Czy mogę powiedzieć, kiedy i kto zaktualizował moją bazę danych z wersji 11 do wersji 12 na platformie Azure?


14

Wcześniej dzisiaj zauważyłem, że wszystkie moje serwery baz danych Azure SQL zostały zaktualizowane z wersji 11 do wersji 12. Jestem jedyną osobą w mojej firmie, która powinna dotykać tych tarcz, ale nie jedyną osobą w mojej firmie z dostępem. Ponieważ nie zainicjowałem tego uaktualnienia, chciałbym dowiedzieć się, kto to zrobił i kiedy nastąpiła ta nieplanowana aktualizacja.


Wiem, że mógłbym napisać wiadomość e-mail do wszystkich w mojej firmie z dostępem, prosząc WTF o informacje grzecznie, ale wolałbym rozpocząć rozmowę od możliwie największej liczby faktów. Ponadto jestem skłonny myśleć, że był to SNAFU Microsoft / Azure, ponieważ uaktualnienie wszystkich serwerów wydaje się zbyt celowe.

Odpowiedzi:


2

Uważam, że na to pytanie odpowiedziano w komentarzach:

Rzeczywiście jest to MS Azure (ponieważ tego nie zrobiłeś). Wysyłają Ci wiadomość e-mail, że w tym dniu serwery bazy danych Azure SQL zostaną zaktualizowane. - Kin

v12 jest GA od kiedy? - Aaron Bertrand

myślę, że od lipca 2015 r. Prawdopodobnie masz rację, że skończyło nam się czas. Znalazłem ten artykuł , który wydaje się potwierdzać twoje podejrzenie: - Erik

Artykuł powiązany z wkładem Erika to Zatrzymywanie lub odraczanie aktualizacji do SQL Database V12 .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.