Jak zamontować zestaw zamków Schlage w moich drzwiach?


8

Wprowadziłem się do mieszkania z zamkiem Kwikset w drzwiach. Chciałem zastąpić go zestawem zamków Schlage, ale rzeczywista część rygla była zbyt duża, aby zmieściła się w wywierconym otworze. Gdyby to były drewniane drzwi, po prostu powiększyłbym nieco otwór, ale to stalowe drzwi. Wygląda na to, że otwory na zamek zostały prefabrykowane w drzwiach i wyłożone plastikiem.

Czy mogę rozwinąć dziurę? Jeśli nie, jakie są moje możliwości, jeśli chodzi o uzyskanie nowych stalowych drzwi, które będą pasowały do ​​zamka Schlage? Wreszcie, jakie inne środki mogę podjąć, aby zabezpieczyć drzwi wejściowe? Jest to jedyny wrażliwy punkt wejścia, a ostatnio w moim kompleksie condo było szereg breakin.


1
Zobacz [ten post] [1] [1]: diy.stackexchange.com/questions/10391/...
Steven

2
W poście wyjaśniono, w jaki sposób można użyć prowadnicy zamka do wywiercenia większego otworu, umożliwiając w ten sposób zainstalowanie większej zasuwki.
Steven

1
@Steven Pytanie, które podłączyłeś, opisuje, jak powiększyć otwór w drzwiach drewnianych , OP ma drzwi stalowe . Typowa piła dziura będzie bezużyteczna w przypadku drzwi stalowych.
Tester101

1
Ten zestaw jest wyposażony w bimetaliczną piłę do otworów.
Steven

1
Proces jest taki sam, jak w przypadku drzwi drewnianych, wystarczy użyć narzędzi skrawających odpowiednich do metalu
Rory Alsop,

Odpowiedzi:


7

Jeśli chodzi o powiększanie dziury, nadal jestem pewien, że ten post odpowie na twoje pytanie.

Jeśli chodzi o zasłony Schlage, nie są to świetne zasłony. Jeśli naprawdę chcesz wysokiego bezpieczeństwa, musisz spojrzeć na Mult-T-Lock lub Medeco. Są one znacznie bezpieczniejsze z wielu powodów. Po pierwsze, są one wykonane z dużo twardszych metali - jeśli poczujesz je w porównaniu z innym ryglem, zauważalna jest różnica wagi. Te rygle często mają na końcu kulki, które wypychają śrubę po pełnym rozwinięciu, więc nie można jej ponownie wcisnąć. Klucze do tych zamków mogą być wykonane (nie skopiowane) tylko przez ślusarza, który je pierwotnie stworzył (każdy z nich ślusarz ma „klucz” i jest jedynym ślusarzem, który może produkować klucze), jest to przydatne, jeśli masz sprzątaczkę lub inną osobę obsługującą, ponieważ możesz mieć pewność, że nie mogą zrobić kopii klucza dla swoich przyjaciół.

Jeśli zawiasy drzwi są na zewnątrz, możesz również sprawdzić, czy śruby są zainstalowane po wewnętrznej stronie drzwi. W ten sposób, jeśli zawiasy zostaną usunięte (wyskoczyły szpilki lub zdmuchnięte ze strzelby), nie można po prostu zdjąć drzwi.

Uderzenie wymijacza (metalowy element, który wchodzi na otwór, do którego wpada zasuwka) dłuższymi śrubami doda dodatkowej siły do ​​zamka i utrudni komukolwiek pukanie do drzwi.

Możesz także umieścić klatkę przed drzwiami (która również ma rygiel), ale nie są one atrakcyjne, i dodać dodatkowy krok do otwarcia drzwi.

Alarm jest użyteczny, ale w wielu przypadkach ktoś wie, czego chce, może wchodzić i wychodzić, zanim ktokolwiek zareaguje.

Kamera dodaje dodatkową warstwę „nie zadzieraj ze mną” oraz daje znacznie większą szansę na identyfikację intruza.


Podniosłem głos, ponieważ zgadzam się z Tobą, że post i treść stanowią odpowiedź na problem. Gdybym mógł, zagłosowałbym ponownie za udostępnionymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa. Attaboy!
lqlarry

4

Porozmawiam o aspekcie bezpieczeństwa.

Auujay ma rację co do drzwi i okien - są słabym punktem. Jednak większość przestępców najpierw szuka najłatwiejszej możliwej drogi (okazja). Tak długo, jak trzymasz zamknięte / zamknięte drzwi / okna, prawdopodobieństwo „kradzieży” jest znacznie mniejsze. Na marginesie, jeśli widzą, mogą zobaczyć twoje rzeczy i to, co ukraść. Wiesz co mam na myśli? Również alarm organiczny (pies) jest bardzo skuteczny.

Poza tym drzwi wzmocnione stalą są najlepsze, jeśli są prawidłowo zainstalowane. Paski bezpieczeństwa są skuteczne i dość tanie, ale musisz pamiętać, aby je zainstalować. Pomaga w tym zastosowanie odpowiednich 4-calowych śrub do całego okucia drzwi. Zazwyczaj, gdy ktoś kopie w drzwi, celuje w zamek, ponieważ chce, aby ta część drzwi się zawiodła, ponieważ śruby są głównie w tym cienkim kawałku drewna zamiast czegoś mocniejsze. Jeśli masz tam śruby 4 ", uderzy to co najmniej 2x4 ... spróbuj kopnąć 2x4, to nie jest zabawne.

