Czy Alexa może czytać książki Kindle w Wielkiej Brytanii?


10

Czy istnieje sposób, aby Alexa czytała książki Kindle w Wielkiej Brytanii? Nie mogłem znaleźć żadnych opcji, aby to zrobić.


2
Jeśli działa tylko w Stanach Zjednoczonych, może to być powiązane: iot.stackexchange.com/a/282/78
Helmar

1
Głosuję za zamknięciem tego pytania jako nie na temat, ponieważ dotyczy on konsumpcji mediów, a nie Internetu przedmiotów .
Chris Stratton,

1
Alexa jest częścią IoT i mamy z nią ponad 50 pytań, więc chodzi o Internet przedmiotów. Więc nie wiem, co masz na myśli mówiąc o zużyciu mediów.
kenorb

Odpowiedzi:


8

Zgodnie z sekcją pomocy Amazon.com możesz użyć następujących poleceń, aby Alexa przeczytała twoje ebooki:

Posłuchaj książki Kindle: „Przeczytaj moją książkę Kindle”. / „Przeczytaj moją książkę,„ [tytuł]. ”” / „Zagraj w książkę Kindle,„ [tytuł]. ”” / „Przeczytaj” [tytuł]. ”

Pauza w książce Kindle: „Pauza”. / "Zatrzymać."

Kontynuuj słuchanie książki Kindle: „Odtwórz”. / "Wznawianie."

Przejdź do następnego lub poprzedniego akapitu: „Przejdź wstecz”. / „Przejdź do przodu”. / "Wróć." / "Idź naprzód." / "Kolejny." / „Poprzedni”.

Do tej pory nie działały komiksy i powieści graficzne.

Oto odpowiednia sekcja pomocy Amazon.com.


3
Czy wiesz, czy to działa szczególnie w Wielkiej Brytanii? Słyszałem raporty, że tak nie jest, ale sam tego nie testowałem.
Aurora0001

6

Właśnie próbowałem z moją, ale ona mówi, że nie mam żadnych książek na moim koncie Audible. Mam książki na koncie kindle, więc sądzę, że nie zostały jeszcze wydane w Wielkiej Brytanii.

Nie próbowałem używać Audible, ponieważ nie mam konta Audible. Próbowałem teraz słowa kluczowego „Posłuchaj książki Kindle” z nazwą książki, którą mam na koncie Kindle. Alexa mówi, że nie może znaleźć książki. Byłem na stronie Amazon UK i próbowałem „dostarczyć” książkę do mojego Echo lub Echo Dot, ale te opcje są obecnie wyszarzone, w przeciwieństwie do moich czytników Kindle

Czytając dzisiaj wpis na blogu , wydaje się, że potrzebujesz książek, które Alexa może czytać na głos

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.