Niezawodność Security + 2.0 kontra Security + LiftMaster Mechanizm otwierania drzwi garażowych


0

Mam urządzenie do otwierania drzwi garażowych Chamberlain LiftMaster z 2001 roku, które losowo nie reaguje na piloty bezprzewodowe (zarówno piloty samochodowe, jak i bezprzewodowa klawiatura). Dziś rano użyłem klawiatury bezprzewodowej do zamknięcia drzwi, a następnie 20 minut później spróbowałem użyć klawiatury bezprzewodowej do otwarcia drzwi, które się nie powiodły. Następnie próbowałem użyć bezprzewodowego pilota, który był mniej niż 6 stóp od otwieracza i który również nie powiódł się. 30 minut później opuściłem dom i byłem w stanie zamknąć drzwi z odległości około 60 stóp (jak zwykle). Miałem podobne problemy zeszłej zimy i nie miałem żadnych problemów przez całe lato.

Ponieważ zeszłej zimy miałem problemy, kupiłem zestaw aktualizacyjny, aby spróbować je rozwiązać, ale dopiero niedawno go zainstalowałem. Rozumiem, że moje stare piloty nadal będą rozmawiać z napowietrznym modułem otwierającym, ale prawdopodobnie mógłbym kupić pilota Security + 2.0, który rozmawiałby z urządzeniem naściennym. Czy tak to działa? Czy piloty Security + 2.0 lepiej radzą sobie z zakłóceniami? Czy może lepiej byłoby kupić całkowicie nowy system otwierający?

Wprawdzie to pytanie jest podobne do tego istniejącego, jednak moim pytaniem byłoby uaktualnienie do wersji Security +2.0 pilotów, które warto wypróbować przed wymianą otwieracza.


1
Nie znam Craftsman Liftmaster, ale sam Liftmaster ma niesamowite wsparcie telefoniczne. Odpowiedzi na pytania dotyczące dowolnego produktu wieku, a nie tylko aktualnych nowych elementów instalacyjnych.
Tyson,

Przepraszam, powinienem być Chamberlain LiftMaster (myślę, że firmy się teraz połączyły). Dzięki, zadzwonię do nich
nieważne

Wezwij ich. Pomogą z każdym sprzętem wieku.
Tyson

1
Mówiąc niedawno do instalatora, kiedy wymieniał otwieracz do drzwi garażowych na nowy moduł Liftmaster, powiedział, że Liftmaster nie zaleca stosowania lamp LED 120 V AC w ​​swoich otwieraczach, ponieważ niektóre z nich generują zakłócenia radiowe, które mogą poważnie zmniejszyć zasięg, w którym pilot zdalnego sterowania będzie działał lub całkowicie go blokował. Jeśli lampy żarowe lub świetlówki kompaktowe w oryginalnym plakacie zostały niedawno zastąpione diodami LED, może to wyjaśniać nieprawidłowe zachowanie.
Andrew P.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.