Żaluzje małego tatusia kontrolują odbicie [zamknięte]


-2

Mam niesamowite 3 3-letnie trochę, nie. Razem z ojcem spotkaliśmy się w 2011 roku. Zerwaliśmy na początku 2014 roku. Szczerze mówiąc oboje zakochaliśmy się w tym samym dniu, w którym spotkaliśmy się w jednym i drugim miejscu, byliśmy tak szalenie zakochani, lut. 2013 moja przyrodnia siostra popełniła samobójstwo 3 miesiące później 4-30-2013 mój młodszy brat w wyniku samobójstwa 5 1/2 roku więzienia, a także moja babcia ze strony mamy została zdjęta z alimentów i zmarła.

Potem dowiedziałem się, że jestem w ciąży już 3 prawie 4 miesiące. Tata mojego syna spędza więcej czasu w więzieniu. Właściwie był w więzieniu przez pierwsze 6 miesięcy życia naszych synów, więc zostałem otruty przez noszenie syna i dostarczenie go w 28 tygodniu i 4 dniach, więc sześć miesięcy po urodzeniu naszego syna spędził jeden miesiąc w NNICU.

Wychodzi, pokazuje się w moim domu, trzyma mojego syna przez 2 minuty i zrywa ze mną, mówiąc mi, że byłem tylko w połowie wizyt na miesiąc, więc 2 z 4 i to było przez ostatnie 6 miesięcy, moje nastawienie jest look 2 ma szczęście, ponieważ byłem chory przez kilka miesięcy i miałem nowe dziecko, takie jak DAMN, on rozpada się, startuje, wraca później w ciągu tygodnia, a 2 tygodnie później kończy w więzieniu po raz drugi i dostaje 2,5 lat

Kilka miesięcy po swoim wyroku i mówi, że słyszał, że byłem w tym miejscu, zaczynam wyjaśniać dlaczego, a on przerywa mi i mówi: „mówienie o mnie ** S ** T. Nie jestem wcale miły, bo tyle miał moich pleców, więc mówię mu, żebyś powiedział mi, czy zostały skończone. Kocham cię, ale poważnie, jeśli nie jesteś BOGA LOJALNEGO, ŻYCIA CIEBIE, WIERNYCH I PATENTOWYCH i bycia twoimi pierworodnymi synami Mamo I trzymając fort, nie masz moich pleców.

Powiedziałem, powiedz mi, że się rozłączam I NIGDY WIĘCEJ NIE MÓWIMY, ON MNIE ŚMIECI. TAK DUŻO, JAK TO SŁUŻYŁO I BYŁO TWARDE, PONIEWAŁEM. PISZLIŁEM GO WYJAŚNIAĆ Kocham go, ale to nie działa. Im więcej SPRÓBOWAŁEM, tym mniej on zrobił, więc od niego zależało zbudowanie relacji z naszym synem.

Miał popieprzone dziecko, dobre, że jego rodzice używali go jako schronienia, kiedy zostali wciągnięci do wd wszelkiego rodzaju okropnych gówna, no cóż, może wykonał może 5 różnych połączeń z dziewczynami, które napisał zaraz po tym, jak HUNG się podoba. w końcu zrobiłem, odesłałem mu to, że nie zrozumiał, dlaczego to zrobiłem, moja mama odpowiedziała, jeśli mój syn nie śpi i był zniechęcony, ponieważ dziecko tak naprawdę nie mówi. Wyszedł pod koniec czerwca.

Dzwoni do mnie 2 dni po zwolnieniu, ponieważ powiedziałem dobremu przyjacielowi, że jeśli nie zadzwoni tamtej nocy, stanę przed sądem za jego prawa. To wymówka Po wymówce chciałem, żeby przez cztery godziny odwiedzał mnie raz w tygodniu przez cztery godziny, których szukałem, i miałam przyjaciela, który mi pomógł, kiedy nie byłem pewien, gdzie linia moich potrzeb i potrzeb moich synów jest dość cienka, więc mówić.

