Jak naprawić skrzypiącą podłogę pod moim dywanem?


17

Mam piskliwą podłogę pod moim dywanem na 2. piętrze mojego domu. Wygląda na to, że podłoże pod dywanem porusza się nieco w górę i w dół i sprawia, że ​​ten okropny ładunek skrzypi, kiedy schodzę w to konkretne miejsce. Można go odtwarzać do woli.


Czy możesz po prostu przybić do odsłoniętego twardego drewna? W moim domu jest wiele miejsc, w których można skorzystać z tego zabiegu, ale nie mam dywanów.
Spencer K

twarde drewno byłoby zupełnie innym rozwiązaniem. Te śruby w zaakceptowanej odpowiedzi nie będą dla ciebie działać. Gorąco zachęcam jednak do zadania tego pytania!
mohlsen 20.01.11

Odpowiedzi:


26

Naprawianie skrzypiącej podłogi pod dywanem jest dość skomplikowanym procesem, który prawdopodobnie najlepiej ilustruje wideo. Ten Stary Dom stanowi wspaniały samouczek.

Procedura pokazana na tym łączu nie wymaga podciągania żadnego dywanu i używa śrub z rowkiem, aby ukryć swoją pracę. To wydaje się być najłatwiejszym sposobem na zrobienie tego, czego można oczekiwać od ogromnej pracy.


@Mike bardzo fajne! Nie zrobiłem tego, kiedy miałem skrzypiącą podłogę. Prawdopodobnie powinienem był !!

@Scott, tak. Miałem przyjaciela, który to zrobił. Byłem pod dużym wrażeniem. Działa najlepiej na grubych dywanach, ponieważ najskuteczniej ukrywają przebicia dywanów. Czyni to naprawdę niewidocznym.
Mike Sherov,

1
@Mike zaoszczędziłoby mi mnóstwo czasu i kilka nakłutych palców od listew dywanowych :) żyj i ucz się! (i trochę krwawić / przeklinać)

Mam piszczenie w naszym nowym domu na drugim piętrze. Na pewno dostanę ten produkt! Nasz serwis gwarancyjny zajął się niektórymi piskami, ale podniosły dywan - przesada.
Sampson,

Powiedziałem o tym mojemu teściowi i on je miał. Pisk nie więcej zestawów są dostępne na Amazon i wielu innych sprzedawców. Ci frajerzy działali świetnie. Nigdy więcej piszczenia!
mohlsen

0

Jeśli jest jakikolwiek ruch, najlepiej odciągnąć dywan i przybić podłoże. Mam nadzieję, że pisk nie znajduje się na środku pokoju.

Miałem skrzypiącą podłogę w starym domu, musiałem wyciągnąć duży kawałek dywanu i wbić kilka gwoździ w podłogę, aby go zakotwiczyć.

Powodzenia.


4
Jeśli masz zamiar przejść do wszystkich tych prac, użyj śrub .
Brad Gilbert

0

Pisk jest spowodowany przesuwaniem się podłogi w górę i w dół na poluzowanych z czasem gwoździach. Umieszczenie większej liczby gwoździ jest tymczasowym rozwiązaniem. Śruby będą mocno trzymać i rozwiążą problem przez długi czas.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.