Nie można zamknąć drzwi do garażu za pomocą pilota


1

Nakręciłem wideo na ten temat.
Mam rzemieślniczy mechanizm drzwi garażowych i mogę otworzyć drzwi garażowe za pomocą pilota, ale nie mogę zamknąć drzwi garażowych za pomocą pilota. Mogę wykonać oba zadania za pomocą przycisku na ścianie.
Niedawno dostałem dom, a garaż jest zamknięty od sześciu lat. Czy coś tu robię źle?
Czy ktoś może pomóc ...

Odpowiedzi:


2

Jeśli obejrzysz tył otwieracza od około: 54 na filmie, zauważysz, że wskaźnik LED miga 4 razy. Dla osób otwierających Craftsman prawie zawsze jest to kod problemu z czujnikami przerwań. Upewnij się, że są czyste i uzyskują zasilanie (bez przerw w przewodach itp.), A następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w instrukcji obsługi, aby je wyrównać. Jeśli nie masz kopii instrukcji, pobierz numer modelu otwieracza i sprawdź, czy mają plik .pdf na stronie producenta ( www.searspartsdirect.com ).


3
Zgadzam się. Migające zielone światło na czujnikach IR wskazuje na problem z wyrównaniem lub problem z czujnikiem. Ze strony internetowej Sears na ten temat: „Gdy czujnik bezpieczeństwa zawiedzie, pilot nie będzie działać, a lampki na jednostce silnikowej będą migać po naciśnięciu pilota. Aby przetestować czujnik, podłącz fotokomórki bezpośrednio do jednostki silnikowej za pomocą krótkiego druty. Trzymaj oczy blisko siebie, twarzą do siebie. "

@chris, był główną przyczyną. Wyjaśnienie to napisałem jako inną odpowiedź. Mam nadzieję, że w porządku.
Cherian

1

Naprawiłem to. Jeśli obejrzysz film, zobaczysz, że mruga zielony czujnik śladu, a to oznaczało, że nie był ustawiony w jednej linii z drugim okiem. Niewielkie poprawki w oprawie i lampce świeciły na zielono, a pilot wrócił na właściwe tory!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.