Moja aplikacja w wersji wstępnej „przetwarza” od ponad tygodnia w iTunes Connect, co daje?


233

Użyłem Xcode 6.1.1, aby przesłać nową wersję aplikacji w wersji wstępnej do iTunes Connect, aby móc ją rozpowszechnić wśród moich zewnętrznych testerów wersji beta. Zrobiłem to wcześniej z dwiema wersjami tej samej aplikacji i działało dobrze.

Ale tym razem przesyłanie utknęło w stanie „Przetwarzanie” przez ponad tydzień. Próbowałem ponownie (ta sama wersja, nowy numer kompilacji) i minęło już ponad 24 godziny bez zmian.

Aplikacja pomyślnie przeszła walidację.

Co daje?5
Do Twojej wiadomości, moja aplikacja „przetwarza” dzisiaj przez 2,5 godziny i jest już zrobiona.
iForests

2
Jedynym rozwiązaniem na tej stronie, które działało dla mnie, było Application Loaderprzesłanie mojej wersji. To była jedyna kompilacja, która zakończyła przetwarzanie po 2-3 godzinach. Reszta przesłana za pomocą Xcode7 jeszcze nie skończyła ponad 12 godzin później.
Mark

2
cofam to. Ten sukces musiał być fartuchem, ponieważ przesłałem 2 kompilacje zeszłej nocy, Application Loadera one wciąż przetwarzają 10 godzin później.
Mark

7
Rozmawiałem teraz z Apple dwa razy. Powiedzieli, że pracują ze swoimi inżynierami zaplecza itunesconnect, aby rozwiązać ten problem.
Mark

Odpowiedzi:


78

Przejdź do „Zasoby i pomoc” w iTunes Connect. Wybierz „Skontaktuj się z nami” i postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora. Nie sądzę, aby ktokolwiek inny niż Apple mógł na to odpowiedzieć. I to właśnie zrobiliśmy w podobnej sytuacji w przeszłości.


24
Gotowe. „Zespół iTunes otrzymuje codziennie dużą liczbę wiadomości e-mail. Twój problem zostanie rozwiązany jak najszybciej. Dziękujemy za cierpliwość.” 😒
Robert Atkins

2
Czy otrzymałeś odpowiedź od Apple? Mam na myśli prawdziwy. :) Cierpimy na ten sam problem z bankomatem i zastanawiamy się, czy możemy coś zrobić.
Zoltan Magyar

13
Musiałem zadzwonić do nich przez telefon, ale w końcu skontaktowałem się z zespołem pomocy technicznej iTunes Connect. Najlepsze, co mogli mi powiedzieć po dwóch tygodniach, to to, że „wciąż badają”, ale właśnie próbowałem załadować nowy plik binarny, który przeszedł od razu i jest teraz „Oczekiwanie na recenzję”. Zasadniczo po prostu przesyłaj dalej, aż zadziała.
Robert Atkins

17
To prawda, ale im więcej ludzi mówi im, że jest zepsuty, tym bardziej prawdopodobne jest, że zostanie naprawiony.
kombinatoryczny

6
Można mieć nadzieję ... @combinatorial
helmesjo

133

Mieliśmy podobny problem. Przesłane kompilacje ustawiały się w kolejce i po prostu powiedział „Przetwarzanie” z pomocą wyskakującego okienka: „Po przesłaniu kompilacji przejdą przez stan przetwarzania, zanim będą mogły zostać użyte”. Minęły dni.

Wybranie „Testerów wewnętrznych”, dokonanie zmiany i zapisanie, wydawało się natychmiast wyczyścić kolejkę: najnowsza kompilacja była teraz aktywna i dostępna do testowania. Zrobiłem to już dwa razy z dwoma różnymi aplikacjami.

Aktualizacja: w tym momencie wszystkie zakłady są wyłączone. Wydaje się, że „przetwarzanie” dzieje się, gdy Apple cicho aktualizuje iTunes Connect i nic nie możesz na to poradzić.

23 września 2015 r. ITunes Connect nie zaakceptował żadnych przesyłanych plików przez prawie 24 godziny. Trik „Internal Testers” nie zadziałał. W końcu zwiększenie numeru wersji (aby uniknąć błędu „duplikowania pliku binarnego”) i ponowne przesłanie działało.

Następnego dnia niespodzianka! iTunes Connect został całkowicie zmieniony. Wydaje mi się, że wszyscy patrzyliśmy na martwą stronę, gdy w tle pojawiła się nowa wersja :(

W naszym przypadku nadal widzimy dziesiątki „nieudanych” przesyłania, które wciąż są w stanie „przetwarzania”. No cóż.