Kocham mojego syna, wszystko we mnie Chcę tego, co jest najlepsze dla mojego syna. Miałem bardzo dobrą mamę, która jakoś zrobiła singiel przez kilka lat, mój biologiczny ojciec nie mógł być na haju, kiedy się pojawił, więc po prostu tego nie zrobił. Chodź, mam przyrodniego ojca, który był ojcem od ponad 20 lat. Mój tata syn był niestabilny, zawsze zajęty, ale nigdy nie odchodzi, choć wyraźnie jest tam tylko dlatego, że może.

Mój były mieszkał z rodzicami taty od 4 do 15 lat, jego mama trzymała swojego pełnego brata i przyrodnią siostrę, jego tata jedzie i zabiera go w wieku 15 lat na pieniądze z pomocy społecznej. 2 tygodnie później kończy z mamą, która przenosi go do Michigan ze skradzioną mamą karty kredytowe.

Wyrzuca go 2 tygodnie później jego tata powiedział, że jego rodzice już nie chcą Mikeya, ponieważ był ich, co jest kłamstwem, które spotkałem dziadków i nie mieli nic w formie pisemnej, więc nie mogli zatrzymać jego taty . Mój były do ​​tej pory był prostym uczniem Honorową rolą i w drużynie zapaśniczej uniwerek. Nie miał szans. Zaczyna więc spotykać się z dziewczyną. Fajnie, mam tylko jeden problem. Nie pozwolę mojemu synowi na opuszczenie domu z tatą w spokoju, bo za 3 lata był tam tylko 2 tygodnie.

Zaproponowałem odejście, odszedłem na jego prośbę, a następnie pozostałem na jego prośbę, zmusiłem go, aby był tam dla jego dziecka, wycofałem się, muszę się czuć, jakby mógł w pełni zająć się moim synem, jeśli nie ma go w moim domu, spędził czas w więzieniu, a sponsorzy wychodzą z nadużyć związanych z metamfetaminą, nie chodził na zajęcia dla rodziców, a zwłaszcza sponsorów.

Kiedy wyszedł na 3 tygodnie, chciałem, żeby wziął program ojców ogarów dla katolickich usług społecznych, pomógł ppl, którzy nie byli w związku porodowym, i uczył się rzeczy, których uczysz się od samego początku i nie jest później. Również, jak znaleźć pracę i być rodziną, jego reakcją było, dlaczego nie wybieramy się na program dla młodych matek, powiedziałem, ponieważ jestem w trakcie programu szybkiego uczenia się, chcąc, abyś nadrobił zaległości.

W każdym razie tata mój syn zawsze mówi, że chce być jego, ale nie widział mojego dziecka od końca lipca. Wyjechałam na miesiąc do mojej cioci 5 godzin w sierpniu, spędziłam we wrześniu całą dziurę, z którą chcę się pogryźć, a zanim moja podróż przyjechała z tą dziewczyną, znam ją, więc podszedłem do niej mówiąc, że nie obchodzi mnie to mniej, ale w tym czasie i fakt, że był tylko poza Aaweek, że Mikey musi być swoim własnym tatą, zanim będzie miał w pobliżu innych ludzi.

Że musi to zrobić na nim i że ponieważ nie pozwoliłem jej przyjść do mojego domu, nawet nie usiąść na moim podjeździe, myślę, że jej brak bezpieczeństwa nie jest moim zmartwieniem, ani że nie powinien nazywać mnie samolubnym i nie przychodź do mojego syna, z wyjątkiem 3 tygodni później przez 20 minut przed naszą miesięczną podróżą.

I get back he starts getting mad because he still hasn't seen his son, Omg I have never heard some one claim to want something so bad and use every reason not to show up. The October 1st after a month I told him off, lots of drama gots himself a new girl who is married and has his little girl the other one had 5 kids any way his girl tells mid October I will be dealing with her only because my druggie words are none need she has a good lawyer blah blah, she encouraged him to quite his job to not pay me hold support because then he can by what I need I dont even know except they get high I asked fir $10 And pull ups different days the same week.

