Jak mam przymocować pokład w rogu mojego domu?


8

Buduję pokład na części mojego domu, gdzie wejdzie on po obu stronach domu (patrz zdjęcie). Wiem, że będę miał półkę na dłuższej stronie pokładu (poniżej dwóch okien), ale czy chcę również przymocować pokład do drzwi domu przesuwanymi drzwiami? Jeśli tak, to jak powinienem?

Gdzie pójdzie talia

Odpowiedzi:


6

Nigdy nie jestem fanem ksiąg rachunkowych.

Możesz umieścić belkę 3 stopy na zewnątrz domu, podeprzeć legary nad belką (przymocować je do belki za pomocą wiązań huraganu) i owinąć końce legara legarem. Wykonaj konstrukcję w odległości 3/4 "od domu.

Wykonaj legar z podwójną obręczą przed ścianą drzwi.


2
Jakie są zalety tego? Czy zostawiam bocznicę w domu, jeśli to zrobię? Uznałem, że po prostu nie mam do czynienia z księgą, ponieważ po raz pierwszy tworzyłem talię, a księga była tym, co mnie najbardziej myliło.
Michael

1
Pozwala to uniknąć wszystkich problemów z mocowaniem (ryglowanie, obróbka blacharska, integracja domu, drenaż w domu), poprawia suszenie (pokładu), zmniejsza problemy zgnilizny. Podoba mi się również czysty, nieprzerwany wygląd. Nie ma to wpływu na integralność płaszczyzny wodnej domu (za bocznicą).
HerrBag,

Musisz również rozważyć usztywnienie boczne, jeśli nie przymocujesz się do domu.
ryanwinchester,

Jak naprawiłbyś / wymieniłeś bocznicę, gdy pokład znajduje się w odległości jednego cala? Czy pozostawiasz bocznicę nieprzymocowaną w tym miejscu, czy demontujesz i ponownie montujesz tę część pokładu? Mimo że księgi są złe, minimalizują ryzyko oderwania się pokładu od domu i unikają słupka sąsiadującego z domem, w którym może to być niewygodne. Tylko mały adwokat diabła.
BMitch

4

Nie musisz go mocować z boku pod drzwiami.

Możesz również ustawić go jako wolnostojący, ale pamiętaj, że stawianie stóp może być zbyt blisko domu, aby uniknąć niezakłóconej gleby (w zależności od wieku domu i rzeczy).

Zasadniczo, jeśli musisz postawić stopę na glebie, która została „zaburzona”, będziesz musiał kopać, aż dojdziesz do niezakłóconej gleby, czasami robiąc bardzo głębokie stopy.

Jeśli nie przymocujesz pokładu do domu, musisz rozważyć jakąś formę usztywnienia bocznego w obu kierunkach zamiast tylko jednego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.