Jak zredukować hałas zamykania drzwi?


3

Mieszkam w domu z trzema sypialniami i chcę zmniejszyć hałas, który sprawia, że ​​drzwi łazienki się zamykają.

Próbowałem znaleźć zdjęcie drzwi. To w zasadzie stary blok mieszkalny w Londynie. Drzwi mają mosiężną gałkę, a witraże mają grubość około cala. Nie wiem, czy możesz sobie wyobrazić stary typ drzwi, który opisuję? Jest bardzo źle zapieczętowany. Kiedy drzwi są zamknięte, wydaje głośny dźwięk, gdy drzwi dotykają ościeżnicy, a następnie przekręcasz pokrętło, a następnie lekko się odskakuje - wszystkie drzwi w mieszkaniu są takie same i ten budzi mnie nocą.

Jakieś pomysły?


brzmi jak drzwi są wypaczone
ratchet freak

Odpowiedzi:


8

Przypuszczam, że można spróbować umieścić cienką piankę lub pałeczkę filcową na podkładkach po wewnętrznej stronie ramy drzwi, gdzie stykają się z nią drzwi. Powinno to obniżyć dźwięk kontaktu drewna z drewnem. Jeśli osprzęt pokrętła jest również głośny, spróbuj użyć suchego silikonu do smarowania części ruchomych i zawiasów drzwi. Śpij dobrze.....


To właśnie zrobiłem w moich drzwiach w zeszłym roku. Działa świetnie.
Brian

Wybacz mi, ale jestem całkowicie bezużyteczny w majsterkowaniu. Co jest przyklejone na podkładkach - czy możesz dać mi link?
TheLearner

1
Te poduszki są sprzedawane wszędzie. Wiele nazw marek. Występują w wielu rozmiarach i kształtach. Można je przyciąć nożyczkami, aby pasowały. Po prostu zatrzymaj się w lokalnym sklepie z narzędziami, Home Depot, Lowes, Wal-Mart, wszyscy mają jedną lub inną markę. Są też bardzo tanie, tylko kilka dolarów. Dużo łatwiej byłoby je zobaczyć. Możesz zobaczyć, jak one wyglądają waxman.com/getProducts?category_id=37
shirlock homes

Tak, teraz wiem dokładnie o czym mówisz. Wyrusz do Homebase w przyszłym tygodniu dla mnie :)
TheLearner

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.