Sekcja Niewłaściwe urządzenia pojawiła się w Xcode 6.xx


321

Po zainstalowaniu Xcode 6 moje urządzenia przeniosły się do sekcji wyszarzonej Ineligible Devicesi nie mogę ich wybrać jako celu wdrożenia:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Aktualizacja:

Ten błąd występuje we wszystkich wersjach Xcode 6.x.x. Jest tak wiele różnych przyczyn powodujących ten problem

Sprawdź tę listę rozwiązań, aby uzyskać więcej informacji.


Sprawdź stackoverflow.com/questions/24024460/… (Z jakiegokolwiek powodu nie pozwoli mi to oznaczyć jako duplikatu)
Popeye

Czy w organizerze Xcode 5 pojawia się urządzenie?
67cherries

13
@ MZimmerman6 Próbowałem ostrzec, czy NDA w przeszłości dla iOS7, a moderatorzy kazali mi się wycofać i powiedziano mi, że nie jesteśmy policją NDA, a jeśli Apple ma z tym problem, mogą to podjąć sam użytkownik, więc właśnie zrezygnowałem z ostrzegania użytkowników przed NDA, ponieważ po prostu nie ma sensu.
Popeye

2
@ MZimmerman6 NDA czego? Każdy, kto płaci 99 USD, może uzyskać dostęp do Xcode6. To nie jest tak, że zostałeś zaproszony do zamkniętego pokoju i przetestowałeś iPada nowej generacji.
Reed

3
Stackoverflow nie może wpaść w kłopoty. Jeśli Apple wybierze, może wysłać żądanie usunięcia zgodnie z ustawą DMCA. Zostanie zdjęty i to wszystko.
bmargulies

Odpowiedzi:


493

Wraz z wydaniem Xcode 6.3.1 sprawdź najpierw aktualizację 5

 1. Sprawdź, czy „miejscem docelowym wdrożenia systemu iOS” jest <= wersja Twojego urządzenia iDevice.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Znajdziesz tę opcję w zakładce „Ustawienia kompilacji”, kiedy klikniesz cel swojego projektu w Xcode.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

 1. Następnie, jeśli nie działa, spróbuj ponownie uruchomić Xcode. Czasami musimy ponownie uruchomić komputer Mac i iPhone / iPad. Spójrz na poniższe Aktualizacje przed ponownym uruchomieniem Xcode

 2. Aktualizacja: w Yosemite Xcode 6.0.1 nie obsługuje iOS 8.1, musisz zaktualizować do Xcode 6.1, jeśli chcesz debugować na urządzeniu z systemem iOS 8.1 lub prawdopodobnie będziesz miał ten sam problem, jak opisano w temacie

 3. Aktualizacja 2: Xcode Beta 6.3 nie obsługuje iOS 8.2 (a także 8.1 - dzięki @steveb). Nie zobaczysz swojego urządzenia na liście celów wdrażania. Nie wiem, czy obsługiwane są inne wersje.

 4. Aktualizacja 3. Użyj Xcode 6.2 zamiast Xcode 6.3 beta w celu debugowania na urządzeniu z systemem iOS 8.2

 5. Zaktualizowano 4: dla Xcode 6.3 (i ostatecznie 6.3 beta, jeśli ktoś go używa :)), jeśli masz ten problem, po prostu wybierz Produkt> Miejsce docelowe, aby wybrać urządzenie. Chociaż mówi, że Twoje urządzenie jest niekwalifikowalne, nadal pozwoli ci je wybrać. Jeśli wersja Twojego urządzenia to> = wersja docelowa, kompilacja powinna działać. To musi być błąd dla Xcode 6.3 podczas debugowania z iOS 8.3 (lub może inną wersją iOS) (dzięki @einfach).

wprowadź opis zdjęcia tutaj

 1. Aktualizacja 5: Apple wydało Xcode 6.3.1, który rozwiązuje problem niekwalifikującego się urządzenia. Jeśli masz ten problem z Xcode 6.3, uaktualnij do XCode 6.3.1

Z informacji o wersji (Xcode 6.3.1):

Naprawiono: urządzenia wcześniej wymienione jako „nie kwalifikujące się do działania” błędnie są wymienione poprawnie. (20121178)