Niektóre osoby zgłaszają, że użycie modułu ładującego aplikacje działa lepiej niż Xcode do przesyłania kompilacji do iTunes Connect. Możesz go teraz znaleźć w Xcode, w menu Xcode „Open Developer Tool”.

Czasami to działa. Czasem tak nie jest. Twój przebieg może się różnić ¯ \ _ (ツ) _ / ¯


1
Nie działało dla mnie (2 wersje czekają wiecznie), ale dziękuję - Apple musi poważnie wejść w piłkę, zamieniają się w stwardnienie rozsiane
sean2078

7
Obecnie mamy 5 wersji przesłanych w różnicy około 2 godzin, wszystkie w trakcie przetwarzania . Trzy z nich mają inny numer wersji, inne mają przyrost kompilacji. 9 godzin do tej pory, bez możliwości pomyślnego załadowania POJEDYNCZEGO PLIKU. Byłoby wspaniale mieć przynajmniej komunikat o błędzie. Nie ma możliwości skontaktowania się z Apple, ponieważ NIE dotyczy opcji „skontaktuj się z nami”.
bauerMusic

3
Gdy wszystko inne zawiedzie, możesz zadzwonić do pomocy telefonicznej Apple Developer Program: developer.apple.com/contact/phone.php
Nuthatch

1
Godzinę temu wszystkie kompilacje zostały w końcu przetworzone i są teraz dostępne do testowania. Czasami trzeba tylko poczekać ... :-)
CryingHippo

5
To nie pomaga mojemu ciśnieniu krwi. :(
Ari Braginsky,

46

Rozwiązaniem (zgodnie z sugestią działu wsparcia Apple w odpowiedzi na prośbę o pomoc) jest przesłanie nowego pliku binarnego. Zrobiłem to za pomocą XCode (ta sama wersja 1.4, ale zwiększyłem liczbę kompilacji z 1 do 2) i prawie natychmiast przetworzyłem.

Jeśli utkniesz w czyśćcu „Przetwarzanie”, ponownie zwiększ numer kompilacji w XCode, zarchiwizuj i prześlij do App Store. Jeśli nie przetworzy się w ciągu 15 minut, spróbuj ponownie.


1
Wysłanie go ponownie, co zwiększyło liczbę kompilacji i czekanie 15 minut, załatwiło sprawę!
Sunkas

odpowiedz od firmy Apple: „Ponowna próba przesłania kompilacji i zwiększenie liczby kompilacji o przyrost 1 powoduje zwykle pomyślne przesłanie kompilacji. Wszelkie kompilacje, które są przetwarzane przez ponad 30 dni, zostaną usunięte z iTunes Connect”.
tmr

Przekonałem się, że nawet przesłanie tego samego pliku binarnego (ta sama wersja i numery kompilacji) wydaje się ponownie uruchamiać proces i naprawiać go przez większość czasu.
Pan Zystem,

1
Niewiarygodne, że tego nie naprawią. Mamy rok i dziewięć miesięcy i wciąż tak się dzieje.
Bram

31

Miałem ten sam problem przy użyciu XCode 7 betta-5. Naprawiono poprzez odznaczenie pola wyboru „Dołącz kod bitowy” podczas przesyłania archiwum:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


4
To jest prawdziwe rozwiązanie. Wyłączenie kodu bitowego podczas przesyłania kompilacji było jedynym sposobem, aby uzyskać kompilację, aby nie utknąć w przetwarzaniu.
Dids

@Dids Jak długo trwa przetwarzanie aplikacji? Próbowałem tego i wciąż czekam ponad 2 godziny.
Mark

@mark Kiedy ostatni raz przesłałem aplikację tydzień temu, przetwarzanie zajęło około godziny. Jeśli nie otrzymasz wyniku przez następne 1-2 godziny, sugeruję ponowne przesłanie aplikacji.
Avt

@Avt Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Przesłałem 3 razy teraz. Najwcześniej przetwarzano przez 4 godziny. I zadzwoniłem do wsparcia. Poprosili mnie, żebym je wysłał e-mailem, i pracowaliby nad tym, lol. Więc nie ma żadnej pomocy.
Mark

@mark Jaki jest ich adres e-mail? Też mam ten problem. Próbowałem powyższych rozwiązań, ale żadne z nich nie działa. Zadzwoniłem także do wsparcia telefonicznego Apple Developer Program, ale nikt nie odbiera. Wygląda na to, że dzwoni do nich zbyt wiele osób.
Vince Yuan,

19

Miałem ten sam problem. Próbowałem wprowadzić zmiany w „Testerach wewnętrznych”. Bez efektu. Przesłałem nową kompilację za pomocą modułu ładującego aplikacje. Po zakończeniu przesyłania poprzednia wersja zmieniła się z „Przetwarzanie” na dostępna.