Podsumowując, nie można pokonać świadomości ... i może dobrych stalowych drzwi. Zapytaj lokalnego policjanta (który jest do tego świetnym źródłem informacji).

Pamiętaj również, że jeśli ktoś - NAPRAWDĘ - chce wejść, wejdzie, chodzi o to, aby utrudnić mu wejście (i tak głośno, jak to możliwe).


3

Moje (ograniczone) rozumienie włamań przez drzwi jest takie, że sam zestaw zamków zwykle nie jest słabym punktem. Częściej włamywacz uzyska dostęp na jeden z dwóch sposobów:

  • Rozbicie szkła w pobliżu klamki (na drzwiach lub oknie w zasięgu ręki klamki obok drzwi) i sięgnij, aby je odblokować.
  • Uderz drzwiami, co zwykle spowoduje pęknięcie ościeżnicy (pozostawiając mocne solidne drzwi nadal w jednym kawałku).

Rozwiązaniem pierwszego problemu jest brak drzwi z oknami obok klamki (moje przednie drzwi mają ten „problem”, środek drzwi 1 duży kawałek szkła).

Istnieje kilka rozwiązań drugiego problemu. Można wymienić blachę zaczepową na ościeżnicy na większą i użyć naprawdę długich śrub, aby była solidnie przymocowana do obramowania domu (nie tylko cienkie drewno tworzące ościeżnicę). Jeśli naprawdę chcesz być ekstremalny, są produkty, które w zasadzie sprawiają, że drzwi są „odporne na kopnięcie”, są to w zasadzie duża metalowa płyta uderzeniowa / ościeżnica, która biegnie przez całą wysokość drzwi ( Door Devil ™ to tylko przykład, nie nic nie wiesz o tej konkretnej firmie ).


1

Użyłem przyrządu montażowego z piłą do otworów, aby otworzyć otwór na śrubę w metalowych drzwiach zabezpieczających. Jest to trochę trudne, ale umieszczenie piły otworowej w przyrządzie dla zestawu klamki / zamka i zabezpieczenie taśmą klejącą, aby zapobiec drganiom, działało całkiem dobrze, utrzymując przyrząd ustawiony w linii, podczas gdy otwór piłował się w stali. Robi się to zawsze, wiedząc, że możesz podnieść drzwi, przyrząd lub ciało, więc bądź ostrożny. Jeśli chodzi o bezpieczną blokadę, uważam, że Medecos jest nadal zagrożony i wydałbym kilkaset dolarów na coś innego, ale znowu to tylko moja opinia.


0

To pomoże. Jeśli jesteś przyzwoity, zrób to sam, możesz go zainstalować w ciągu kilku godzin lub krócej. Zdjąłem mosiężną płytkę uderzeniową dostarczoną z drzwiami i położyłem ją na tym urządzeniu. Ale z tym produktem nie potrzebujesz żadnej płyty uderzeniowej. Musiałem wziąć plik i zrobić nieco większy otwór na zasuwę, ale nie było to trudne. Podczas instalacji wsuń krawędź elementu 4 'pod istniejącą izolację pogodową. Nasze drzwi mają 1/4 "odstępu między ościeżnicą a krawędzią drzwi - prawdopodobnie potrzebujesz co najmniej 1/8" odstępu między krawędzią drzwi a ościeżnicą, aby zainstalować ten produkt. Podczas dokręcania śrub elementu 4 'i elementów zawiasu po prostu włóż je wystarczająco daleko, aby dotknęły metalu - nie wbijaj ich tak daleko, aby zgięły ościeżnicę drzwi !! Na zawiasach, jeśli nie

Ten zestaw naprawczy ościeżnicy przeznaczony jest do instalacji po zamontowaniu drzwi (istniejące drzwi). Jeśli możesz usunąć drzwi lub zainstalować nowe drzwi, dostępne są produkty, które działają podobnie, które byłyby niewidoczne; i KTÓRE POWINNY BYĆ WYMAGANE WE WSZYSTKICH KODACH BUDYNKU !!!!!

Ten produkt jest prawdopodobnie lepszy, ale trudniejszy do zainstalowania:

Nie byłoby to widoczne, ale wygląda na trudniejsze: http://www.youtube.com/watch?v=hKk4woC6ZqM

Upewnij się, że masz zamki Medeco lub coś trudnego do „uderzenia”.


2
Nie mogę zrozumieć, co sugerujesz. Pomocne byłoby zdjęcie.
alx9r

0

Mimo że są to stalowe drzwi, możesz powiększyć otwór. Potrzebujesz tylko odpowiednich narzędzi, aby to zrobić. Użyłbym innego zamka oprócz Schlage, jeśli chcesz czegoś bardziej bezpiecznego, to byłbym dobry z Medeco.

Chciałbym użyć piły mechanicznej, którą można kupić w Home Depot lub w dowolnym sklepie z twardym drewnem. W dziale pilarki elektrycznej powinny one mieć przystawki do wiercenia w drzwiach, takich jak stal i drewno. Wiem, że w dziale zamków Home Depot jest narzędzie, które masz zamiar kupić, które pozwala uzyskać otwór o idealnej wielkości dla zamka i pomoże ci zrobić tę dziurę. W przypadku Medeco byłem w innej formie i stwierdzili, że nadal można je odebrać, ale zamek o wysokim stopniu bezpieczeństwa ze względu na wiele mechanizmów blokujących

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.