Co to jest? Otrzymane z centrum dla dzieci w bezpłatnej paczce


24

Przyjaciel otrzymał tę paczkę z naszego lokalnego centrum Sure Start (jest to inicjatywa dla dzieci w Wielkiej Brytanii dla tych, którzy nie wiedzą). Zawierał różne, oczywiście przydatne przedmioty dla osób z dzieckiem i te (na zdjęciu). Nie wiemy, czym one są, ale zakładamy, że są rodzajem zabezpieczenia przed dziećmi? Czy ktoś rozpoznaje, czym jest? W pakiecie nie ma informacji ani instrukcji.

Dziwne przedmioty


1
To pytanie jest równie zagadkowe, jak pytanie o dinozaura !
Torben Gundtofte-Bruun

9
Nie znajduję zdjęcia do zweryfikowania, ale myślę, że może to być porządek dla ślepych sznurków, aby dziecko się nie zawiesiło.
MJ6

8
Test IQ dla rodziców?
AE

4
Czy wiesz, jaki to był rodzaj paczki, Sure Start zrób kilka Maternity Pack, Safety Pack, Baby Book Start, Book Start Plus, Breast Feeding, Dental Pack Baby, Dental Pack Toddler. Są też solidne / sztywne, czy też są elastyczne / gumowate?
superfoniczny

1
Wierzę też, że są ślepymi sznurkami. Więcej informacji na temat niebezpieczeństw związanych z ślepymi sznurami można znaleźć tutaj: rospa.com/campaigns-fundraising/current/blind-cord
Tom.Bowen89

Odpowiedzi:


1

Wyglądają jak coś do zwijania i zabezpieczania sznurków na roletach. Owinąłbyś sznur między kawałkiem w kształcie rombu a długim kawałkiem. Następnie możesz włożyć sznur do otworów w kawałku diamentu, aby zapobiec jego rozłożeniu. W ten sposób możesz skrócić sznurki, aby dzieci nie mogły się nimi zadławić.


0

To tylko przypuszczenie. świetnie nadają się do zainstalowania z tyłu szuflady, aby zapobiec wyciągnięciu jej na małe dziecko. dwa „otwory” w rogu sekcji diamentowej są punktami mocowania. Ustaw ją tak, aby sekcja wygięta do przodu znajdowała się powyżej poziomu szuflady, tak aby zaczepiła się o górną ramę szuflady, gdy szuflada zostanie wyciągnięta na tyle daleko, że może wypaść.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.