Jak mogę zmienić odcień obrazu wektorowego, który ma wiele kolorów?


Odpowiedzi:


27
  • Zaznacz wszystko
  • Wybierać Edit > Edit Colors > Recolor Artwork
  • Kliknij kartę Edytuj u góry
  • Kliknij ikonę Łącz kolory w środkowej części okna
  • Przesuń wskaźniki koła kolorów lub ....
  • Ustaw suwaki na Global Adjust, a następnie dostosuj suwaki

ponownie kolorować


Scott, po raz pierwszy odbarwiłem wszystko działało zgodnie z oczekiwaniami. Jednak po raz drugi program Illustrator nalega na ponowne kolorowanie tego, co już zostało przebarwione - przesunięcie koloru do niepożądanego odcienia. Chcę, aby program Illustrator ponownie kolorował tylko te kolory, które są w moim bieżącym zaznaczeniu . Co powinienem zrobić inaczej? Dzięki.
Mentalista

Korzystanie z kompozycji Recolor nie jest efektem „na żywo”. Po zastosowaniu kolory są różne. Nie ma już żadnych odniesień do kolorów, które pierwotnie zacząłeś.
Scott

Tego się spodziewałem. Problem polega na tym, że kolory, które program Illustrator chce zmienić, nie są tymi, które wybrałem. Mam obiekty z zaznaczonymi tylko niebieskimi kolorami i próbuje zmienić czerwienie innego (niewybranego) obiektu. Masz pojęcie, co może to spowodować?
Mentalista

Właśnie to rozgryzłem! Niebieskie obiekty zostały połączone z oryginalnym czerwonym obiektem. Musiałem kliknąć przycisk „Przerwij link”, a następnie mogłem zastąpić ich niebieskie kolory.
Mentalista
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.