Jak zbudować fundament dla szopy?


7

Po zadaniu kilku pytań na temat rodzaju fundamentu do umieszczenia szopy winylowej 8x10, jestem teraz gotowy, aby zbudować fundament na poziomie. Czy ktoś może wskazać mi szczegółowe instrukcje, jak to zrobić. Poszukałem google i nie mogę znaleźć niczego, co byłoby głębsze. Byłbym skłonny kupić książkę, jeśli to muszę zrobić. Moje konkretne pytania to:

jak daleko powinny być bloki? jak zbudować drewnianą ramę? jak mogę nałożyć sklejkę na wierzch?

aktualizacja: Znalazłem ten http://www.usleisureoutdoor.com/storage-shed-platform.html

jak przymocować drewno do moich betonowych bloków?

Odpowiedzi:


5

W mojej szopie na pierwszym planie zbudowałem łóżko ze zmiażdżonego wapienia, na którym ma spoczywać. Umożliwi to drenaż i oddychanie poniżej szopy. Użyłem drewna krajobrazowego i wykonałem „ścianę oporową” dla wapienia nieco większą niż powierzchnia szopy (jak 2 'z każdej strony). Następnie wypełniłem ten prostokątny obszar drewna wapieniem.

Następnie umieściłem 3 traktowane 4x4 wzdłuż na szczycie kamienia i zbudowałem podłogę szopy na tych 4x4. To utrzymuje szopę na wysokości 4 cali nad ziemią.

Jednym z problemów, jakie mieliśmy, były stworzenia żyjące w tej przestrzeni, takie jak szopy pracze i świstaki. Aby temu zapobiec, niedawno dodałem drut z kurczaka przymocowany do szopy, do ziemi, a następnie w poprzek ziemi do drewna krajobrazowego. Następnie pokryłem tę część ziemi wapieniem.


ciekawe ... za każdym razem, gdy robiłem szermierkę świstaka, zawsze kopałem, żeby nie zakopali się pod nim. Twoja droga wydaje się znacznie mniej pracy.
Joe

Wepchnąłem około 3 cale wapienia do tyłu, więc drut zsuwa się pionowo od szopy, a następnie wygina się o 90 stopni i biegnie po ziemi i jest przymocowany do drewna krajobrazu. Pokryłem go wapieniem.
mohlsen

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.