Czy istnieje interfejs API Google Keep? [Zamknięte]


276

Czy istnieje interfejs API dla Google Keep? Chcę stworzyć aplikację Windows 8 dla Google Keep, aby synchronizowała się z telefonem.

Zajrzałem do SDK Dysku, ponieważ Google Keep to rozszerzenie Dysku Google, ale nie mogłem go znaleźć.


12
Adres URL z Google Keep; drive.google.com/keep . W przeciwnym razie usługa miałaby inną subdomenę lub coś takiego
maxdaniel98

5
Co powiesz na keep.google.com ?
ManuelSchneid3r

3
Do twojej wiadomości, myślę, że Google opracowuje obecnie interfejs API. Interfejs internetowy służy https://clients6.google.com/notes/v1/do odbierania i aktualizowania notatek.
Tobias

81
Przepraszam, ale jak dokładnie to pytanie jest „nie na temat”?
Anshul,

4
Problem opublikowany w kodzie Google: code.google.com/p/google-apps-script-issues/issues/…
maxdaniel98

Odpowiedzi:


138

Nie, nie ma. Jeśli obejrzysz ruch http i zrzucisz źródło strony, zobaczysz, że pod okładkami znajduje się interfejs API, ale nie jest opublikowany ani niedostępny dla aplikacji innych firm.

Sprawdź ten link: https://developers.google.com/gsuite/products, aby uzyskać aktualizacje.

Istnieje jednak nieoficjalny interfejs API języka Python w trakcie aktywnego opracowywania: https://github.com/kiwiz/gkeepapi


12
jakieś aktualizacje tego?
Kartik Domadiya

8
Monitorowałem za pomocą proxy Charlesa, otrzymałem adresy URL i tak dalej, ale problem polega na tym, że istnieją pewne tokeny i identyfikatory, które musisz wiedzieć, jak je wygenerować, i robi to tylko Google.
Bruno Lemos,

30
Google Keep to świetny pomysł, ale brak opcji zintegrowania go z niestandardowymi narzędziami (emacs / rozszerzenia przeglądarki / aplikacje raspberry pi itp.) Sprawia, że ​​jego użyteczność jest ograniczona dla zaawansowanych użytkowników.
fakedrake

25
Właśnie stworzyłem petycję! @pinoyyid Proszę wesprzeć dodając link do zaakceptowanej odpowiedzi: bit.ly/keep-api-petition
Bruno Lemos

3
Ktoś stworzył nieoficjalne API: github.com/kiwiz/gkeepapi
David Fraser

50

Nie, nie ma, a programiści wciąż nie wiedzą, dlaczego Google nie zwraca uwagi na tę prośbę!

Jak widać w tym linku, jest to jeden z najpopularniejszych problemów z wieloma gwiazdkami w kodzie Google, ale wciąż brak odpowiedzi od Google! Możesz także dodać gwiazdki do tego problemu, być może Google go słyszy!


1
Jak możemy skontaktować się z Google, aby udzielił odpowiedzi?
Bruno Lemos,

1
@BrunoLemos: Jestem w 99% pewien, że już to widać! bo jest teraz w top10 problemach, a Google zawsze zwraca uwagę na problemy. ale nie wiem, jak się skontaktować bezpośrednio i jaka jest ich odpowiedź :(
Iman Mirzadeh

3
Mogło to być widoczne, ale nie przez właściwe osoby ... ta sugestia nie jest „problemem ze skryptami aplikacji Google”, również kod Google zostanie wyłączony w tym miesiącu.
Bruno Lemos

1
Czekają tylko, kiedy społeczność IT przebuduje interfejs API Google Keep i sam napisze bibliotekę Pythona, aby nie płacić za ten jeden cent.
Alexander.Iljushkin

To i Google Voice po prostu ignorują ... może czas przejść do Zoho lub innego systemu ...
NH.

10

Czekałem, czy Google otworzy Keep API. Kiedy odkryłem Zadania Google i zobaczyłem, że ma ono aplikację na Androida, aplikację internetową i interfejs API, przeszedłem na Zadania. To może nie odpowiedzieć bezpośrednio na twoje pytanie, ale jest to moje rozwiązanie problemu Keep API.

Zadania nie mają alarmu przypominającego dokładnie tak, jak Keep. Mogę bez tego żyć, jeśli połączę się także z API kalendarza.

https://developers.google.com/google-apps/tasks/


Którą aplikację masz na myśli? Zajrzałem do Google Play i nie znalazłem żadnego z Google.
WoJ

Aplikacja na Androida, której używam, to Zadania z zadań zespołu. Istnieje również darmowa wersja o nazwie „Zadania za darmo”.
ProgrammersBlock

1
Chciałem tylko wspomnieć, że w przeciwieństwie do Google Keep, Google Tasks nie zezwalają na załączniki graficzne, dlatego wciąż mam nadzieję (wbrew nadziei) na interfejs API Google Keep.
Quillmondo

1
Jest teraz oficjalna aplikacja Google Tasks na Androida - play.google.com/store/apps/…
Taylor Edmiston

Zadanie nie ma nawet widżetu. Tak naprawdę nie może zastąpić Keep - przynajmniej dla mnie. To zależy od tego, co próbujesz osiągnąć.
Eran Boudjnah,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.