Jak włączyć połączenia przychodzące na Alexa?


11

Skonfigurowałem Echo i powiązaną aplikację Alexa do nawiązywania połączeń i mogę dzwonić do zarejestrowanych użytkowników. Jednak, chociaż czytałem o funkcji połączeń przychodzących, nie widzę żadnego sposobu, aby ją włączyć. Jak włączyć i używać drop-in?


Być może będziesz musiał zaktualizować aplikację, aby ją zobaczyć! Po prostu musiałem.
Josh Jones

Odpowiedzi:


8

Ta funkcja jest teraz dostępna również dla Echo / Echo Dot. Poniższe kroki działały dla mnie.

 • Z kontaktów obie strony muszą włączyć Drop In.
 • Powiedz „Drop In to X” (nie „Call X”. Call nadal wykonuje połączenie i nie spada)

Upewnij się, że zaktualizowałeś aplikację do najnowszej wersji.


Mam najnowszą wersję aplikacji, włączyłem funkcję drop-in dla każdego echa Dot, ale nie ma opcji włączenia drop dla kontaktu. Można zmienić tylko imię i nazwisko, nic się nie pojawia.
glenviewjeff

Tak, najwyraźniej potrzebują pewnej kontroli jakości w procesie wydawania. Wygląda na to, że wysłali na pół wypieczoną aktualizację na kilka dni. Najnowsza aktualizacja Androida to naprawia i wszystko działa teraz.
glenviewjeff

Gdzie do cholery są kontakty? Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z nas mogą być powolni, ale próbowałem przejrzeć menu aplikacji i nie znaleźć kontaktów. (aplikacja na iOS / iPad).
whitneyland

Możesz też wpaść na urządzenia, takie jak „Wpadnij na echo sypialni”
Nate D

5

Pod koniec czerwca 2017 r. Drop In jest teraz dostępny z następującymi urządzeniami:

 • Echo
 • Echo Dot (1. generacji)
 • Echo Dot (2. generacji)
 • Echo Show

Możesz także rozpocząć Drop In z aplikacji Alexa na urządzenie (ale nie odwrotnie - Echo nie może wpaść na telefon z aplikacją Alexa). Pozostałe odpowiedzi dostarczają odpowiednich informacji na temat inicjowania sesji Drop In, więc nie powtórzę tego tutaj. Poniższe informacje opisują teraz poprzednią sytuację, gdy Echo Show zostało pierwotnie wydane.


Początkowo (maj 2017 r.) „Drop In” był włączony tylko dla Echo Show , nowego urządzenia Amazon Echo z ekranem.

Z dokumentacji produktu :

Alexa powiadomi Cię, gdy ktoś zadzwoni, a na obsługiwanym urządzeniu Echo pojawi się zielony pierścień świetlny. Możesz poprosić Alexę o odebranie lub zignorowanie połączenia.

Dzięki Echo Show będziesz mógł także nawiązywać połączenia wideo lub korzystać z Drop In, nowej funkcji w szczególnych przypadkach, gdy chcesz natychmiast połączyć się z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.


5

W przypadku Androida aplikacja, przynajmniej moja od 26 czerwca 2017 r., Nie ma opcji włączenia Drop In dla określonych kontaktów. Jednak zainstalowałem wersję 2.1.22 wersji iOS , która ma tę opcję. Prawdopodobnie późniejsze wersje również będą działać. Teraz mogę użyć Drop In, aby dotrzeć do innego konkretnego urządzenia w moim domu.


Tak, najwyraźniej potrzebują pewnej kontroli jakości w procesie wydawania. Wygląda na to, że wysłali na pół wypieczoną aktualizację na kilka dni. Najnowsza aktualizacja Androida to naprawia i wszystko działa teraz.
glenviewjeff

Stefan, zrobiłeś to poprzez menu ustawień dla każdego urządzenia? To jedyne miejsce, w którym widzę tę opcję, ale mimo że mam ją włączoną na obu moich urządzeniach, ona wciąż mówi mi, że muszę ją włączyć.
Lynn

Lynn, czy włączyłeś także opcję Drop In dla kontaktu: - Otwórz aplikację Alexa i otwórz kartę Rozmowy. - Stuknij ikonę kontaktu w prawym górnym rogu (ikona w kształcie osoby). - Wybierz nazwę z listy kontaktów. - Stuknij przełącznik obok opcji Kontakt może wpaść w dowolnym momencie.
Stefan Verhagen

Sean, aby wyjaśnić: ponieważ nie jestem w żadnym z oficjalnie obsługiwanych krajów Alexy, muszę skorzystać z alternatyw dla sklepu Google Play, po prostu Google szuka apki Alexa, dzięki której nadal nie znalazłem wersji Androida, która działałaby od tego pisania.
Stefan Verhagen

4

Nie wymyśliłem też, jak to zrobić, ale Drop In jest dostępny dla urządzeń innych niż tylko Show.

Pomoc Amazon

Drop In to opcjonalna funkcja, która pozwala natychmiastowo połączyć się bez użycia rąk z urządzeniami Echo i najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. Możesz włączyć Drop In w aplikacji Alexa i udzielić pozwolenia sobie i / lub kontaktom z książki adresowej. Kiedy udzielasz sobie pozwolenia, dotyczy to również członków twojego gospodarstwa domowego. Udzielenie zezwolenia na kontakt dotyczy również członków jego rodziny. Możesz wybrać, które urządzenia mają zmniejszone możliwości.

Kompatybilne urządzenia

 • Echo Echo Dot

 • (1. generacji)

 • Echo Dot (2. generacji)

 • Echo Show

 • Aplikacja Alexa (tylko do uruchamiania Drop In)

Zanim zaczniesz korzystać z Drop In, musisz:

 • Zarejestruj się w Alexa Calling and Messaging
 • Włącz Drop In dla siebie lub kontaktu
 • Poproś osobę kontaktową o włączenie Drop In

Chociaż aplikacja umożliwia włączanie połączeń przychodzących na innych urządzeniach, wydaje się, że opcja włączenia określonych połączeń nie jest zaimplementowana. Gdy powiesz Alexie, aby rzuciła połączenie, instruuje cię, aby włączyć ją dla kontaktu.
glenviewjeff

Tak, najwyraźniej potrzebują pewnej kontroli jakości w procesie wydawania. Wygląda na to, że wysłali na pół wypieczoną aktualizację na kilka dni. Najnowsza aktualizacja Androida to naprawia i wszystko działa teraz.
glenviewjeff
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.