Rottweiler - potrzebujesz wytrzymałej zabawki do żucia lub piłki, DESPERATE OWNER :)


2

Mam kobietę Rottweilera, około 2 lat.

Próbowałem każdego rodzaju zabawki do żucia. Jedyne, których nie może zniszczyć, to krzemowe, ale kulka silikonowa jest dla niej zbyt ciężka i znudzi się.

Czy masz jakąś radę na temat tego, którą zabawkę można żuć, ale która jest bardzo odporna?

Szukałem czegoś, co mógłbym rzucić, jeśli to możliwe, aby mogła go używać w domu i na zewnątrz.

Kocha bale bardziej niż kości, z fałszywymi kośćmi nudzi się w ciągu kilku dni / godzin.


Nie jestem pewien, czy dotyczy to psów (miałem tylko koty), ale czy 2-letnie psy nie wyrastają z zabawy zabawkami?
D. Tunus

Dużo czasu spędza w domu sama, bardzo chciałabym znaleźć coś dla niej w ciągu dnia
itsme

1
@ D.Tanya w moim doświadczeniu psy wyrastają z zabawy zabawkami w ciągu ostatnich kilku tygodni lub miesięcy swojego życia. Mój piętnastoletni kelpie-x wciąż uwielbia czas zabawy każdej nocy i jest poważnie kaleką po ataku psa. W rzeczywistości osobiście wierzę, że jego czas zabawy utrzymuje go w sercu.
andrewbuilder

Znalazłem tylko kilka marek, które rzeczywiście przetrwają. Będę odpowiadał, jak tylko będę w domu i będę mógł zidentyfikować, które są. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​zabawki Konga nie zawsze są niezawodne - tylko oryginalny Kong.
andrewbuilder

Odpowiedzi:


3

Różnorodność jest przyprawą życia, nawet dla psów. Trzymaj ją zajętą ​​i rozrywkową, zmieniając rodzaje zabawek żujących, które otrzymuje codziennie. Oto kilka dodatkowych opcji:

  • Zabawka Kong - Są to super trwałe gumowe zabawki, które są puste wewnątrz. Możesz napełnić je odrobiną masła orzechowego lub innego jedzenia, co zapewni Twojemu psu cały dzień. Strona zawiera kilka pomysłów na przepisy / wypełniacze. Istnieje wiele innych interaktywnych zabawek z zabawkami / puzzlami, ale duży zorientowany na żucie pies, taki jak twój, może być bardziej podatny na niszczenie zabawki niż rozwiązywanie zagadki.
  • Pupcicles - Zasadniczo tylko blok lodu z zamrożonym jedzeniem. Są bardzo łatwe do wykonania i wykorzystywane jako wzbogacenie w ogrodach zoologicznych w całym kraju. Są szczególnie świetne w upalne dni (oczywiście na zewnątrz). Możesz zamrozić w niej smakołyki lub zabawki, lub przyprawić cały blok odrobiną bulionu z kurczaka lub wołowiny. Lubię zamrażać marchewki i plasterki jabłek dla mojego psa. Tylko upewnij się, że wszystko, co zamarzniesz, nie jest żywność niebezpieczna dla psów
  • Inny pies. Ta opcja jest nieco ekstremalna, ale pamiętaj, że psy to bardzo towarzyskie zwierzęta. Lubią mieć towarzystwo przez cały czas i nie czują się dobrze przez długi czas. Inny pies jest dużym zaangażowaniem, ale drugi pies pomoże jej się zabawić i da komuś do zabawy. Jeśli zdecydujesz się na tę trasę, upewnij się, że dobrze dogaduje się z drugim psem, zanim zdecydujesz się na adopcję.