1
Aktualizuję moje pytanie. „Cel wdrażania iOS” wciąż 7.0.
skywinder

3
FYI: Musiałem tylko zrestartować Xcode, nie musiałem restartować urządzenia. Na szczęście było to urządzenie współpracownika i nie miałem hasła, LOL!
Tim Fulmer,

2
+1 dla aktualizacji 2. Urządzenie na iOS 8.1 nie działa z XCode Beta 6.3 (twój post ma literówkę, to nie jest v8.3).
steveb

13
właśnie zaktualizowałem Xcode do 6.3 i iOS do 8.3 ... ten błąd pojawia się tylko na urządzeniu iPhone, a nie na iPadzie. Użyj produktu> Miejsce docelowe (zaktualizowane 4) powyżej będzie na razie działać.
user523234

34
„Aktualizacja 4: dla XCode 6.3 i iOS 8.3” mnie uratowało. Niesamowity. Dzięki!
RileyE

153

Istnieje wiele opcji ( 10 23 29 odpowiedzi na to pytanie!) , Które mogą powodować ten błąd. I nikt nie jest w 100% rozwiązać tego problemu. Oto podsumowanie wszystkich rozwiązań.

Po pierwsze:

0. Aktualizacja do najnowszej wersji Xcode
Większość przyczyn, które powodują ten problem, naprawiono w wersji Xcode6.3.1 (6D1002 opublikowany 21 kwietnia 2015 r.)

Lista rozwiązań w kolejności częstotliwości występowania:

 1. Najbardziej prawdopodobne rozwiązanie :

  • W statusie Xcode przejdź do: Menu bar-> Product->Destination i znajdź swoje urządzenie. Zostanie on wymieniony w Ineligiblesekcji
  • Wybierz swoje urządzenie . Po tym będziesz mógł zbudować i wdrożyć na urządzeniu! (dzięki, @joshstaiger )

  wprowadź opis zdjęcia tutaj


Jeśli to nie działa:

 1. Docelowy system iOS powinien być <=zgodny z wersją urządzenia. Znajdziesz tę opcję w Build Settingszakładce po kliknięciu na cel projektu w Xcode.

 2. Jeśli wersja jest poprawna - spróbuj ponownie uruchomić Mac i iPhone'a / iPada jednocześnie. Rozwiązuje ten problem w większości przypadków! (dzięki, @HoaParis )

 3. Wreszcie, jeśli któryś z nich nie działa - spróbuj wykonać te magiczne działania:

  • zmień iOS Deployment Targetna 8.1
  • uruchom ponownie Xcode
  • powróć do żądanej wersji.

Inne problemy, które powodują ten problem:

 1. Xcode Beta 6.3nie obsługuje iOS 8.2(a także 8.1). Nie zobaczysz swojego iDevice na liście celów wdrażania. Użyj Xcode 6.2zamiast Xcode 6.3 betaw celu debugowania za pomocą iDevice iOS 8.2

 2. Xcode 6.3wymaga Unity 4.6.4 Jeśli używasz starszej Unitywersji (np. 4.6.3) zawsze znajdziesz swoje urządzenia w Ineligible Devicessekcji (dzięki, @ d4rk )

 3. Pojawia się również w przypadku zmiany nazwy projektu Xcode . Napraw to - utwórz nowy schemat, wybierając Manage Schemes > (+) button. (dzięki, @ dale-moore )

 4. Aktualizacja Xcode do wersji beta może wymagać aktualizacji iOS lub watchOS z wersji beta do wersji. Na przykład podczas zmiany wersji Xcode 8 beta 6 na wersję Xcode 8 system watchOS 3 beta jest wyświetlany jako nieobsługiwany.


2
Żadne z tych nie działało dla mnie; ale @ joshtaiger's poniżej zrobiło
mackworth,

Jeśli twoje urządzenie ma system iOS 8.2, poprawką jest zainstalowanie symulatora 8.2 w Xcode 6.3. Idź Xcode -> Preferencje -> Pobieranie. Zainstaluj symulator 8.2 w części Komponenty. To naprawia to.
Kostub Deshmukh

Łał. W statusie Xcode przejdź do: Pasek menu-> Produkt -> Miejsce docelowe i znajdź swoje urządzenie. Zostanie on wymieniony w sekcji Niekwalifikowalne / zamiast / zebranie go z niekwalifikujących się miejsc w ustawieniach ogólnych załatwia sprawę. Byłem pewien, że to problem z profilem obsługi administracyjnej. Dziękuję Ci.
morefromalan

