Jak zmusić mojego kota do noszenia smokingu przez kilka godzin?


35

Mój kot jest dość elegancki i przystojny, więc kiedy siadamy na kolację przy świecach, powinien mieć odpowiedni strój. Dlatego chciałbym, aby mój kot nosił smoking.

Jaki jest najlepszy sposób, aby mój kot nosił smoking lub kostium w smokingu? Planuję, żeby ubierał się w ten sposób przez kilka godzin. Mogę się spodziewać, że będzie nosił smoking przez kolejne dni, ale ogólnie tylko na specjalne okazje.

Nie będzie miał laski, ale odpowiedzi powinny wziąć pod uwagę, że potencjalnie dam mu top hat. Punkty bonusowe, jeśli potrafisz wymyślić monokl.

Warto zauważyć, że pan Pickles będzie jadł ze mną niezłą kolację przy świecach i sam spożywał jedzenie; dlatego nie można go powstrzymać ani w inny sposób uczynić niezdolnym do tego. Prawidłowe odpowiedzi muszą to wziąć pod uwagę.

Podsumowując, jaki jest najlepszy sposób na zachowanie półkompleksowego kostiumu u mojego kota?


4
To brzmi jak problem A / B. Co naprawdę próbujesz nakłonić swojego kota?
wingedsubmariner

1
Oo, poleciłbym dwustronną taśmę i być może strategicznie ułożoną zszywkę lub dwie.
Omegacron,

9
Dlaczego nie być bardziej wrażliwym na hodowlę kotów i rozebrać się do naga, kiedy ty i pan Pickles siadacie i jemy?

10
Kapelusz na kolacji jest rodzajem dziadka. Czułby się bardziej komfortowo, gdybyś zabrał go do opery.
Ian Mackinnon

2
@MrLister no; odmawia nauki gry w szermierkę.
JoshDM

Odpowiedzi:


22

Najpierw musisz uwarunkować kota, aby polubił ubranie. Twoim celem jest skłonienie kota do skojarzenia ubrania z dobrymi rzeczami. Może to obejmować jedzenie i pieszczoty. Możesz użyć mokrej karmy dla kotów na łyżce, aby nagrodzić kota za wąchanie i ogólnie przebywanie w pobliżu ubrania. Gdy kot poczuje się z tym dobrze, możesz owinąć go kotem, pozwalając mu jeść na łyżce. Jeśli twój kot uwielbia pieszczoty, pogłaszcz kota ubiorem. Ważne będzie, aby z czasem zrobić małe kroki i kondycjonować kota. Powinieneś to zrobić, gdy kot jest spokojny i znajduje się w środowisku, w którym czuje się bezpiecznie. Chcesz również upewnić się, że wybrane ubranie pasuje do kota wygodnie i łatwo się zakłada, a co ważniejsze - WYŁĄCZ.

Gdy poczuje się dobrze w smokingu, możesz rozpocząć proces od nowa z kapeluszem. Będzie to trudniejsze, ponieważ nie lubią rzeczy na głowie. Proponuję znaleźć sposób na przymocowanie go do jego kołnierza za pomocą wystarczająco sztywnego drutu, aby mógł lekko przylegać do jego głowy.

Możesz przymocować monikę do dolnej części górnej czapki.

Wiem ... niektóre koty będą chciały być po prostu nagie, więc nie zmuszaj ich, ale niektóre koty będą współpracować. Powodzenia


3
Ładne rozwiązanie dla całej kombinacji top hat / monocle.
JoshDM

26

Koty wyglądają idealnie bez ubrania. Ubieranie kota jest tak samo rozsądne jak przerzucanie koca na posąg.

Jeśli naprawdę chcesz kota w smokingu, proponuję „kota w smokingu”. Mam smoking Manx, który jest zawsze perfekcyjnie utrzymany.

Główne trudności z ubieraniem kota polegają na tym, że koty mają silną niechęć do bycia wprawionym przez siły zewnętrzne, więc powiedziałbym, że ubieranie kota nie jest dla nich strasznie miłe.


