Materiały do ​​znalezienia partnerów rowerowych [zamknięte]


1

Obecnie przygotowuję się do przejechania szlakiem TransAmerica w przyszłym roku, ale nie mam jeszcze z kim iść. Chociaż jeżdżę na rowerze od kilku lat, nadal jestem zupełnie nieświadomy, jeśli chodzi o grupy internetowe i / lub główne stowarzyszenia rowerowe, w których dość łatwo jest znaleźć kogoś (lub wiele osób), które mogłyby mi towarzyszyć taka długa podróż.

Moje pytanie brzmi: czy istnieją jakieś renomowane i aktywne strony internetowe / organizacje / zasoby, które konkretnie ułatwiają wyszukiwanie i znajdowanie partnerów rowerowych?

Zdaję sobie sprawę z lokalnych grup, ale wydaje się to wyczerpujący i niezawodny sposób na znalezienie kogoś. BTW, obecnie mieszkam w KY (która nie jest dokładnie znana z jazdy na rowerze, dzięki czemu nawet lokalne zasoby są dość ograniczone). Każdy wgląd jest mile widziany .. Nie chcę iść sama !! :(


1
Lokalne sklepy rowerowe. Niektóre mają tablice ogłoszeń lub po prostu pytają.
Daniel R Hicks,

Facebook to kolejna opcja, nie że nawet mam tam konto.
Criggie

Odpowiedzi:


5
  • Idź do lokalnych sklepów rowerowych i zapytaj ich o przejażdżki grupowe, lokalne stowarzyszenia rowerowe itp. Jeśli nie ma tak naprawdę „lokalnego”, znajdź najlepszy, jaki możesz znaleźć w swojej części stanu.
  • ACA prowadzi zorganizowane wycieczki, które można złączyć. Oczywiście w grę wchodzą pieniądze. Mogą również znać inne zasoby.
  • Istnieją inni organizatorzy wycieczek, którzy prowadzą wycieczki na trasie TransAm.
  • Crazy Guy on a Bike ma listę zasobów społecznościowych , a jeśli nie sprawdziłeś ogólnie tej strony, zrób sobie filiżankę herbaty i poczuj się komfortowo.
  • Znalezienie kogoś, z kim można jeździć, nie będzie łatwe, ponieważ nie tylko muszą mieć możliwość zrobienia urlopu dokładnie w tym samym czasie co Ty, ale także muszą dzielić Twoje codzienne cele dotyczące odległości, zainteresowania zjazdem z trasy, pomysły na temat tego, gdzie się zatrzymać, gdzie zostać, itp. Nie mówię, że nie powinieneś próbować, ale bądź realistyczny w odniesieniu do wszystkich związanych z tym czynników i nie daj się zbytnio denerwować, jeśli wyjdziesz na sucho. Dołączenie do istniejącej trasy może okazać się łatwiejsze.

Jeździłem solo na południowym poziomie. Jest to w pełni wykonalne w ten sposób, chociaż przyznam, że czasami było samotne.


Zaraz skomentuję inne aspekty twojej odpowiedzi, jednak na razie możesz mi powiedzieć - czy podróżowanie w takiej odległości nie jest niebezpieczne? Czy na wycieczkach takich jak TAT, gdzie ścieżka jest dość popularna, czy myślisz, że wpadnę na innych rowerzystów i będę mógł z nimi biegać przez dzień lub dwa, tu i tam? Podoba mi się pomysł pójścia samemu lub z inną osobą. To rodzaj budowania postaci / poszukiwania duszy. Oddzielnie, jakie masz plany na połowę maja do końca lipca? = P
Charles

Przebywanie takiej odległości, okresu jest prawdopodobnie nieco niebezpieczne. Posiadanie partnera oznacza, że ​​mogą zadzwonić do wagonu, gdy coś złego ci się stanie. W przypadku Południowego Poziomu istnieje kilka razy w roku, w których często się jeździ; Zakładam, że to prawda w przypadku TAT. Co kilka dni spotkałem innych jeźdźców. Mam już plany na maj.
Adam Rice,

2

Nie jestem ekspertem w tej konkretnej trasie. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​masz następujące opcje:

  • Google dla trasy, którą chcesz jechać rowerem, i sprawdź, czy są jakieś fora / witryny poświęcone tej konkretnej trasie. Zrobiłem to podczas mojej podróży do Japonii i znalazłem bonanza witryn, grup na Facebooku i forów.
  • wyszukaj towarzyszy podróży o ograniczonym zasięgu: jeśli trasa, którą chcesz pokonać, jest zwykle wykonywana przez rowerzystów, masz duże szanse na znalezienie innych samotnych podróżników na drodze. W zależności od tempa możesz zdecydować o wspólnej trasie. Wymaga to jednak gotowości do samodzielnego podróżowania.
  • Wyszukaj lokalne stowarzyszenie, które może udostępnić innym rowerzystom część trasy.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.