Edytuj sugestie - kukułki najlepiej sprawdzają się na świeżym powietrzu ...
James Jenkins

1
Co, nie chcesz, żeby twoje podłogi były pokryte kawałkami marchwi, rosołu wołowego i wody?
Kwuz

chciałbym mieć innego psa, wiesz, że duży pies jest bardzo impegnative, wiem o Kongu, może warto spróbować, dziękuję za sugestie! Pozostawię to pytanie otwarte na razie, aby sprawdzić, czy jest jakiś inny pomysł :)
itsme

Właściwie to już zamówiłem jedną zabawkę mając nadzieję, że jest trwała, to jest Jolly Ball equinegiftcompany.co.uk/ekmps/shops/theequinegift/images/… Niektórzy mówią, że to bardzo trwałe, MAM NADZIEJA: D Jakkolwiek wielu twierdzi, że Kong może być jedynym, który mnie uratuje, po prostu nie podoba mi się fakt, że musi walczyć o jedzenie:
itsme

2

Naprawdę ważna rada ... ZŁOTA ZASADA ...

Możesz nauczyć psa traktować swoje zabawki z większym szacunkiem. Jak pytasz?

Jeśli twój pies zaczyna traktować zabawkę z szkodliwymi skutkami, natychmiast usuń zabawkę i umieść ją w widocznym, ale niedostępnym (dla psa) miejscu na co najmniej 24 godziny. Po upływie tego czasu i najlepiej o podobnej porze dnia (psy uwielbiają rutynę) wracają zabawkę do obiegu, ale tym razem uważniej się obserwuj, a jeśli twój czworonożny przyjaciel zaczyna powtarzać destrukcyjne zachowanie, ponownie usuń zabawkę i umieścić w tym samym widocznym, ale niedostępnym miejscu.

Powtórz ten proces przez co najmniej siedem dni. Jeśli zachowanie nie poprawi się w tym czasie, nie jestem pewien, co jeszcze sugerować, z wyjątkiem może dłuższych okresów między powrotem zabawki do obiegu.

Oto zdjęcie ulubieńca mojej koleżanki i najbardziej solidne zabawki ...

Bill the Brown Dog's Favourite Toys

Jeśli i kiedy łącze zawiedzie ... W kolejności „solidności” i przysługi ...

  1. Zielone, skrzypiące zabawki Ee-Ee (po lewej na zdjęciu) i Aw-Aw (po prawej na zdjęciu) są najstarsze i zdecydowanie najbardziej wytrzymałe. Ee-Ee „kałamarnica” (domyślamy się, że nigdy tego nie odkryliśmy) ma ponad dziesięć lat i zaskakująco zachowała swój pisk, po którym została nazwana aż do zeszłego roku. Nie jestem pewien co do Ee-Ee, ale wiem na pewno, że Aw-Aw jest produkowany przez JW Pet Company Inc z siedzibą w Teterboro, NJ, USA. Aw-Aw jest datowany na rok 2007. Są one z bardzo podobnego grubego materiału podobnego do gumy i zostały potraktowane brutalnie i szeroko zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, Ee-Ee bardziej niż Aw-Aw.

  2. Red-Rope od dawna jest ulubieńcem i pomimo cierpienia z powodu znacznego rozwikłania jest i nadal jest ulubioną zabawką do żucia i popularną zabawką w zapasach.

  3. Yellow-Duckie nauczył nas złotej zasady opisanej powyżej. Yellow-Duckie był jednym z trzech, jednak jedno rodzeństwo pozostało w miejscu wypoczynku, a drugie straciło skrzydło. Żółto-Duckie wciąż piszczy, chociaż od czasu do czasu trzeba go ponownie włożyć. Yellow-Duckie został zakupiony w 2005 roku i jest obecnie preferowaną zabawką do rzucania i łapania.

  4. Ruffous (pies) to niedawny zakup (dwa lata temu), który miał trwać tydzień lub dwa. Zastosowanie złotej zasady opisanej powyżej znacznie wydłużyło życie Ruffous. Pomimo utraty sierści, ogona i drobnych kończyn, Ruffous wciąż piszczy i jest popularny, ale traktowany z odrobiną troski przez Billa Browna.


Dzięki za odpowiedź, lubię te zielone, problem z moim psem to, że je ściereczki :( wielkie dzięki i twój pies jest fantastyczny: D bardzo zabawne dzięki, że wybiorę
itsme
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.