Jak zmusić Alexę do współpracy z Wemo Switch?


9

Próbuję uzyskać inteligentny przełącznik / wtyczkę Wemo do współpracy z Amazon Echo Dot. Mam zainstalowaną Amazon Echo Dot skonfigurowaną i działającą normalnie. Zainstalowałem aplikację Wemo na iPhonie. Za pomocą iPhone'a zainstalowałem i skonfigurowałem Wemo Smart Plug. Mogę kontrolować inteligentną wtyczkę za pomocą aplikacji na iPhone'a.

Teraz chcę wydawać polecenia włączania / wyłączania za pomocą Amazon Echo Dot. Nie jestem w stanie zintegrować zarówno Amazon Echo Dot, jak i Wemo Smart Switch / Plug. Poniżej znajduje się obraz przełącznika Wemo.

Inteligentna wtyczka Wemo

Korzystam z interfejsu internetowego Alexa, aby skonfigurować Amazon Echo Dot. Kiedy próbuję włączyć umiejętności zgodnie z poniższym obrazem, nie mogę ich włączyć.

umiejętności wemo w aplikacji Alexa - ekran aktywacji

Aplikacja przedstawia interfejs użytkownika, jak poniżej, ale nie mogę kontynuować.

ekran logowania wemo

Na podstawie moich badań próbowałem włączyć dostęp zdalny za pomocą następującej opcji menu.

ustawienia wemo

Kiedy próbuję włączyć dostęp zdalny, pojawia się następujący błąd

Niestety, nie możemy teraz skonfigurować Twojego zdalnego dostępu. Aby spróbować później, przejdź do Więcej> Dostęp zdalny

Również w moim interfejsie Alexa Echo Dot Strona główna> Inteligentny dom> Twoje urządzenia> Odkryj urządzenia Aplikacja Echo Dot z powodzeniem odkrywa przełącznik Wemo.


Pytanie: Czego mi brakuje?


Źródła, o których mowa, to:


1
Świetne pytanie! Witamy w Internet of Things Stack Exchange! Jeśli chcesz, mogę zaimplementować linki, które podałeś w swoim poście.
anonimowy2

User8055, czy na pewno dodałeś umiejętność Wemo do swojej aplikacji Alexa?
anonimowy2

@ anonymous2, Yes I Alex App rozpoznaje przełącznik
Wemo

@ user8055 Poszedłem i zaktualizowałem linki. Sugeruję również zmniejszenie rozmiarów obrazu.
Mahendra Gunawardena

Jeśli Twoja aplikacja Alexa już odkrywa przełącznik, czy już nie działa? Jeśli ma nazwę w aplikacji, powinieneś być w stanie sterować głosem.
Helmar

Odpowiedzi:


4

Mogę wymyślić dwie możliwości:

  1. Odinstaluj aplikację Alexa i zainstaluj ponownie. Wydaje mi się, że aplikacja Alexa ma problem. Miałem z tym problem na iPadzie i musiałem go odinstalować, a następnie zainstalować ponownie. Po ponownej instalacji wszystko działało normalnie.

  2. Może zapomnij o zmianie za pośrednictwem aplikacji Alexa, a następnie spróbuj ponownie połączyć konto. Czy odkrywałeś urządzenie za pośrednictwem aplikacji, czy głosowo, prosząc Alexę o „skanowanie urządzeń”? Dziwne, że widzi twoje urządzenia, ale nie pozwala ci połączyć kont. Po prostu pomysł.


Dziękuję za odpowiedź. Zastosowałem się do twoich sugestii. Ale nadal nie mogę zmusić Alexy do współpracy z Wemo Smart Switch. Rozumiem, że muszę włączyć dostęp zdalny, którego nie mogę uzyskać.
user8055
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.