Miejsca na krótkie artykuły badawcze


12

Właśnie ukończyłem krótki (5-stronicowy) artykuł na temat udowodnienia pewnej gry kombinatorycznej NP-Complete. Nie jest to w żaden sposób wynikiem wielkiego znaczenia, ale uważam, że można je opublikować. Jakie miejsca byłyby dobre dla takiego papieru? Jedyne, o czym wiem, to Listy przetwarzające informacje; czy są jeszcze takie?


Teoria obliczeń ma „krótką komunikację”, ale nie jestem pewien, jak dobrze pasuje twój wynik: teoriiofcomputing.org/categories/short.html .
Sasho Nikolov

Jeśli gra ma związek z ekonem , być może jest to litera na giełdzie ACM SIGECOM ?
usul

Mniej znanym czasopismem, w którym można z pewnością opublikować, jest acta.sapientia.ro/acta-info/informatica-main.htm
domotorp

Opublikuj w arXiv.
Jeffε

Odpowiedzi:


11

Zabawa z algorytmami ! Chociaż nie jest to konferencja, której można by szukać, opublikowano tutaj między innymi kilka wyników w zakresie twardości NP na temat (kombinatorycznych) gier, w tym .

Jest to jednak konferencja trzyletnia (z wyjątkiem 2014 r., Gdzie ostatnia konferencja odbyła się w 2012 r.), Więc jeśli chcesz ją wkrótce opublikować, może być lepszy wybór.


2
Wcześniej widziałem zabawę z algorytmami i wygląda świetnie! Chciałbym jednak spróbować opublikować to wcześniej, a także ogólnie chciałbym poznać inne dobre miejsca do publikowania krótkich artykułów o złożonym charakterze
rahulmehta95

1
Rahul, pamiętaj, że chociaż następny termin FUN upłynie prawdopodobnie za pół roku, nawet szybki dziennik zajmie tyle czasu. ECCC powinno być dobrym miejscem do ogłaszania wyniku złożoności: jest szybki, zapewnia więcej screeningu niż arxiv, nie dba o długość i nie wyklucza publikacji w przyszłości.
Sasho Nikolov

@Sasho Nikolov Myślę, że zamierzam to zrobić. Dziękuję - zawsze myślałem, że arxiv i ECCC są takie same, ale nigdy nie zauważyłem różnicy.
rahulmehta95

6

Połóż to na arxiv. Tak, nie jest to recenzowane, ale daje ci ograniczoną widoczność, a wcześniej czy później, jeśli jest interesujące, zostanie zacytowane.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.