Czy są jakieś darmowe czcionki emoji?


24

Chcę używać ikon emoji Unicode ( U + 1F300..U + 1F5FF ) w bezpłatnej aplikacji do komunikacji błyskawicznej typu open source. I uważane za pomocą FontAwesome ikony , ale ich ikony zestaw jest zbyt mała (nie wystarczająco twarze na :), :O, :P, itd.). Potem chciałem użyć Segoe UI Emoji , ale jest to chronione prawem autorskim i drogie, ponieważ jest własnością firmy Microsoft.

Czy są jakieś darmowe czcionki Emoji-complete? Jeśli tak, jakie one są?


Głosuję za zamknięciem tego pytania jako nie na temat, ponieważ jest to pytanie dotyczące zakupów
Zach Saucier

10
Wiem, że to polityka SO, ale w przypadku nowszych, eksperymentalnych technologii, tego rodzaju pytania i odpowiedzi pomagają wielu ludziom.
kcdwayne

Odpowiedzi:

3

Wygląda to tak, jak chcesz: http://emojisymbols.com/

  • To czcionka internetowa przeznaczona do użytku w Internecie.
  • Czcionki można używać bezpłatnie w przypadku stron internetowych i usług internetowych, zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
  • Czcionkę można przesłać na serwer sieciowy w celu użycia.

Cześć JHS, witamy w GDSE i dziękuję za odpowiedź. Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź centrum pomocy lub ping z jednym z nas na czacie z grafiką, gdy Twoja reputacja będzie wystarczająca (20). Kontynuuj wkład i ciesz się stroną!
Vincent

Szukam jednego do użycia w aplikacji komputerowej. W każdym razie dzięki!
Supuhstar,

To naprawdę nie jest za darmo: nie możesz go podzestawić (chyba że płacisz), co czyni go mało przydatnym dla stron internetowych.
Lea Verou

Jest również bardzo niekompletny (teraz).
Crissov,

@ Crissov zgodził się, że pójdę z czcionkami emoji Google, ponieważ będą one aktualizowane. (Lub EmojiOne / cokolwiek zaktualizowane o bieżące punkty Unicode)
JHS

3

Powinniśmy wspomnieć Symbolę jako być może najbardziej wolną i najpełniejszą twarz. Ma teraz ponad 7000 glifów, w tym pełen zakres punktów kodu Unicode od 0x1F300 do 0x1F6FF.


Cześć Cedric, witaj w GDSE i dziękuję za odpowiedź. Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź centrum pomocy lub sprawdź ping jednego z nas na czacie poświęconym projektowaniu graficznemu . Kontynuuj wkład i ciesz się stroną!
Vincent

To miło! Też podoba mi się ich design!
Supuhstar

BTW Jeśli bardziej wydajna jest instalacja jako czcionka systemowa niż ograniczenie do pojedynczej aplikacji, twarz jest pakowana dla Debian / Ubuntu as ttf-ancient-fonts.
Cedric Knight-2

Wypróbuj IcoMoon

Nie jest to wyłącznie emoji, ale w zasadzie tworzysz własną czcionkę ikony, łącząc wiele wstępnie zdefiniowanych czcionek lub możesz przesyłać własne pliki SVG.


1
Miałem nadzieję znaleźć czcionkę, która już narysowała wszystkie glify emoji 533 Unicode ... w każdym razie dziękuję
Supuhstar
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.