Wygląda na to, że iOS 8.4 nie jest obsługiwany przez XCode 6.3.1? Pojawia się błąd: Xcode doesn't support <iphone-name> iOS 8.4 (12H143).jeśli spróbuję zbudować i <phone-name> may be running a version of iOS that is not supported by this version of Xcode.jeśli spróbuję uruchomić.
Benjohn

Wygląda na to, że to nie działa w
systemie iOS

102

Wszyscy powinni zauważyć, że wydaje się, że w XCode 6.3 (Beta i GM) występuje błąd, który pogarsza ten problem.

Mam iOS 8.3 zainstalowany na moim urządzeniu. Ustawienie celu kompilacji na iOS <= 8.3 nie pomogło. Nie opublikowano też żadnego z innych rozwiązań.

Co dla mnie zadziałało:

Przejdź do Menu produktu> Miejsce docelowe i wybierz urządzenie. Zostanie wyświetlony na liście „Nie kwalifikuje się”, ale nadal będziesz mógł go wybrać. Po wykonaniu tej czynności byłem w stanie zbudować i wdrożyć na moim urządzeniu.

Zrzut ekranu


Sir, uratowałeś mi dużo czasu! Dziękuję Ci!
Jack

Miałem ten problem po uaktualnieniu do XCode 6.3 (wdrożenie 7.1; iPhone'y 8.2 i 8.3; iPad 8.2 działał dobrze). Ta odpowiedź działała dla mnie bez problemów, z wyjątkiem tego, że nadal jest oznaczona jako „niekwalifikująca się”, więc muszę przejść do produktu> miejsce docelowe za każdym razem, gdy przełączam się na jeden z nich.
mackworth,

@mackworth Po ustawieniu niekwalifikujących się urządzeń jako miejsca docelowego i ustawieniu iOS 7.0 jako miejsca docelowego wdrożenia problem ten zniknął. Potem lista niekwalifikowalnych nie była już wyświetlana przynajmniej dla mnie :)
Alones

Po kilkukrotnym użyciu, w końcu zniknęła również lista niekwalifikowalnych. Najwyraźniej Xcode ma dość gry.
mackworth,

Dzięki za obejście - rzeczy Apple nie są tak solidne, jak kiedyś.
wcochran

16

Miałem podobny problem i dla mnie uaktualniłem do iOS8, a także zmieniłem nazwę mojego projektu Xcode. Rozwiązaniem było dla mnie utworzenie nowego schematu poprzez wybranie przycisku Zarządzaj schematami> (+).

Po wykonaniu tej czynności wróciła moja lista urządzeń.


Dzięki, to też mnie naprawiło.
Ryan Williams

Dzięki. Po prostu usunięcie schematu i utworzenie nowego działało dla mnie.
Sharafat Mollah Mosharraf

To też działało dla mnie. Problem zaczął się po zmianie nazwy projektu, teraz go nie ma.
Thiago Negri,

Pracowałem też dla mnie. Zmiana nazwy projektu również.
René Morales

Możliwe, że to, co naprawiło, to fakt, że teraz jest wykonywalny w sekcji Uruchom, tj. Imgur.com/qnX7kc0
Ilya


7

Oprócz ustawienia Docelowego wdrożenia systemu iOS na iOS 8.0, zrestartuj również swój iPhone / iPad z systemem iOS8 . To załatwiło sprawę.


6

Możesz wypróbować poniższe rozwiązania, aby uruchomić kompilację na swoim urządzeniu.

 1. Uruchom ponownie urządzenie iOS (jeśli urządzenie zostało niedawno zaktualizowane) i Xcode.

 2. Upewnij się, że w ustawieniach kompilacji „Cel wdrażania iOS” to <= wersja twojego iDevice. wprowadź opis zdjęcia tutaj

W przeciwnym razie możesz przejść do - Produkt> Miejsce docelowe, wybierz urządzenie, które będzie wyświetlane jako urządzenie niekwalifikujące się. Będziesz mógł wybrać swoje urządzenie i uruchomić kompilację.

