Jaki rozmiar widelca bierze pod uwagę 32 mm (średnica wewnętrzna ramy)?


2

Dzień dobry, jestem nowy w całym procesie budowy roweru, ale w końcu zdecydowałem się zrobić krok i zbudować częściowo fajny rower.

Kupiłem naprawdę dobrą aluminiową ramę z drugiej ręki, ale jej rozmiar mnie zaskoczył. Wewnętrzna średnica przedniej części ramy (gdzie przedni widelec idzie) jest ~ 32 mm . Szukałem online (np. Http://www.sheldonbrown.com/cribsheet-headsets.html ) od kilku dni, ale nie rozumiem, jaki rodzaj widelca powinienem dostać.

Czy powinienem otrzymać widelec 1 1/8 ", 1,5" lub inny rodzaj widelca?

EDYCJA: Po pewnym dochodzeniu rama roweru jest Alpinestar Almega DX, tak samo jak na tym zdjęciu, wprowadź opis zdjęcia tutajale nie mogłem znaleźć żadnych specyfikacji :(

Oto, co zmierzyłem, gdy powiedziałem, że to ~ 32 mm (najwyraźniej to zestaw słuchawkowy, a nie sama rura). Drugi koniec ma ten sam rozmiar.wprowadź opis zdjęcia tutaj

Dzięki!


jaki to rodzaj ramy? Byłoby niezwykłe, że rozmiar widelca nie byłby dostarczany wraz z ramą.
robjwilkins,

To rama MTB „26,
hilchev

Chodziło mi o to, jaki to model / model ramy? Czy ma zamontowany zestaw słuchawkowy? Czy możesz opublikować zdjęcie?
robjwilkins,

Jak wspomniano, kupiłem go z drugiej ręki i przyszedł tak, jak jest, bez innych informacji i bez naklejek. Zainstalowano zestaw słuchawkowy. Mogę przesłać zdjęcie później. W lepszym świecie miałbym trochę informacji o tym, jaką to jest marka ramy, skontaktowałbym się z producentem i zapytał, jaki widelec jest odpowiedni. Ponieważ jednak tak nie jest, pytam, czy ten rozmiar jest czymś powszechnie widywanym lub w ogóle widywanym i pod jakim imieniem, ponieważ jestem noobem.
hilchev

Czy na zestawie słuchawkowym jest coś zaznaczonego?
robjwilkins,

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.