Jak je odkręcić?


12

Uchwyt na okno Koniec suwaka w oknie

Jestem studentem z college'u próbującym podkraść się do mojego chłopaka w oknie mojego pokoju w akademiku. Pierwsza sekcja to uchwyt na oknie, druga część to koniec suwaka na oknie. Wszystko, co muszę zrobić, to odłączyć suwak. Wygląda to zdecydowanie na modyfikację i nie jest zintegrowany z oryginalnym utworem.

Dziękuję Ci :)


8
To nie jest pytanie o remont domu. Wręcz przeciwnie.
keshlam

7
Czy są to zredukowane śruby? , byłoby trafnym pytaniem (i zapewne duplikatem), ale ta wersja jest znacznie przyjemniejsza.
Mazura

5
Rose, choć brutalna uczciwość tego pytania jest przezabawna, radzę rozważyć bardzo realną możliwość zniszczenia mienia. Co jeśli upuścisz okno, a co gorsza, jeśli upuścisz je na coś innego, jak samochód lub osobę ? Problemem są również konsekwencje prawne; Jestem prawie pewien, że to by się przynajmniej liczyło jako wandalizm, który choć wykroczenia mogą poważnie utrudnić ci życie na uniwersytecie. Czy mogę zasugerować SUV-a ze składanymi siedzeniami?
Sidney,

Uwaga moderatora : komentarze nie na temat zostały usunięte. Więcej informacji można znaleźć na stronie diy.stackexchange.com/help/privileges/comment .
Niall C.

Odpowiedzi:


18

Wszyscy byliśmy kiedyś młodzi. Potrzebujesz śrubokręta Torx o odpowiednim rozmiarze https://en.m.wikipedia.org/wiki/Torx

Właściwie ze względu na pin na środku jest to bardziej technicznie bezpieczne Torx. Harbor Freight pozwoli ci tanio wydostać się z problemów.


2
Sugestia lub pomoc komuś w pokonaniu śruby odpornej na manipulacje to NAPRAWDĘ kiepska rada.
Speedy Petey,

8
Dlaczego? Bezpieczeństwo przez zaciemnienie nie jest w ogóle zabezpieczeniem
micmcg

5
Albo inaczej: jeśli wszystko, co stało między nią i odkręcanie tych śrub, wiedziało, którego użyć, nie zrobiłem nic więcej, niż przyspieszyłem nieuniknione.
micmcg

1
Torx nie są odporne na manipulacje, są po prostu denerwujące. Jednak udzielanie porad dotyczących sposobu wspinania się przez okno jest wątpliwe. Ale jeśli nie nauczyłeś się, jak pokonać każdy element złączny TR na planecie na studiach, nie zwracałeś wystarczającej uwagi.
Mazura

1
Alternatywnie do korzystania z torx bezpieczeństwa, po prostu wywierć środkowy pin i użyj standardowego torx.
Steven
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.