To naprawiło to dla mnie! Nie ma dramatu!
theiOSDude

Jak zdobyć teraz moduł ładujący aplikacje? Korzystam z Xcode Organizer i chciałbym spróbować szczęścia z aplikacją ładującą aplikacje, ale nie mogę znaleźć linku do pobrania.
AnthonyMDev,


2
Dostęp do modułu ładującego aplikacje można uzyskać, otwierając Xcode i wybierając Xcode> Otwórz narzędzia programistyczne> Moduł ładujący aplikacje z paska menu komputera Mac.
Chris,

1
To najlepsze rozwiązanie. Chcę tylko dodać, że możesz ponownie użyć tego samego pliku kompilacji, nie musisz zwiększać numeru kompilacji. Gdy skargi modułu ładującego aplikacje narzekają, że masz już tę samą wersję, po prostu wróć i anuluj. Rozpocznie się proces przetwarzania.
Van Du Tran

13

Dostałem tę wiadomość od App Store Developer Support (02.01.2016):

Pamiętaj, że pełna kompilacja naszego systemu i udostępnienie go do użytku może potrwać do 24 godzin. Jeśli kompilacja nie zakończy przetwarzania w ciągu 24 godzin, zazwyczaj można to rozwiązać, przesyłając kompilację ponownie z wyższym numerem kompilacji.

Niewiele odpowiedzi (nic o tym, dlaczego może to zająć tak długo), ale to odpowiedź, którą nam daje Apple.


12

Miałem podobny problem.

Wczoraj przesłałem kompilację aplikacji (1.03) przy użyciu Xcode, było około 18:00, a dziś rano wciąż „Przetwarzam”, w rzeczywistości wciąż „Przetwarzam”.

Dziś rano około 10:30 przesłałem drugą kompilację (1.04) przy użyciu Xcode, ale ta zmiana też zajęła zbyt dużo czasu, więc przesłałem trzecią kompilację (1.05) przy użyciu modułu ładującego aplikacje około południa, moduł ładujący aplikacji dał mi ostrzeżenie o tym, że aplikacja jest zbyt duża, aby zweryfikować użycie interfejsu API (kompilacja wynosi około 12,5 MB), było to tylko ostrzeżenie, więc przesłałem ją i wciąż czekam, aż zmieni status (14:16).

Oczywiście za każdym razem, gdy podbijałem numer kompilacji. Wszystkie kompilacje miały opcję Włącz kod bitowy ustawioną na NIE.

AKTUALIZACJA (13:52):

Druga wersja (1.0.4) właśnie stała się dostępna dla TestFlight.

AKTUALIZACJA (16:43):

Trzecia kompilacja (1.0.5), ta przesłana z Application Loader właśnie stała się dostępna dla TestFlight.

Doszedłem do wniosku, że ich serwery są wolniejsze niż wcześniej ... może wzrosła liczba przetwarzanych aplikacji, a obciążenie ich systemów jest wyższe, ponieważ są nowe rzeczy do sprawdzenia (kod bitowy, rzeczy do obejrzenia itp.).


2
Dzięki za aktualizacje. Nie wspominając o tym, że prawdopodobnie skanują w poszukiwaniu złośliwego kodu, odkąd naruszenie xcode ujawniło się pewnego dnia. Nadal czuję się firmą tak potężną, jak Apple, nie powinna mieć takich problemów
Mark

Tak, chińska podróbka Xcode może być głównym powodem, dla którego systemy są dziś wolne.
Oscar Salguero,

Użyłem Application Loader do mojej piątej próby. Po raz pierwszy spróbowałem tego po wypróbowaniu niemal wszystkich sugestii w wątku pytania. Jest to jedyny z powodzeniem przetworzony w ciągu kilku godzin!
Mark

Próbowałem z Application Loader ... zobaczmy, jak mi idzie. Mam przetwarzanie 4 kompilacji i wkrótce
osiągam

Dzięki @RacZo. Program ładujący rozwiązał mój problem.
Suresh

7

Wczoraj spotkałem się z tym problemem. Przesłałem wiele kompilacji z różnymi ustawieniami. To, co w końcu zadziałało, to przesyłanie za pośrednictwem modułu ładującego aplikacje bez kodu bitowego .