Natknąłem się również na to, że jeśli masz system iOS 8.4, Twój kod Xcode nie ma zestawu SDK dla systemu iOS 8.4, ponieważ urządzenia są wyświetlane jako niekwalifikujące się. Aby rozwiązać ten problem

Pobierz Xcode 6.4


4

Mój iPhone zaktualizował się do iOS 8.1. Moja wersja Xcode to 6.0.1, a moja wersja Mac OS to 10.10. Kiedy chcę uruchomić aplikację na moim iPhonie, jest sekcja o nazwie Ineligible Devices(OS Version). Następnie aktualizuję Xcode do wersji 6.1, rozwiązany problem.

Część Xcode 6.1 uwalnianiu uwaga: Includes SDKS for OS X 10.10 Yosemite, OS X 10.9 Mavericks, and iOS 8.1.

Oznacza to, że Xcode 6.0.x nie obsługuje iOS 8.1.


4

Moje rozwiązanie polegało na tym, że niedawno zaktualizowałem urządzenie iOS do wersji 8.3, a Xcode nadal go nie rozpoznał. Rozwiązaniem było po prostu uaktualnienie Xcode do 6.3 :)


3

Po wypróbowaniu 2 powyższych odpowiedzi (zmiana miejsca docelowego wdrożenia i ponowne uruchomienie urządzenia z systemem iOS) ostatecznie naprawiłem to, uruchamiając ponownie komputer Mac.


ja też - zrestartowałem iPada i Maca i wszystko jest w porządku.
Mark Nadig

3

W przypadku urządzeń z systemem iOS 9.1+ wersję Xcode należy zaktualizować do wersji 7.1 (nawet 7.0x nie będzie działać)


2

Po prostu ponownie uruchomiłem komputer Mac i iPhone 6 i problem został rozwiązany. Nigdy nie musiałem zmieniać celu wdrażania.


2

Zmiana celu wdrożenia nie jest dobrym pomysłem na rozwiązanie tego problemu (zmieni to wersje iOS obsługiwane w sklepie z aplikacjami).

To, co zrobiłem, to zrestartowanie Xcode i zostało to naprawione.


2

Zgadzam się z txulu, zmiana celu wdrożenia jest absurdalnym pomysłem. Muszę obsługiwać urządzenia co najmniej jedną wersją, która jest dla mnie niepodlegająca negocjacji.

Ponowne uruchomienie mojego iPhone'a 5 po aktualizacji do iOS 8.1 i Xcode do 6.1 działało dla mnie.


aktualizacja do iOS 8.1 również nie jest właściwym sposobem rozwiązania problemu. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić na iOS8, a następnie wrócić i ponownie uruchomić wszystko.
skywinder

Właśnie wspomniałem, co zrobiłem, aby to rozwiązać. iOS 8.1 prawdopodobnie nie jest konieczny, podobnie jak XCode 6.1. Właśnie upewniłem się, że korzystam z najnowszych wersji iOS i XCode, a następnie ponownie uruchomiłem urządzenie.
Guy Lowe

2

Tutaj działało po prostu wdrożenie na innym urządzeniu, a następnie powrót do poprzedniego „niekwalifikującego się” urządzenia. (zaoszczędził kłopotów z restartowaniem czegokolwiek)


2

W moim przypadku musiałem ponownie podłączyć urządzenie, a gdy pojawi się monit, naciśnij „Zaufaj temu komputerowi”, wtedy moje urządzenie znów będzie dostępne w xCode


2

upewnij się, że docelowa wersja wdrożenia w ustawieniu jest niższa lub równa wersji iPhone'a

jeśli celem wdrożenia jest 7.1, ale iPhone to 7.0.3

zobaczysz ten komunikat o błędzie


2

Wpadłem na ten sam problem, używając Unity3D

=> Xcode 6.3wymagaUnity 4.6.4

Jeśli używasz starszej Unitywersji (np. 4.6.3), Zawsze znajdziesz swoje urządzenia w Ineligible Devicessekcji


dodano do głównej odpowiedzi
skywinder

2

Zaktualizuj XCode, aby upewnić się, że obsługuje on twoją aktualną wersję iOS na urządzeniu.

(W moim przypadku mój telefon był na iOS 9.1.x) `` ale wersja XCode miała 7, która obsługiwała urządzenia z iOS 9.0)


1

Zmieniłem cel wdrażania na 7.1 tak samo jak mój iPhone, a teraz mogę na nim uruchamiać szybkie programy. Było na 8.0 i pokazało się jako niekwalifikowalne.


