Próg mangusty 2. ręka


0

Dźwignia szybkiego zwalniania z moim progiem mangusty jest brakująca lub zepsuta.

Nie znam roku roweru i nie wiem, jak go określić. Na naklejce ATB4130 widnieje napis "All Terrain" i rozmiar 32 ".

Czy mogę po prostu kupić nowy szpikulec lub po prostu wymienić dźwigienkę? Skąd mam wiedzieć, skewer rozmiar kupić lub mogę naprawić to, co mam?

Odpowiedzi:


3

Dźwignia szybkiego zwalniania jest standardem i powinieneś być w stanie wybrać jedną z drugiej ręki lub z lokalnego sklepu rowerowego. Upewnij się, że masz ten z przodu, a nie z tyłu.


Żenująco nie wiem nic o napinaczach dźwigni - nigdy nie używano. Ten, który mam z przodu, ma pustą całość, w której brakuje dźwigni. Czy mogę po prostu kupić samą dźwignię lub czy muszę kupić cały szpikulec? Znalazłem numer seryjny na dole ramki: PK6 w20377. Zastanawiałem się też, ile lat ma rower i czy jest tam schemat końca przednich widelców, do którego przymocowane jest koło - jest tam jak otwór zabezpieczający i nie widziałem kompletnego zestawu do sklejania / mocowania (jeśli w ogóle)? Poza tym, gdziekolwiek w sieci mogę kupić odpowiednią część?
Pete

1
Prawdopodobnie musisz kupić całość, ale szpikulec jest dość tani, więc nawet o tym nie myśl. Są również uniwersalne i zmieniają się tylko z góry na drogę (i istnieją pewne odmiany tylnego koła). Zmierz rozmiar swojego centrum i uzyskaj coś w serwisie eBay. Lub jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy, idź do sklepu i pozwól im pomóc. Ponownie, szaszłyki są tanie, więc kupowanie ich w sklepie lub w serwisie eBay powinno być "taką różnicą".
super
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.