Proszę o pomoc w identyfikacji roweru


2

Czy możesz mi pomóc zidentyfikować ten rower. Myślę, że to aluminium, ponieważ waży tylko 9 kg. Podejrzewam, że jest całkiem dobry, ponieważ ma bardzo dobry sprzęt, taki jak Shimano Ultegra. Doceniam twoją pomoc.

Widok z boku roweru

Widok z tyłu roweru

Przedni widok


1
Jeśli patrzysz na rower z komponentami Ultegra, to wygląda to na model z późnych lat 80. ze względu na przełączniki dolnej rury zamiast STI w dźwigniach hamulca. Ile ma biegów?
kickert

3
Proszę wykonać test magnesu - myślę, że może to być stalowa rama, więc przyciągnie magnes. Rurki wyglądają na DUŻO za małe, aby mogły być aluminiowe z lat 90., a manetki rur dolnych sugerują lata 80. lub wczesne 90. Inną możliwością jest to, że jest to bardziej nowoczesny rower ze stali zbudowany na zamówienie według starszych standardów, stąd zakrzywione pasy pozostają po 2000 roku. Również tylne siedzenie pozostaje przyczepione pod siodłem - kolejny nowoczesny design nie z lat 80. W każdym razie, to wspaniały rower wee i jeździłbym nim, gdybym był mniejszy. Miłej jazdy!
Criggie

1
Wygląda na to, że ma potrójną korbę, co czyni ją jeszcze bardziej interesującą.
kickert

1
Pamiętaj, że złodzieje rowerów często odmalowują rower i wymieniają elementy, aby ukryć jego pochodzenie. Więc uruchom numer ramki za pośrednictwem BikeIndex.org lub innego narzędzia do sprawdzania numeru seryjnego - i nie zapomnij go zarejestrować, jeśli jest to jasne! Piękny rower!
RoboKaren

2
Dla takiej maszyny nie będzie możliwa bezwzględna wycena. Wyceny są często trudne nawet w przypadku najnowszych motocykli największych producentów, w których model i rok produkcji są znane. Warto przekonać kogoś do zapłacenia za to.
Argenti Apparatus
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.