Wydaje się, że ona myśli, a ja mam takie dziecięce rzeczy. Jestem teraz poza nimi. Czuję, że mój syn nie jest jego numerem 1, a ona zrywa z tatą za przyniesienie podciągnięć, więc nie ma, albo mają mnie i mojego syna na parkingu za ponad A gr8, bo oni tam byli. za 10 $, a on mówi, że nie może, bo dzieci są chore, musimy zabrać ją do domu. Komentuje zdjęcia moich przyjaciół z moim synem i nią, mówi do mnie jak ja, ale ja oznaczyłem tylko jej post. Więc w końcu straciłem to na zrzutach ekranu z 28 wiadomości z informacją, że jestem. Zła mama mówi, że jest jej, zaatakowała mnie, ponieważ powiedziałem, że nie przychodzi, bo on próbuje mnie skrzywdzić i pocierać swoje odbicie w mojej twarzy, żadne z nich nie jest dojrzałe ani nie dba o dzieci. Zasadzają się na mnie po przyjęciu moich synów siedzącym na moim podjeździe, mówiąc mi, co jest. Jak sprawić, by zdali sobie sprawę, jak głupio wyglądają i jak mój syn jest dobry bez swojego ojca. Mam przyrodniego ojca, a mój krok jest krokiem, bo są ludźmi, którzy chcą wychować mojego syna.


6
Lonee, witaj w Parenting. Czy możesz to trochę edytować, aby skupić się na tym, co chcesz wiedzieć? Wiele z tego tła niekoniecznie jest ważne - jak rozumiem, masz byłego i jego dziewczynę, którzy się zachowują i potrzebujesz porady, jak poradzić sobie z sytuacją współ-rodzicielstwa, prawda?
Acire

Witamy w Parenting. Z tego, co rozumiem, twoje problemy wydają się bardziej złożone niż to, co możemy tutaj rozwiązać. Proszę rozważyć skorzystanie z profesjonalnej porady (opieka nad dziećmi, organizacja charytatywna, itp.), Która pomoże. Powodzenia!
sleske,

Ty i twój syn macie znaczenie. Nic więcej. Wszyscy inni muszą zdobyć wszelkie prawa, będąc odpowiedzialnymi i wykazując się manierami. Jeśli możesz, znajdź ludzi, którzy traktują cię lepiej. Twoja obecna sytuacja to nie wszystko. Może przeczytaj książkę lub dwie Stephena Coveya (siedem nawyków) tylko po to, by trochę świeżego powietrza i pomysłów. Chroń siebie i swojego syna.
Haunt_House

Odpowiedzi:


3

Nie jestem pewien, czy w pełni zrozumiałem całą historię, ale nadal spróbuję odpowiedzieć.

Chroń swojego syna

Przede wszystkim potrzebujesz, aby twój syn był bezpieczny i, jak to opisałeś, jego ojciec nie jest bliski definicji bezpiecznego. Powinieneś ograniczyć kontakt jego ojca z nim i nigdy nie pozwalaj mu zabierać syna ze sobą. Jego kryminalne pochodzenie, używanie narkotyków i komplement sprawiają, że boję się tego, co mogłoby się stać, gdyby został sam z twoim synem.

Jeśli naprawdę chce zobaczyć swojego syna, stwórz silne granice. Na przykład :

Możesz nie widzieć swojego syna, kiedy mnie nie ma w pobliżu. Jeśli chcesz się z nim zobaczyć, musisz skontaktować się ze mną co najmniej dzień wcześniej, mam prawo odmówić spotkania. Ponadto wszelkie narkotyki, broń lub wszelkie nielegalne przedmioty należy trzymać z dala od mojego domu. Nie możesz zabrać na swoje miejsce. Nie możesz zabrać ze sobą żony. Jeśli którykolwiek z tych warunków nie zostanie spełniony, spotkanie zostanie natychmiast unieważnione, a jeśli się powtórzy, zadzwonię po policję i pójdę na dwór, aby wydostać się z życia mojego syna.

W każdym razie uważam, że należy podjąć pewne kroki prawne.


Sądy są zaangażowane. Kropka. Zrób to wczoraj!
LB,

1
Wszystkie powyższe przy założeniu pełnej opieki prawnej. Jeśli nie, jej brudne pranie również może stać się problemem.
Weckar E.,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.