Mam nadzieję, że to pomoże komuś uniknąć bólu głowy, przez który przeszedłem. Minęły 24 godziny, a aplikacje przesłane za pośrednictwem Xcode są nadal „przetwarzane”, ta przesłana za pośrednictwem modułu ładującego aplikacje była dostępna w ciągu około godziny.


To też działało dla mnie. Upewnij się, że zaznaczyłeś pole wyboru kodu bitowego podczas eksportowania z Xcode. tnx @Seslyn
Michael90

5

Jeśli napotkasz teraz ten problem, jest to problem Apple. Wypuszczają nową wersję iTunesConnect. Kilka moich kompilacji utknęło w przetwarzaniu w ciągu ostatnich kilku dni. Dzisiaj utknęli na Przesyłane. Wiele połączeń telefonicznych i różne odpowiedzi później, nowa strona właśnie została wydana, a moje kompilacje są wyświetlane jako Przetwarzanie lub dostępne do przesłania. Chociaż wszystkie mają obok siebie żółtą ikonę ostrzegawczą. Nie jestem pewien, co to jest.


2
Ten sam problem tutaj, żółte ostrzeżenie nie zawiera żadnego opisu. Wszelkie aktualizacje z Twojej strony?
DevAndArtist

3

Udało mi się pomyślnie przesłać nową wersję mojej aplikacji za pośrednictwem Xcode 7.1. Potem zauważyłem, że kompilacja utknęła w „Przetwarzaniu” dłużej niż zwykle.

Postępowałem zgodnie z sugestią Scotcha, zwiększając numer kompilacji, zachowując tę ​​samą wersję, i przesłałem ponownie z Xcode. Tym razem nowa wersja stała się dostępna do testowania w ciągu 5 minut.

Byłem wtedy w stanie wybrać tę kompilację i kliknąłem Rozpocznij testowanie. Moi wewnętrzni testerzy otrzymali powiadomienia e-mail i byli w stanie przetestować nową wersję za pomocą aplikacji Testflight.


3

Wiem, że jest trochę za późno na odpowiedź, ale jest to pierwszy link pojawiający się w google i żadne z powyższych rozwiązań nie działało dla mnie.

Miałem ten sam problem, tj. Po przesłaniu kompilacji z modułu ładującego aplikację utknął w przetwarzaniu. Stało się to wiele razy, po godzinach walenia głową odkryłem, że jak tylko zamknę moduł ładujący aplikacje na moim Macu, status kompilacji został zmieniony :)

Mam nadzieję, że ta odpowiedź pomoże wielu.2

OSX: Wyłączenie dołączania symboli aplikacji, aby symbolizować raport o awarii, załatwiło sprawę. Będę przechowywać dsym i symbolizować ręcznie, zamiast czekać na rozwiązanie „NOWEGO” wydania itunesconnect.


2

Używam xcode, przetworzenie mojej aplikacji zwykle trwało 1–2 minuty, ale dziś czekałem 15 minut. Zwiększyłem kompilację, utrzymałem tę samą wersję i zarchiwizowałem ją ponownie. I przeszedł w ciągu 2 minut, podczas gdy poprzednia wersja nadal utknęła po godzinie.

Radzę nie czekać na Apple, po prostu zwiększ kompilację i prześlij ponownie. Apple jest zbyt szlachetne, aby przyznać, że ich system ma błąd lub pomyłkę. Czas to pieniądz.


2

Nie chcę dodawać kolejnej odpowiedzi na to i tak przepełnione pytanie, ale może się przydać komuś.

Odkryłem, że jeśli do „wydania” przypisano już kompilację, gdy przesłałem nową, wyczyszczenie istniejącej kompilacji i próba wybrania nowej zawsze pokazywały ją jako „przetwarzanie”.

Jednak jeśli usunę starą kompilację i zapiszę, a następnie odświeżę stronę, nową kompilację można wybrać.


2

Ten sam problem dla mnie ... Prześlij archiwa aplikacji z Xcode (7.3.1). Połącz się z iTunesCo za pomocą przeglądarki Chrome i Safari ...

