisu, które nie są zaznaczone

Zastąp wszystkie pliki, nawet jeśli lokalna wersja jest zgodna z określoną wersją


Opisz elementy, które należy sprawdzić, zamiast publikować zrzut ekranu.
Chuck Adams
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.