1

Ustawiłem „Cel wdrażania iOS” w „Projekcie” i „Celach” z 7.1 na 8.0 i zrestartowałem Xcode (z „Quit”) i zadziałało.


1

Mogę potwierdzić, że odpowiedź na to pytanie, aby zaktualizować Xcode do wersji 6.1. Jeśli używasz Xcode 6.0.x, nie będziesz mógł wybrać urządzenia z systemem 8.1. Twoje cele wdrażania i wersja systemu operacyjnego nie powinny mieć z tym nic wspólnego.

Jeśli Twoja wersja systemu operacyjnego jest wyższa niż 10.9.4, poleciłbym to. Po pierwsze, odłączanie wszystkich urządzeń. Pobierz Xcode 6.1 . Po otwarciu nowej wersji Xcode podłącz urządzenie. Powinieneś być gotowy do drogi.

Kolejną dobrą rzeczą byłoby przyjrzenie się informacjom o wydaniu . Jest łatwy do odczytania i daje ogólne wyobrażenie o tym, co należy jeszcze naprawić.


1

Mój iPad miał 8.0, ale miałem docelowy poziom wdrożenia ustawiony na 8.1. Zmieniłem cel wdrażania w ustawieniach kompilacji i natychmiast iPad wyszedł z kategorii „nie kwalifikuje się”. (Jestem na Yosemite i XCode 6.1)


1

Używam wersji beta Xcode 6.3. Miałem taki sam problem jak powyżej. Uruchomiłem ponownie komputer i telefon, ale nie działałem. Po prostu poszedłem do celu kompilacji w ustawieniach kompilacji i zmieniłem cel kompilacji na 8.1. Mam nadzieję, że zostanie to naprawione w następnym wydaniu. Upewnij się, że po zmianie ustawień kompilacji - musisz ponownie uruchomić urządzenie i Xcode!


1

Sprawdź wersję urządzenia iOS i docelową wersję kompilacji aplikacji Xcode. Może to być przyczyną problemu.


1

Moja odpowiedź, być może już wymieniona, ale nie zauważyłem, była prosta: usunąłem aplikację z samego obiektu docelowego, następnie uruchomiłem Xcode i cel był dostępny. I tak, wypróbowałem większość innych sugestii i uciekłem się do aktywacji celu z menu Produkt, ale to było nudne.


1

Jeśli masz szansę uruchomić dowolny projekt na „niekwalifikującym się” urządzeniu z innego komputera Mac za pomocą Xcode, spróbuj, a następnie ponownie podłącz urządzenie do komputera Mac (bez ponownego uruchamiania Xcode / Mac).
Dla mnie po wykonaniu tej czynności sekcja „niekwalifikowalne urządzenie” znika, a moje urządzenie wraca do normalnego stanu.
Mam nadzieję, że to komuś pomoże.


1

Naprawiono w wersji Xcode 6.3.1 (6D1002) opublikowanej 21 kwietnia 2015 r.

Przynajmniej problem magicznie zniknął po zainstalowaniu tej wersji Xcode.


1

Próbowałem wszystkich możliwych aktualizacji z Xcode 6.3, iOS 8.3 i OSX 10.10.3, ale nie dostałem stałego rozwiązania.

Uznanie dla skywinder, pierwsza opcja zadziałała!


1

Dla większości osób przyczyną problemu jest prawdopodobnie niedopasowanie między Xcode, wersją urządzenia i wersją docelową aplikacji.
Jeśli wersje nie stanowią dla Ciebie problemu, najprawdopodobniej urządzenie (iPhone / iPad) było używane z innym komputerem Mac do kopiowania aplikacji. Dzieje się tak szczególnie w środowisku zespołowym, w którym można używać iDevice między członkami zespołu. Xcode wie, że Mac innego programisty został podłączony do tego urządzenia, pojawi się jako „Nie kwalifikuje się”. Ale poprzedni komputer Mac, który się z nim podłączył, pokaże się normalnie.
Najszybsze obejście jest pokazane między innymi przez joshstaiger:
Idź do Xcode -> Produkt-> Miejsce docelowe
Wybierz niekwalifikowalne urządzenie jako cel. To powinno działać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.