4
Kot w smokingu nadal byłby nagi. Nie mogę tego zjeść na obiedzie! Ponadto chcę, aby moje istniejące zwierzątko dołączyło do mnie.
JoshDM

1
Mam lepszą sugestię. Jednym ze sposobów ubierania kota, na który Twój kot nie będzie miał nic przeciwko, jest użycie oprogramowania do obrazowania. Zrób zdjęcie swojego kota i włóż go do ubrania, które chcesz. Umieściłem moje koty w obrazach „zerowego skrzydła” (przez dziwny zbieg okoliczności cybernetyczny przeciwnik faktycznie nazywał się „Koty”)
Dan S

1
Ale @DanS, to jak miałby ze mną zjeść kolację w swojej szacie?
JoshDM

1
@JoshDM Włóż także siebie i kolację do zdjęcia.
Michael

1
oto kolejna alternatywa: jeśli twoje jedzenie zawiera odpowiedni rodzaj grzybów i / lub kaktusów, twój kot zje z tobą kolację w smokingu (i wszystkich innych ozdobach) bez konieczności ubierania kota. Całkiem możliwe, że jego szaty mogą nawet przekształcić się w inne szaty i może zaangażować się w naprawdę dowcipne przekomarzanie się z tobą.
Dan S

12

Sugerowałbym, że najlepszym sposobem na nakłonienie kota do noszenia smokingu jest ćwiczenie hipnozy kota. Na szczęście hipnotyzowanie kota jest znacznie łatwiejsze niż hipnotyzowanie ludzi. Wymaga tylko trzech łatwych kroków.

1. Establish a connection with your cat.

Pierwszym krokiem do zahipnotyzowania kota jest zostać jego przyjacielem. Karm go, baw się nim, pogłaszcz jego futro i rozmawiaj z nim płynnie spokojnym głosem. Zbuduj przyjazną komunikację z kotem i zdobądź jego zaufanie. Jeśli kot nie zaakceptuje cię jako przyjaciela, trudno będzie zastosować na nim techniki hipnozy.

2. Lay The Cat Down

Teraz, gdy zyskałeś zaufanie kota, delikatnie połóż go na boku. Głaszcz go przez kilka minut i trzymaj drugą ręką w pozycji leżącej. Ale jeśli kot chce wstać, nie zmuszaj go i kontynuuj budowanie zaufania poprzez przyjazną komunikację. Jeśli zbudujesz wystarczające zaufanie, kot łatwo się położy, gdy go położysz.

3. Induce the Hypnotic Trance

Kontynuując głaskanie kota, zacznij cicho mówić ciche afirmacje, takie jak: „Jesteś taki dobry kotek”, „Niech odpływa twój umysł”, „Twoje łapy stają się tak ciężkie”, a „Słońce jest takie ciepłe twoje futro po prostu chcesz leżeć wiecznie ". Staraj się tworzyć w myślach obraz mentalny z każdym stwierdzeniem, jakbyś próbował telepatycznie rzutować myśli na kota. Gdy twój kot staje się spokojny i bezwładny, powoli wyjmij z niego ręce.

Gdy twój kot jest w transie, możesz przejść bezpośrednio do udzielania mu sugestii, jak chcesz, aby wszystko przebiegało. Nie wydawaj kotowi bezpośrednich poleceń, po prostu sugeruj, aby dobrze wyglądał w smokingu i jak bardzo cieszyłby się monoklem. Następnie zasugeruj, że pomożesz kotowi je założyć po przebudzeniu, i że będzie spokojna i spokojna podczas robienia tego. Kiedy skończysz z sugestiami, upewnij się i zasugeruj, że kiedy pstrykniesz palcami, kot obudzi się, nie pamiętając nic.


2
Święty Canole! Czy możesz odwołać się do jakichkolwiek dowodów potwierdzających, aby wykonać kopię zapasową hipnozy kotka?
JoshDM

10
Po prostu nie próbuj tradycyjnej techniki indukcji człowieka, polegającej na machaniu błyszczącym przedmiotem przed jego oczami ... Będzie to miało wpływ, ale nie będzie to hipnoza!
RBerteig

10

Kup smoking odpowiedniej jakości i poproś go, aby dobrze się ubrał na obiad. Nic nie pomaga w spełnieniu prośby, takiej jak grzeczność. Jeśli chodzi o kapelusz, wybrałbym coś takiego . Trzymałbym się z daleka od monokla, podczas gdy niektóre koty je noszą , chyba że ma już oko na receptę. Korzystanie z recepty innej osoby może być problematyczne.


2
Ta odpowiedź nie rozwiązuje żadnych potencjalnych trudności z ubraniem go.
JoshDM

8
Zasugerował ładnie zapytać. Czego więcej potrzebujesz?
BenM

2
A jeśli on jest ambiwalentny?
JoshDM

2
Koty ambiwalentne, nie co jeśli !
vaxquis

6

Firsty, musisz wziąć pod uwagę fakt, że psychologia jest najłatwiejszym sposobem na osiągnięcie celu z kotami - a psychologia odwrotna jest najlepszą psychologią.

Powiedz swojemu kotowi, że nie chcesz jeść z nim obiadu, najlepiej zimnym, metalicznym głosem. Powiedz mu, że nie chcesz, żeby nosił smokingi i czapkę, i że będziesz go nienawidził za to.

