Czy mogę samodzielnie naprawić siedzisko elektryczne w moim ML430?


4

Mój ML430 z 1999 r. Jest na ostatnich nogach, a jednym z problemów jest to, że siedzenie kierowcy elektrycznego utknęło w jednej pozycji, do końca z tyłu i było częściowo pochylone (mój mąż może teraz jeździć, ale nikt inny nie może). Oboje z mężem mamy trochę doświadczenia z elektroniką i wcześniej przeprowadzałem drobne naprawy w innych pojazdach. Czy to problem, który sami możemy naprawić? Jak moglibyśmy to zrobić?

Odpowiedzi:


3

Czy świeci lampka ostrzegawcza poduszki powietrznej? Zwłaszcza jeśli tak jest, powinieneś sprawdzić pod siedzeniem, czy jakieś kable nie są odłączone - może to być tak proste.

Istnieją również dwa bezpieczniki 30 A POD skrzynką bezpieczników w komorze silnika. Jeśli siedzenie przestało działać całkowicie, mogło to być jedno z nich. Musisz odkręcić pokrywę skrzynki bezpieczników i spojrzeć w dół na wentylator ebox, a zobaczysz je.


1
Jeśli bezpieczniki się wyskoczyły, stało się to z jakiegoś powodu. Mechanizm siedziska może wymagać przynajmniej czyszczenia lub demontażu, czyszczenia i regulacji w najgorszym przypadku, jeśli od czasu do czasu wyskakuje bezpiecznik.
JPhi1618,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.