  • 20 sierpnia: v0.1.3 | b0.0.1 -> przesyłanie zakończone -> nigdy nie pojawił się na iTunesCo
  • 23 sierpnia: v0.1.4 | b0.0.1 -> przesyłanie zakończone -> przetwarzanie w iTunesCo
  • 23 sierpnia: v0.1.4 | b0.0.2 -> przesyłanie zakończone -> przetwarzanie w iTunesCo
  • 23 sierpnia: v0.1.4 | b0.0.3 -> przesyłanie zakończone -> nigdy nie pojawił się na iTunesCo
  • 24 sierpnia: v0.1.5 | b0.0.1 -> przesyłanie zakończone -> dostępne 5 minut później

Sposób działania nie ma logiki ... Zgadzam się z @teapen:

... nie czekaj na Apple, po prostu zwiększ kompilację i prześlij ponownie ...


1

Próbowałem zmienić opcję Testery wewnętrzne, próbowałem zmienić inne elementy na stronie szczegółów aplikacji i próbowałem przesłać kilka nowych plików binarnych (z tym samym kodem, tylko zmieniając numer kompilacji) w ciągu 2 dni bez skutku. Skontaktowałem się również z Apple za pośrednictwem łącza pomocy iTunes Connect; odpowiedzieli w mniej niż 24 godziny, ale tylko po to, by poprosić o więcej informacji (z których większość już dostarczyłem).

Wreszcie piąty kompilacja, którą przesłałem dwa dni później, przeszedł normalne kilka minut i wreszcie mogłem przesłać moją aplikację do sprawdzenia.


1
Tak. Wygląda na to, że proces przesyłania jest w jakiś sposób zepsuty, nie sądzę, aby majstrowanie przy stronie szczegółów aplikacji miało jakikolwiek wpływ. Jedyne, co należy zrobić, to składać co około dwanaście godzin, aż to przejdzie.
Robert Atkins,

1

Napotkałem ten sam problem, przesłałem ipa przez Xcode7 i utknął na 48 godzin. Ile razy wysyłam pocztą e-mail do wsparcia Apple, ale to nie działa, więc przesłałem IPA wiele razy, ale bezużyteczne, wtedy zmieniłem numer wersji np. 2.2 (33) na 2.3 (1) i to działa dla mnie. Więc spróbuj po swojej stronie, może ci to pomóc.


1

Mam teorię na temat tego błędu, który przytrafił mi się także kilka razy.

To, co myślę, dzieje się: jeśli jesteś zalogowany do iTunesConnect, wówczas strona internetowa wyśle ​​zapytanie do bazy danych o dostępne kompilacje. Takie zapytania mogą zakłócać tworzenie nowych kompilacji.

Zrobiłem to: wyloguj się z iTunesConnect we wszystkich przeglądarkach internetowych. Zwiększ numer kompilacji w Xcode, zrób archiwum i prześlij je.

Następnie: oprzyj się pokusom, aby zalogować się do iTunesConnect i sprawdzić status. Poczekaj co najmniej godzinę przed zalogowaniem.

Kiedy w końcu zalogowałem się do iTunesConnect, znalazłem tam moje pliki binarne i czekałem na siebie.


5
Ach, teoria taśmy izolacyjnej. :-)
Michael Kernahan

1

Doświadczyłem tego wczoraj (22 lutego '17), próbowałem przesłać kompilację przez Xcode (8.2) wiele razy, jak pokazało (Processing). Potem wypróbowałem to z modułem ładującym aplikacje, wciąż takim samym. Musiałem tylko czekać około ~ 12 godzin, aby spam mógł mnie spamować podczas przetwarzania wiadomości e-mail.

Więc tak, to nie ty, to oni.


0

Mam ten sam problem od kilku dni i wiele przesyłanych danych wydawało się działać, gdy wylogowałem się z portalu dla deweloperów Apple na moim komputerze (którego używam zamiast komputera Mac, aby wyświetlić portal) przesłać nową wersję za pośrednictwem mojego komputera Mac i zaloguj się do portalu dla programistów na komputerze Mac, którego użyłem do przesłania IPA, wydawało się, że od razu działa, zgadnij, że Apple naprawdę nienawidzi Windowsa lub zalogowanie się z innego komputera to problem.


0

Miałem też ten problem - jednak z zupełnie innego powodu niż w Internecie. Zdałem sobie sprawę, że moja aplikacja nie ma odpowiedniego profilu Provisioning dla iOS powiązanego z wydaniem App Store. Po prostu zmieniłem numer kompilacji, sprawdziłem poprawność i ponownie przesłałem. W ciągu 15 minut nowa wersja była gotowa do dodania jako bieżąca wersja. Dwie poprzednie wersje, które próbowałem załadować, wciąż są przetwarzane.

