Jak przekonwertować stronę WWW WOFF2 na czcionkę biurkową TTF?


12

Googling prowadzi mnie do tego, everythingfonts . comco jest w dół, przynajmniej przez ostatnie dwa dni, ale mogło to być przez jakiś czas.

Co "woff2 to ttf" -everythingfontszaskakujące, Google ma bardzo niewiele wyników, z których wszystkie są bezużyteczne.

Jak przekonwertować stronę WWW (WOFF2) na czcionkę pulpitu (True Type)?


8
Upewnij się, że masz licencję na używanie konwertowanej czcionki.
spirala

3
Czcionki internetowe są często podzbiorem faktycznej pełnej czcionki. Może nawet nie ma sensu próbować go konwertować.
DA01

@ DA01 Nigdy wcześniej tego nie słyszałem. Czy jesteś tego pewien?
Django Reinhardt,

@DjangoReinhardt tak. Wiele czcionek jest OGROMNA pod względem pełnych zestawów znaków ... zwłaszcza czcionki OT, które mogą obsługiwać wiele języków, znaków specjalnych, znaków kreskowych, ligatur, emoji itp. Nie chcesz zmuszać ludzi do pobierania wszystkich znaków cyrylicy, jeśli strona jest na przykład w języku angielskim, więc czcionkę można ustawić w podzbiorze, aby uzyskać mniejszy rozmiar pliku. To prawda, że często nie jest to właściwy termin. Czasami powinienem był to stwierdzić .
DA01,

@ DA01 Ah. Tak, rozumiem teraz, co masz na myśli przez podzbiór. Myślałem, że masz na myśli pogrubienie, kursywę, książkę itp. (Co ma miejsce w przypadku niektórych czcionek na pulpicie, ale których nigdy nie widziałem w przypadku stron internetowych). Tak, oczywiście, usuwają niepotrzebne postacie.
Django Reinhardt,

Odpowiedzi:

-1

Kontaktujesz się z odlewnią lub sprzedawcą, od którego licencjonowałeś oryginalną wersję WOFF, i prosisz / płacisz za wersję komputerową.

WOFF jest formatem skompresowanym, więc nie można uzyskać z niego oryginalnej czcionki pulpitu.


Nie prawda. woffPlik jest dosłownie wrapper dla ttflub otf, i istnieją niezliczone narzędzia, które można przekształcić z powrotem do formatu docelowego wyboru. Jak każda z powyższych bezpłatnych usług online, oprogramowanie komputerowe, takie jak TransType, bezpłatne narzędzia wiersza polecenia, bezpłatne skrypty python lub javascripts do użytku offline itp. Teraz, jeśli wypowiadasz się na temat legalności robienia tego, to inna historia , dla innego pytania, na które odpowiedź różni się znacznie w zależności od wielu czynników.
Moscarda,

Możesz uzyskać z niego wykonalny ttf lub otf, ale ponieważ występuje pewna kompresja, nie możesz uzyskać z niej ORYGINALNEJ, nieskompresowanej czcionki.
spirala

2
Tak nie działa kompresja :) Kompresujesz i dekompresujesz, aby uzyskać ten sam plik. Większość „oryginalnych” plików, które są używane do generowania plików woff, mogą być podzestawami lub w inny sposób ograniczonymi czcionkami, ale zawsze można wygenerować ten „oryginał” z pliku woff.
kontur
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.