Gdzie mogę znaleźć legalne projekty szopy na drewno?


9

Gdzie jest dobre miejsce, aby znaleźć dobre projekty szopy?

Googlowanie po prostu daje mi kilka źle zaprojektowanych stron internetowych, które oszukują ludzi na ich stronie, reklamując darmowe projekty i pobierając za nie opłaty. Jeśli muszą się tak reklamować, nie mogę założyć, że ich plany są świetne.

Chcę zbudować szopę o wymiarach 8 x 10 na betonowej płycie.

Odpowiedzi:


13

Zajrzyj do lokalnego sklepu Lowe's, Home Depot, a nawet do księgarni internetowej Amazon. Mają kilka książek o wielu różnych wzorach. Możesz je przejrzeć i po prostu kupić książkę, która odpowiada Twoim potrzebom. Będą mieli diagramy i listy materiałów. Również te książki są dość tanie. Powodzenia.


Nie wspominając już o tym, że Lowe i HD wiele razy mają z przodu gotowe jednostki, które można sprawdzić, jak są one montowane. Znalazłem kilka planów książek dokładnie pasujących do jednostek sprzedaży.
spicetraders

8

Ta strona zawiera sporo linków do darmowych planów. Są mieszanką planów płyt i planów z podniesionymi podłogami. Będziesz musiał kliknąć kilka poziomów w dół, ale oto kilka bezpośrednich linków do niektórych z ładniejszych:

Podstawowy plan szopy 6'x8 'z podstawą bloku żużlowego. (Możliwość rozszerzenia do 8 x 12 cali).

Większy plan szopy 8'x12 'z podwójnymi drzwiami.

Ta strona jest również wymieniona pod pierwszym linkiem (z wystarczającą liczbą kliknięć w odpowiednich miejscach) i ma 6 planów PDF dostępnych bezpośrednio na jej stronie.


świetne znalezisko, dzięki! szczególnie podoba mi się większy plan
Jeremy White

0

Użyłem projektu szopy iCreatables. Musiałem wysłać kilka poprawek i brakowało trochę szczegółów, ale poza tym wszystko było w porządku. Spełnia kod i został zaprojektowany niedrogo. Dostarczają również wiele dokumentacji na temat tego, jak zbudować szopę zgodnie z ich projektem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.