Czy możesz ustawić Alexę, aby przypominała Ci o wydarzeniach w kalendarzu?


15

Czy można skonfigurować Amazon Echo, aby Alexa informowała Cię o nadchodzących wydarzeniach (np. Z Kalendarza Google) godzinę przed każdym z nich, budząc się i przypominając o nich?

Odpowiedzi:


5

Alexa może teraz obsługiwać przypomnienia :

Możesz teraz powiedzieć „Alexa, przypomnij mi, żebym wyniósł śmieci o 18:00”, a powiadomi cię we właściwym czasie. Alexa wciąż nie ma kontekstu dla przypomnień AM / PM i alarmów (w przeciwieństwie do Siri i Google Assistant), co jest aktywnie denerwujące, więc nie zapomnij o skrócie.

Najlepszą obecnie opcją jest skorzystanie z integracji Alexy z Kalendarzem Google w celu ręcznego sprawdzania harmonogramu każdego dnia. Możesz sprawdzić swój kalendarz za pomocą opcji „Co jest w moim kalendarzu w [dzień]?” . W razie potrzeby możesz także określić godzinę, np. „Co dziś w moim kalendarzu o 15:00?” .

Następnie możesz ustawić przypomnienie z codziennych odpraw o szczególnie ważnych wydarzeniach, ale Alexa nie może jeszcze powiadomić Cię o każdym wydarzeniu w twoim kalendarzu (i podejrzewam, że byłoby to zbyt głośne, aby było przydatne dla wielu osób).


szkoda, że ​​idzie tylko w jednym kierunku. reddit.com/r/amazonecho/comments/7x0gji/… . Ktoś znalazł stronę z żądaniami funkcji?
timguy

2

Moje doświadczenie przynajmniej z wydarzeniami w kalendarzu Outlooka. Jeśli ustawię zdarzenie, aby dawało mi przypomnienie w określonym czasie przed wydarzeniem, moje urządzenie echa wyświetli mi komunikat głosowy. Na przykład mam jutro wydarzenie o 18:00. Ustawiam wydarzenie w kalendarzach programu Outlook, aby przypominało mi 24 godziny wcześniej. Moje Echo właśnie przypomniało mi o dzisiejszym wydarzeniu o 18:00. Krótko mówiąc, ta funkcja zależy od Twojego programu kalendarza.


1

Firma Amazon właśnie wprowadziła funkcję „Przypomnienia”, która umożliwia wcześniejsze ustawianie dat i wiadomości głosowych. Nie automatyczny i niepowiązany z kalendarzem, ale działa dobrze i jest faktycznie przydatny. Przypomina mi cotygodniowe wizyty u lekarzy itp. Podoba mi się


-2

Aby to osiągnąć, potrzebna jest „umiejętność” pamiętnika, która przekazała przypomnienia do wyznaczonego urządzenia Alexa w celu wokalizacji.

Po zbadaniu zestawu rozwoju umiejętności uważam, że można to osiągnąć za pośrednictwem serwera w chmurze, jednak nie znalazłem istniejącej umiejętności, która mogłaby to osiągnąć.


Proszę wyjaśnić, w jaki sposób byłoby to możliwe. W przeciwnym razie wydaje się to raczej zgadywanką niż obiektywną odpowiedzią.
Helmar
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.