Wyjdź do łazienki, aby dać mu pięć minut na zmianę. Działa przez większość czasu, szczególnie u kobiet. Niestety, ponieważ jest to mężczyzna, może być konieczne włożenie w to dodatkowego wysiłku.

Jeśli to naprawdę nie działa, po prostu upij go, najlepiej z czerwonym winem, a następnie powiedz mu, że dobrze wygląda w cylindrze i ogonach; jeśli to nie zadziała, upij go wystarczająco mocno, aby nie stawiał oporu twoim próbom zbytniej zmiany jego ubioru. Jeśli pije za dużo , po prostu powiedz, że nie dasz mu więcej wina, jeśli nie będzie się zachowywał prawidłowo. Robię to za każdym razem, gdy chcę, aby moje bardziej uparte dinnermaty były odpowiednio ubrane, a ta metoda nie raz mnie zawiodła.


To smoking bez ogona. Nie chcę dać mu kompleksu.
JoshDM

1
Zawsze możesz powiedzieć, że to dla jego własnego dobra. Co też jest złego w nadawaniu kotowi dowolnego zestawu elementów grupy lub zbioru simpleksów o określonych właściwościach? Oczywiście, jeśli przez „nie chcę dać mu kompleksu” miałeś na myśli, że nie chcesz dać mu związku koordynacyjnego, to całym sercem się z tobą zgadzam i rozumiem; jeśli ma mniej niż 18 lat, prawdopodobnie użyłby składników chemicznych tylko do zrobienia petard, wysadzenia domu sąsiada lub zrobienia metamfetaminy; i to po prostu źle.
vaxquis

Poza tym koty nie są dobre w chemii; mimo że postanowiłem przekonać moją do skupienia się na mechanice kwantowej, po pełnych dwóch miesiącach korepetycji nadal nie może zrobić nic więcej, jak obliczyć hamiltonian dla skończonego zestawu cząstek ...
vaxquis

Po prostu nie chciałem, żeby myślał, że sugeruję, że jego ogon jest nieodpowiedni.
JoshDM

To nie zadziała, ponieważ większość kotów nie wie, czym jest psychologia odwrotna. Najpierw musisz nauczyć go, czym jest i jak działa, zanim będziesz mógł go wypróbować. Och, czekaj ...
Pan Lister

6

Najwyraźniej kot czeka na ciebie w rozsądnym stroju. Załóż sukienkę. Jedna z ładną linią szyi. Niezbyt głęboki, ale wystarczający, by wskazać nagrodę poniżej. Upewnij się, że masz stanik push-up bez ramiączek, który nie jest widoczny. To sprawi, że Twoje swetry krowy będą bardziej atrakcyjne. Noś bardzo błyszczące kolczyki i przeciągnij motyla. Pomoże to utrzymać jego uwagę podczas kolacji i będzie przydatne, aby odzyskać jego uwagę, jeśli się rozproszy. Kiedy przyjdzie czas na danie główne, koniecznie zamów coś ptasiego. Po daniu głównym zasugeruj pustynię z powrotem w swoim pałacu. Za pierwszym razem wpadnij w coś „wygodniejszego”. Kiedy wyjdziesz, koniecznie rusz się. Spraw, by koty szczególnie kłamały. Zrób to wszystko, nawet jeśli jesteś mężczyzną.

Zrób to wystarczająco dużo razy, a on będzie uzależniony od noszenia smokingu.


3
Nie mam „krów w swetrze”.
JoshDM

3
To twój problem. Udawaj, dopóki nie otrzymasz implantów.
jason

3
@JoshDM W porządku, koty i tak są zazwyczaj „tyłeczkami”…
Dryden Long

1
@DrydenLong - tak to zrozumiałem.
JoshDM

4
  1. Sfotografuj kota.
  2. Utwórz kartonowe wycięcie ze zdjęcia.
  3. Ubierz wycięcie w smokingu.

6
Działa to również na obiad z ludźmi.
Dawood mówi, że przywróć Monikę

4
Ta odpowiedź tworzy jedynie proxy, niezdolne do spożywania obiadu.
JoshDM

Hm, może ukryjesz kota za zdjęciem, żeby i tak mógł jeść. Zrób dziurę na zdjęciu w miejscu, w którym znajduje się jej ujście, i znajdź sposób, aby przejść przez nią jedzenie, które nie przyciąga zbyt wiele uwagi. Oczywiście nie chcesz, żebyś karmił kota łyżką.
Pan Lister

1
@starsplusplus dlaczego? Uważam to za tani trick, nic w porównaniu do np. hipnoza lub psychologia.
vaxquis

1
@vaxquis Po przeczytaniu twojej odpowiedzi, której nie było, kiedy zamieściłem swój komentarz, wycofuję go.
starsplusplus
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.