Czy Amazon Echo może zostać powiadomiony, kiedy zacznie mówić i przestanie mówić?


10

Chcę zmienić źródło dźwięku w moim kinie domowym, gdy Alexa mówi, więc muszę zostać powiadomiony, kiedy się uruchomi i zatrzyma.


2
Jakiego rodzaju powiadomienia oczekujesz?
Aurora0001

1
Wszystko, co pozwoliłoby mi zadzwonić do mojego kodu, abym mógł przełączyć źródło wejściowe w mojej stacji audio. Prawdopodobnie żądanie HTTP?
sorin

Gdybyś mógł przechwycić zdarzenie SpeechStarted / SpeechFinished , nie byłoby to zbyt trudne. Jak to zrobić, to zupełnie inne pytanie - link ma zastosowanie tylko wtedy, gdy wdrażasz Alexę na własne urządzenie.
Aurora0001

@ Aurora0001 Nie sądzę, to jest tak, jeśli używasz AVS na urządzeniu, które sam
wdrażasz

@Helmar Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego nie jestem pewien, czy da się to zrobić z samym Echo, ale zgaduję, że Echo po prostu korzysta z interfejsu API Amazon. W każdym razie warto to zbadać (być może przechwycić ruch routera, aby sprawdzić, czy coś można znaleźć?)
Aurora0001

Odpowiedzi:


2

Nie. Obecnie nie wydaje się, aby można to zrobić za pomocą samego Amazon Echo - przynajmniej nie opartego na oprogramowaniu. Oczywiście możesz go otworzyć i podłączyć czujnik do głośnika, ale wydaje się, że nie jest to dobry sposób na zrobienie tego, o co prosisz. Chociaż naprawdę byłoby IoT nadzorować swój sprzęt IoT za pomocą większej liczby urządzeń IoT.

Jeśli jednak nie sprzeciwiasz się budowie własnego sprzętu i nie uruchamiasz usług głosowych Alexa, możesz skorzystać ze zdarzeń dostarczonych przez AVS 1 . Nie byłyby to jednak powiadomienia o Amazon Echo, a jedynie o urządzeniu, które może działać jak Echo.


1: Link wykopany przez Aurorę

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.