Nie jestem pewien, dlaczego Apple nie mówi ci, że istnieje niepoprawny profil udostępniania dla kompilacji, która ma zostać przesłana, ale to było moje lekarstwo!


0

Załadowanie kompilacji za pomocą modułu ładującego aplikacje załatwiło sprawę. Jeśli bieżąca kompilacja utknęła w trakcie przetwarzania, po prostu utwórz nową z przyrostowym numerem kompilacji i prześlij ją za pośrednictwem modułu ładującego aplikacje.


0

W rzeczywistości jest to problem związany ze sklepem z aplikacjami. Przesłałem wiele wersji kompilacji, czas oczekiwania zależy od wielkości ipa i kiedy przesyłasz go do App Store. Aby załadować kompilację, użyj Application Loader 3.0 lub nowszego


0

Rozwiązanie czeka na kilka godzin Około 24 godzin. Twój problem zostanie natychmiast rozwiązany. Apple ma teraz złe czasy. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko naprawią


0

Miałem ten sam problem z jedną z moich aplikacji i tak właśnie znalazłem. W moim przypadku przesłałem dwie moje aplikacje jednocześnie, używając Xcode 7.1. Jedna z aplikacji przeszła przetwarzanie w ciągu godziny. Drugi był nadal przetwarzany prawie 24 godziny później. Aby obejść ten problem, utworzyłem nowe archiwum z przyrostowym numerem kompilacji i przesłałem je za pomocą modułu ładującego aplikacje. Nie wyłączyłem kodu bitowego. Przetwarzanie wersji przesłanej za pomocą modułu ładującego aplikacje zajęło mniej niż 20 minut, a moją aplikację mogłem przesłać do sprawdzenia. Wersja, którą przesłałem wcześniej, nadal utknęła w trakcie przetwarzania.

Przynajmniej w przypadku mojej aplikacji użycie modułu ładującego aplikacje rozwiązało problem.


0

Poszukaj e-maila zawierającego coś takiego:

Brak klucza Info.plist - Ta aplikacja próbuje uzyskać dostęp do danych poufnych bez opisu użytkowania. Info.plist aplikacji musi zawierać klucz NSAppleMusicUsageDescription z wartością ciągu wyjaśniającą użytkownikowi, w jaki sposób aplikacja korzysta z tych danych.

Gdzie brakującym kluczem może być dowolny zakres uprawnień i może to być coś, czego nawet nie używasz. Często pojawia się to szczególnie w aplikacjach reagujących na reakcje.

Jeśli otrzymasz taki e-mail, postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi Info.plistklucza, a następnie ponownie prześlij aplikację.


Przesłałem 3 wersję kompilacji, ale nie dostałem e-maila. 3 wersja nie jest wyświetlana.
Mitul Marsoniya

-4

Powodem tego jest brak w kompilacji czegoś, czego serwery Apple nie są w stanie ustalić.

aby rozwiązać ten problem, upewnij się, że podałeś wszystkie możliwe konfiguracje potrzebne dla Twojej aplikacji i upewnij się, że dodałeś co najmniej jeden z obrazów uruchamiania dla każdej możliwej rozdzielczości, tak było w moim przypadku, dodałem obraz uruchamiania dla każdego urządzenia i zrobiłem Pracuje.

więc dokładnie sprawdź, czy w projekcie brakuje jednego z tych ustawień lub obrazu i spróbuj. dzięki


1
To był zbieg okoliczności, jeśli nie dokonałeś żadnych zmian i przesłałeś ponownie, istnieje szansa, że ​​przeszedłby. Miałem ten sam problem jeszcze kilka chwil temu i przesłanie tej samej wersji w końcu działało.
AragornSG

1
@AragornSG: W jego obronie możesz prawdopodobnie zastosować termin „zbieżność” do wielu odpowiedzi tutaj, nawet tych z pozytywnymi opiniami.
newenglander

@newenglander dokładnie. Na tej stronie nie ma „poprawnej” odpowiedzi. Wszyscy gadają z ulgą i niesamowicie szczęśliwymi programistami.
Krishnabhadra

-5

Miałem do czynienia z tym problemem. Rozwiązał się, gdy zalogowałem się do iTunes Connect w przeglądarce Chrome niż Safari. Moja aplikacja była już w stanie przetworzonym.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.